Gratis İndiriminde Alınması Gereken 4 Ürün

Gratis İndiriminde Alınması Gereken 4 Ürün

Herkese uzun bir aradan sonra tekrar merhaba! Kızlar, indirimleri kaçırmadan takip etmeye devam mı? Ben tam gaz devam. Sizlerinde sıkı bir indirim takipçisi olduğunu az çok seziyorum.

İndirim zamanları, hem ihtiyaçlarımız için hem de kendi zevkimiz için çok ideal zamanlar diye düşünüyorum. Çünkü sadece ihtiyacımız olduğu için değil, deneme amaçlı bile satın aldığımız ürünler olabiliyor ya da reyonları gezerken aynı markanın başka rengi de olsun, değişik etkiye sahip olanını da alıp deneyeyim diyebiliyoruz. Paranızı boşa harcamak yerine gerçekten alınması gereken, her kızın makyaj çantasında olması gereken Gratis ürünlerinden bahsetmeye başlıyorum.

Gratis İndiriminde Alınması Gerekenler

Gratis İndiriminde Alınması Gereken 4 Ürün

Gratis dediğimizde aklımıza gelen, diğer mağazalardan farklı kılan ve olmazsa olmaz haline gelmiş olan The Balm markasına ait tüm ürünlere gerçekten bayılıyorum. Bu markaya ait bir ürün vardır ki, artık herkesin favorisi haline gelmiştir. Kızlar tahmin etmek hiçte zor değil mi;  Mary Lou

İndirimde Alınması Gereken Ürünler


 The Balm  Mary Lou Manizer


Gratis İndiriminde Alınması Gereken 4 ÜrünEvet yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz The Balm markasına ait Mary Lou Manizer highlighter (aydınlatıcı). Gratis indiriminden asla kaçırılmaması gereken The Balm ürünüdür kendisi.

Pigment açısından çok başarılı. Kalıcılığından hiç bahsetmiyorum bile. Şampanya ve altın renklerini barındırıyor. İçerisinde çok fazla ışıltıya sahip. Kullanımında çok dikkatli olmak gerekir. Pigmentasyonu yüksek olduğu için gözeneklere dolma riski var. Bu sebeple el ile değil, fırça yardımıyla uygulamak en doğrusu olacaktır. Oldukça bereketli bir The Balm ürünü olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Yaklaşık 1.5 yıldır kullanmama rağmen hala bitmiş değil. Bir tane aydınlatıcım olsun ama tam olsun diyorsanız tek önerim Mary Lou olacaktır.

Normal fiyatı 77.90 TL olan aydınlatıcı indirim zamanları 29.90 TL‘ye kadar düşmekte.


Wet’n Wild Comfort Zone Far Paleti


Gratis İndiriminde Alınması Gereken 4 Ürün

Yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz palet ise Wet’n Wild markasına ait Comfort Zone paleti. Eğer indirimde Gratis mağazalarında bulabilirseniz çok şanslısınız demektir. Çünkü, her indirimde ilk günden tükenen ürünler arasında yer alıyor.

Günlük kullanıma en uygun bulduğum tonları içeren kullanışlı bir palet. İçerisinde 8 adet renk bulunduruyor. Paletteki renkler, gözünüzde farklı durmuyor. Rengi, göz kapaklarınıza iyi yansıtıyor. Bu benim için en önemli ayrıntıdır. Eminim sizler içinde öyle. İndirimsiz fiyatı 32.50 TL olan palet, indirimde 16-17 TL olmakta.

Comfort Zone Far Paleti İncelemesi


Maybelline Newyork The Falsies Push Up Angel Maskara


Gratis İndiriminde Alınması Gereken 4 Ürün

Kızlar indirimde kaçırılmaması gereken bir diğer ürün önerim ise Maybelline Newyork The Falsies Push Up Angel Maskara. Neden mi? Çünkü hem çok uygun fiyata düşüyor, hem kirpikleri kıvırma da on numara, hem de kirpikleri uzatıyor ve en dipteki kirpiklere bile ulaşabiliyor. Daha ne olsun? İndirimde 15.90 TL gibi bir fiyata rahatlıkla bulabilirsiniz.

The Falsies Push Up Angel Maskara İncelemesi

İndirimin Favorisi


Garnier Micellar Makyaj Temizleme Suyu


Gratis İndiriminde Alınması Gereken 4 Ürün

Hep makyaj ürünlerinden gidersek olmaz. Bir de onların temizliğinde büyük önem taşıyan Gratis ürünlerine bakalım. Görselde görmüş olduğunuz Garnier Micellar Makyaj Temizleme Suyu, indirimde alabileceğiniz uygun fiyatlı makyaj temizleyicilerinden. Yüz, göz ve dudaklar için. Durulanma gerektirmeyen bir ürün. 400 ml olup, tam 200 kullanımlık vaadini veriyor. Yukarıdaki görselde hassas ciltlere uygun olan pembe rengi bulunmakta. Dilerseniz cildinize en uygununu seçip satın alabilirsiniz. İndirimde 12.90 TL’ye bulabilirsiniz.

Micellar Makyaj Temizleme Suyu İncelemesi

Kızlar, sizlerin Gratis indiriminde mutlaka almalısın dediğiniz ürünler nedir? Önerilerinizi aşağıya yorum olarak yazabilir, benimle paylaşabilirsiniz. Hoşça kalın.
Hakkında İpek YELDEN

Herkese merhaba! Ben İpek. İç mimarlık öğrencisiyim. Uzun süredir bu sitede ürün yorumu, karşılaştırma yazısı ve incelemesiyle sizlerleyim. Bana eşlik etmek isterseniz beklerim. Takip edebileceğiniz diğer hesaplarım: İnstagram: @blogbyyipek Twitter: @ipek_yelden

4 yorumlar

  1. Kesinlikle alıcam bunlarıı doğru yazmışsınız ?

  2. nurdem fakir (sephrenia_)

    The balm en severek kullandığım marka. Özellikle eyeliner ve 3 lu aydınlatıcı paletini cok tavsiye ederim

  3. Böyle bir yazının düşünülmesi harika şuan indirimleri beklemeye başladım ?

  4. Çok teşekkürler ?.Ben indirim zamanı Gratise gidince gerçektende ne alacağımı bilemiyorum çünkü hem ürün çok hem de kalabalık olduğu için bir bakıp hiç birşey almadan bile çıkıyorum bazen.Artık en azından ne alacağım belli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir