Aknelerden Mucize Yöntem İle Kurtulun

Aknelerden Mucize Yöntem İle Kurtulun

Cildiniz ile küs iken diyerek başlayalım söze. Yani cildimize vermememiz gereken önemi vermediğimizde onu düşmanlar kategorisi içerisine aldığımızda onun ile el gibi olduğumuzda kendine yuvalar yapar akneler. Aknelerden Mucize Yöntem ile kurtulun!
Çünkü bu onlar için inanılmaz bir fırsattır.

Onlar zaten bizim böylesi depresyon hallerimizi hep gözler. Bu yüzden bunu sezer sezmez de gelir yerleşirler yüzümüze. Kendimize geldiğimizde onlar çoktan yerlerini almıştır. Akneler ile uğraşmak oldukça zor. Peki biz nasıl mücadele edeceğiz? Biz bu akne illetinden nasıl kurtulacağız? Bunun bir yolu var mıdır? Ille de yüzümüz ile mi uğraşalım? Ya da ilaçlardan mı hep medet umalım? Bu ve benzeri binlerce soru soruyorsunuzdur eminim. Bunların hepsinin cevabı var. Ancak öncelikle şunu belirteyim. Yüzünüz ile uğraşmayın ve akneleri sıkıp durmayın. Bunlar daha sonra iz bırakabilir çünkü.

ÇEKİRDEK ILE ARANIZ NASIL?

Ay çekirdeği ya da biz egelilerin tabiriyle çiğdem ile aranız nasıl? Açıkçası ben severim. Ama bu akne çözümü arayışlarında ay çekirdeği bize pek bir fayda sağlamayacak aksine bazılarımızda sivilcelenmeye neden olacaktır. Kabak çekirdeği bizim için mucizevi bir akne savaşçısı.

Aknelerden Mucize Yöntem İle Kurtulun
Çinko deposu

 

Çünkü içerisinde bol miktarda çinko bulunduruyor. Eee! Çinko eksikliği olanlar zaten en çok akneye maruz kalır. Çinkonun eksikliğini hisseden akne ve sivilceler yüzü mesken eyler.

 

Aknelerden Mucize Yöntem İle Kurtulun
Aknelerden Mucize Yöntem

Çinko ambarı olan kabak çekirdeği ise akne ve sivilceyi kapı duvar olur. Akne ile mücadele eder iken, sürekli kabak çekirdeği tüketin. Bu sizde fark yaratacak göreceksiniz. Peki ne kadar miktar yemelisiniz? 3 veya 4 tatlı kaşığı yeterli olacaktır. Bilirsiniz herşeyin ortası güzeldir. Eksikliği veya fazlalığı her zaman zarar verir.

Aknelerden Mucize Yöntem İle Kurtulun
Aknelerden Mucize Yöntem

Uzun lafın kısası makbul iken ; kadının da güzeli çirkini değil bakımlı olanı makbuldur.

Aknelerden Mucize Yöntem İle Kurtulun

Bu yüzden bakımını ihmal etmeyen kendini seven ve her zaman kendini önemseyen kadınlar olun. Üzüntüye gerek yok. Hayat boyunca her zaman sorunlar ve çözümler vardır. Sorular ve cevaplar vardır. Nedenler ve sonuçlar vardır. Asla unutmayın bunları ! Ve tabii ki kendinizi de unutmayın. Hep hatırlayın. Siz kendinizi hatırladıkça güzelsiniz. Kendinizi unuttukça hep çirkin olacaksınız unutmayın lütfen!

Sevgiler ile kalınız güzel ömürler dilerim.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir