Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

Makyajı yapmak kadar temizlemekte en az onun kadar önemlidir. Zira güzel temizlenmeyen bir cilt zamanla deforme olur ve çok çabuk yıpranır buda zamanla gözeneklerin dolmasına ve sivilce, akne oluşumunu tetikleyen baş etkenlerden biridir. Bu nedenle sizler için Makyaj Temizleme Suyu önerisinde bulunmak istedim.

Öncelikle Cilt Bakım Önerileri sayfamızı cilt bakımınız ile ilgili birçok öneriye ulaşabileceğinizi ve daha sonra Doğru Makyaj Teknikleri sayfamızdan daha güzel makyaj yapmak harika önerilere bakabilirsiniz.

Makyaj Temizleme Suları

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

Piyasa da çok fazla makyaj temizleme suyu mevcuttur içlerinde cildinize en uygun olanı seçerek işe başlayabilirsiniz. Göz ve dudak makyajı çıkarıcıları genelde aynı ürün üzerine kuruluyor. Yağlı ve çift fazlı bir temizleyici yeterince iş görür. Ten makyajını cildinize uygun bir micellar su ile çok ovalamadan bir pamuk ile temizleyin.

Makyaj temizleme sularının ambalajlarında “Durulamanıza gerek yoktur” diye yazılıyor ama bence durulanması en güzeli. Hatta temizleyici ile güzelce köpürterek, nazik hareketlerle ovalayarak cildinizi yıkamalısınız. Bana göre en temiz yol arındırılmış haldir.

Uygun Fiyatlı Makyaj Temizleme Suları

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu


  #1    Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu


Öncelikle hepinizin bildiği Garnier markasının Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu; tek pamuk darbesiyle tüm ten makyajınızı bir çırpıda zorlanmadan nazikçe temizlemek için biçilmiş kaftan olur kendileri. Üstelik makyajınızı temizlediğimizde cildi fazla yağ ve kirden arındırarak daha duru bir ten elde etmenizi sağlıyor.

Garnier markasının farklı cilt tipleri için micellar suları bulunuyor; hassas, yağlı&karma ve kuru ciltler için ayrı tasarlanmış tombul şişelere ve ayrı renklere sahip.

  • Hassas Ciltler: Pembe
  • Yağlı&Karma Ciltler: Turkuaz
  • Kuru Ciltler ve Suya Dayanıklı Makyajlar: Sarı

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

İlginizi Çekebilir Garnier Makyaj Temizleme Suyu İncelemesi 


  #2    Nivea Micellar Makyaj Temizleme Suyu 


Uygun fiyatlı alternatifler arasında en çok tercih edilenlerden bir diğeride Nivea markasına ait. Derinlenmesine temizliğin yanı sıra cildi besleyerek bakım yapıyor ve aynı zamanda makyaja hazırlıyor. Vaadleri arasında uzun süre kullanımda cilt problemlerini en aza indirerek kızarıklık ve cilt kusurlarıyla savaşmak var. Bu vaadini yerine getirdiğini gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu


  #3    Bioderma Sensibio H2O Hassas Ciltler İçin Temizleyici Misel Solüsyon


İçerisinde nemlendirici ve cilde esneklik kazandıran maddeleri bulundurmasıyla piyasadaki en çok tercih edilenler arasında üst sıralarda bulunuyor. Yağ bazlı olmasına rağmen ciltte asla böyle bir etkisi olmuyor çok güzel ve kusursuz bir şekilde temizleme sağlıyor.

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu


  #4     Diadermine Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu


Vaadleri arasında makyaj temizlemenin dışında kiri ve yağı anında emmesi, kalıntıları ve bu kalıntılara bağlı olan fazlalığı ciltten uzaklaştırmak var. Ama ne yazık ki sadece makyajı temizleme görevi görüyor. Ama güzel bir şekilde makyaj temizlediğini söyleyebilirim. Cilt temizliğini konusunda çok başarılı bulmadım. Çok arada bir ürün. Ne övülecek kadar iyi. ne kötülenecek kadar kötü. Tabiki herkeste aynı etkiyi göstermeyebilir siz yine bir şans verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu


  #5    Loreal Paris Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu


İki çeşidi bulunuyor. Biri normalden kuruya olan ciltler için, diğeri normalden karmaya olan ciltler için. Yüz , göz ve dudak için kullanılabiliyor. Karma ciltler için olan makyajı temizlerken cildi matlaştırma özelliğine sahip. Kuru ciltler için olan ise gliserin içerikli olmasından dolayı nemlendirme özelliğine sahip.

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

Göz Makyajı Temizleme Suyu


  #6    Garnier Göz Makyaj Temizleyicisi 2in1 Express


Son olarak bir göz makyajı temizleyicisi önermek istiyorum. Bence göz makyajı için en ideal ürün oluyor kendisi. Oldukça başarılı bir ürün. Kalıcı göz makyajını -tabir-i caizse bir çırpıda- güzelce temizliyor. Aynı zamanda mucize gibi kirpikleri besliyor. Kullanmaya başladığım günden beri kirpiklerimi gürleştirdi ve uzattı. Gerçekten çok başarılı.

Lens kullanan birisi olarak bende gözlerde yanma veya herhangi bir yan etki yaratmadı. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ne kadar göz makyajı için ideal deyip övsem de kalıcı ruj ve likit mat rujlarınızı da çok güzel bir şekilde bulaştırmadan, dudaklarınızı hırpalayıp, yormadan temizliyor.

Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

Bildiğiniz üzere cilt temizliği çok önemlidir. Makyajınızı canlı ve taze göstermek sadece güzel ya da kaliteli ürünler kullanarak ya da güzel makyaj yaparak elde edilmez. Makyaj tualiniz ne kadar pürüzsüz ve güzel olursa makyajınızda kendini o kadar iyi gösterir. Bol makyajı günler 🙂


İlginizi Çekebilir;


Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu
Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu
Uygun Fiyatlı En iyi 6 Makyaj Temizleme Suyu

Hakkında Esra AYDIN

Yazmak en iyi terapidir . ? Gelin bu serüveni beraber deneyimleyelim ?

1 Yorum

  1. Nivea micellar ı siddetle öneririm aşırı derece iyi artı bir yanı ise bütün makyajinizi temizleyebilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir