Fondöten Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Fondöten Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Yüzde bir sivilce veya bir leke görünce rahatsız oluyoruz. Sanki çok çirkin görünüyoruz gibi bir algı hissediyoruz. Yüzümüz bazen bize çok cansız geliyor. Bu vb. sorunlarda fondöten kullanmak işimize yarıyor.

GÜZELLİK İKSİRİ: SU

Makyajın iyi bir sonuç vermesi ve lekelerin kapanması adına bir kurtarıcı olan fondöten bize epey yardımcı olmakta. Fakat sivilce oluşturacak hijyen kurallarına uymazsak ve sürekli stres halindeysek elbette sivilce oluşması için davet vermiş oluruz. Stresten uzak durmak sivilceden, güneşin zararlı ışınlarından korunmak lekeden, temizliğe dikkat etmek yine sivilceden koruyacaktır cildi. “Sürekli su içiniz! “SU muazzam bir güzellik iksiri.

İlgili: Sivilce ve Aknelerden Kurtulmanın Yolları

Fondöten Konusunda Bilmeniz Gerekenler
Su

Nice güzel kadın tanıyorum suyu hayatlarının merkezi yapan. Ki bu kadınlar kusurlarını kapatmak isteyen kadınlar da değil. Ictikleri su hep fayda sağlıyor. Su içmeye üşenmeyin. Bunun faydasını tüm vücudunuzda göreceksiniz. Saçlarınız, kaşlarınız ve kirpikleriniz daha sağlıklı çıkacak. Cildiniz aydınlık olacak, canlı görünecek ve pırıl pırıl olacak. Bazıları şu içmeyi sevmez. Alışkanlık haline getirmediği için unutur şu içmeyi. Su içmeyi sevmeyenler; her gün bir salatalık ve yarım limon doğrayıp bir sürahi su ile karıştırabilir veya bir elma doğrayıp bir sürahi su ile karıştırıp gün boyunca onu içmek için alarm kurabilir. Salatalık+limon veya sade elma bu sürahideki su ile bütünleşince ortaya harika bir aroma bırakır. İnsanda su içme hevesi uyandırır. “Su içmeyi hep unutuyorum!” diyenler varsa; artık herkesin ellerinde akıllı telefon bulunuyor bir alarm kurun iki saat veya yarım saatte bir hatırlatsın size. Sizde böylece su içmeyi unutuyorum derdinden de kurtulursunuz.

Dışarı çıkarken en az 15 faktörlük bir güneş koruyucu kullanınız. Güneşin zararlı etkenleri yüzünüzde leke oluşturmaz bunu yaparsanız. Akşam gelince mutlaka yüzünüzde bulunan fondöteni ve diğer kullandığınız makyaj ürünlerini derinlemesine temizleyin. (İlgili: En iyi makyaj temizleme suları) Yüzünüzde sivilce oluşturmak için zemin hazırlıyor olabilirler. Bunlara dikkat edin. Güzel olun; kendinize güzel ve özel davranarak.

Fondöten Konusunda Bilmeniz Gerekenler
Fondöten

Bacak Fondöteni

Kadınlar tüylerinden memnun değiller demiştik daha önceki yazılarımızda. Evet memnun değiller; en kolay ve etkili yollar ile istenmeyen tüylerden kurtulmak istiyorlar. Ancak bazen kullanılan tüy dökücü kremler, ağda ürünleri, epilasyon veya lazer tüyleri arındırıp temizlerken geride lekeler bırakır. Bunlardan kurtulmak oldukça uzun bir süreye tekabül edebilir. Özellikle bacak kısmında, dizden ayak bileğine kadar ki kısımda yer alan bu lekeler oldukça sıkıntı verir. Kısa elbise veya etek giyecek olan kadınlar hızlı çözüm arayışı içine girerler. Daha sonra “bacak fondöteni” bulup kullanırlar. Lekelerinin görünümünü azaltır bu ürün ancak bu kalıcı bir şey değil bunun için tedavi olunması şart. Ve piyasada bilindik, kaliteli ürünler alıp kullanmak hüsran ile sonuç gösterebilir. Yüz için kendi fondötenini keşfeden kadınlar bacak fondöteni kullanmak konusunda oldukça acemiler. Bu acemilikleri aldıkları bacak fondöteninin gösterdiği tepkimekerle ortaya çıkar. Sivilce ve türevleri oluşur. Bacaklarını güzel göstermek isteyen bir çok hanım bu sonuçla karşı karşıya kalır ne yazık ki. Bacak  fondöteni kullanırken bacaklarda tüy ve batıkların olmaması gerekiyor. Bacak makyajı yapmaktır aslında bacak fondöteni kullanmak.

Fondöten Konusunda Bilmeniz Gerekenler
Bacak fondöteni

Öncelikle bacak fondötenine gerek duymaması için hangi yöntem tahriş, leke ve sivilce yapmıyorsa onu iyi öğrenin. Varsa bu tarz lekleriniz doktorunuzla paylaşıp merhem alın; kontrollü ve düzenli kullanın, cildi arındırıp temizleyin. Acil durumlar için yine de bir bacak fondöteni alayım niyetinde iseniz iyice araştırın ve test edin, ardından kullanın. Aksi takdirde tahriş, sivilce ve leke gibi durumlar başınızın belası olabilir.

Doğru Fondöten Seçimi için Öneriler

Uygun Fiyatlı En İyi Fondötenler

En başta dertleri olanlara devalar dilerim. Güzel olmak isterken hüsrana uğramaktan kaçınan tüm güzel kadınlara selam eder, ve güzelliklerinin devamını dilerim.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir