Kozmetik Mağazalarından İndirimde Neler Alınır?

Kozmetik Mağazalarından İndirimde Neler Alınır?

Bugünlerde birçok öne çıkan kozmetik mağazasında inanılmaz indirimler ile karşılaşıyoruz. Malum önümüzde bir bayram tatili var ve çok iyi olmayan ekonomik şartların da etkisiyle insanları tüketime yöneltmek için -sadece bu alanda değil diğer pek çok mağazada da- inanılmaz indirimler yapılıyor. Karşımıza öyle cazip teklifler çıkıyor ki, insan bir ürün alayım diye girdiği mağazadan çok sayıda ürün alarak ve kimi zaman değer dese de bütçesinde açıklar vererek çıkıyor.

Kozmetik Mağazalarından İndirimde Neler Alınır?

Biz de bu yazıda % 50 indirim olan bu mağazalarda özellikle almanız gereken ve bu indirimleri bir fırsata dönüştürmenizi sağlayacak önerilerden de bahsedeceğiz.

İşte Alınması Gereken Majör Ürünler ve Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Kozmetik Mağazalarından İndirimde Neler Alınır?

Benim size kozmetik mağazalarında almanızı ilk önereceğim ürün elbette nemlendirici. Kişi kaç yaşında olursa hep söylemeye çalıştığım gibi nemlendirici kullanmalı hatta ailede yer alan herkes kullanmalı. Eğer girdiğiniz mağazada sizin cilt tipinize uyan ve kullandığınız markanın ürünü var ise asla kaçırılmamalı ve kullanım sıklığına göre birden fazla alınabilmeli.

İlgili: Sitemizde yayınlanan nemlendirici incelemeleri

Burada tüm ürünler için asıl konu bu. Kullandığınız markaların ürünlerini almanız. Sonuçta kozmetik ürünleri bunları şakaya gelmez. Çok ucuz hadi şu ürünü deneyim gibi bir handikap yaşamayın ve bu konuda kendinizi frenlemeyi unutmayın. İndirimin ne tür bir ürün olursa olsun püf noktası gereksinimleriniz doğrultusunda olan ürünlerin tercih edilmesi gerektiğidir.

Kozmetik Mağazalarından İndirimde Neler Alınır?

Size burada önereceğimiz ikinci ürün üstte yer alan faktörlerin harfiyen geçerli olduğunu belirleterek şampuan ürünleri. Hatta eğer büyük boy olan ürünler varsa şimdi ekonomik boyutunu da düşünerek büyük boylarını almanız. Aile boyu kullandığınız ortak bir şampuan var ise elbette onu almanızda fayda var.

Gelelim size almanızı önereceğimiz üçüncü ürüne cilt bakım maskeleri. Yine üstte belirtilen kurallara bağlı bu ürünleri bol bol almanız gerektiği yönünde. Bu dönemlerde rakamlar öyle düşüyor sonra öylesine yükseliyor ki indirim günlerinde cilt bakım maskesi kullananlar asla kaçırmamalı.

Yine her evde bulunması gereken pamuk, oje çıkarıcı, makyaj temizleyici gibi ürünler de bu dönemde alınması gereken ürünlerdir. Zira her dem gereksinim duyuluyor. Yine bu dönemde kullanın ya da kullanmayın mucizevi etkileri olan gül suyunu almayı da ihmal etmeyin çok değişik amaçlarda ve biçimlerde hala kullanmadıysanız bu vesile ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Son derece iyi bir fırsat.

İlgili: Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

Kadınların hijyeni için olmazsa olmaz olan günlük pedler ve normal pedlerde çok ayrım yapmadan istisnai olarak indirimde alınıp stoklara atılması gereken ürünlerdendir ki bunlardan da bol almanız da fayda vardır.

Günlük bakım kremleri ki hemen her evde lazım olabileceği gerçeğinden mutlaka alınmalıdır.

Ama hangi ürün alınırsa alınsın şu noktalara da mutlaka dikkat edilmelidir:

  • Dermokozmetik olanlar tercih edilmelidir. (Dermokozmetik ürünler)
  • Paraben, parfüm, alkol içermeyenler alınmalıdır.

İlgili: Gratis Bayram İndirim Kataloğu 2018

Kozmetik Mağazalarından İndirimde Neler Alınır?

İlgili: Gratis’ten Mutlaka Alınması Gereken 4 Ürün

İndirimde Alınması Gereken Ürün Önerileri

 


Hakkında Fatma Rana Arıbaş

Ben Rana ARIBAŞ Danışman ve Mühendisim. Yazmak benim için tutku ve nefes almak gibi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir