Evigen Ampul Nasıl Kullanılır? Cilde Faydaları Nelerdir?
Evigen Ampül

Evigen Ampul Nasıl Kullanılır? Cilde Faydaları Nelerdir?

Cildin yumuşak ve parlak yapısının arkasında e vitamini bulunmaktadır. E vitamini, yiyeceklerden veya dışarıdan hazır olarak alabileceğiniz bir mikro-besin maddesidir.  Evigen ampul çoğunlukla e vitaminini cilt bakımında kullanmak isteyen kişiler tarafından tercih edilen bir ürün. Saç ve cilt bakımında e vitamininin rolü çok büyüktür. Evigen Ampul kullanıcı yorumları aşağıda yer almaktadır.

E vitamini eksikliğinde cildiniz kurur, cilt yaşlanması hızlanır ve cilt tonunda solgunluk oluşur. Bunlar e vitamini eksikliğinin en hızlı gözlemlenebilen etkileridir. Bunların dışında sağlığınız üzerinde de kalp hastalıkları ve damar sertleşmesi gibi olumsuz etkiler meydana gelir. Tüm bu etkilerden korunmak için yeterli miktarda e vitamininin günlük olarak vücuda alınması gerekmektedir. Erkekler günde 90 mg, kadınlar 75 mg e vitamini almalıdır. 

Evigen Ampul Nasıl Kullanılır? Cilde Faydaları Nelerdir?

Evigen ampul cilt bakımında sıklıkla tercih edilen doğal bir yöntemdir. Saç bakımı ya da cilt bakımında güvenle kullanabilirsiniz.

Evigen ampulü eczanelerden 5-6 TL civarında bir ücrete temin edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir;

Saç Bakımında Vitaminlerin Önemi – Saç Bakım Rutini

Cilt Bakımında Evigen Ampul Faydaları Nelerdir?

  • Evigen Ampul içeriğinde bulunan e vitamini sayesinde cildin daha doğal bir parlaklığa kavuşmasını sağlar.
  • Saç, kaş ve kirpik bakımında e vitamininin önemi büyüktür.
  • Cilt lekelerinde azalma sağlar.
  • Cildin nem oranını dengeler.
  • Tırnaklarınızın güzel bir görünüme kavuşmasını destekler.

Kullanım şekli kullanım alanına göre farklılık göstermektedir.

Cilt Bakımında Evigen Ampul Nasıl Kullanılır?

  • Saçlarınızın daha parlak, güzel bir görünüme sahip olması ve hızlı uzaması için kullanmakta olduğunuz şampuana ve saç kremine ampulleri karıştırabilirsiniz.
  • Daha uzun ve gür kirpiklere sahip olmak için kullandığınız rimele evigen ampul karıştırabilirsiniz. Eğer rimel kullanmıyorsanız; hint yağı ve badem yağından oluşan karışıma ekleyebilirsiniz. 1-2 hafta içerisinde kirpikleriniz de ki farkı göreceksiniz.
  • Kullanmakta olduğunuz nemlendirici losyonun içerisine ampul ekleyerek çok daha parlak ve nemli bir tene sahip olabilirsiniz.
  • Cilde doğrudan uygulama yapmak isterseniz;  Yüzünüzü ılık su ile yıkayıp kurulayın. Temiz ve kuru bir kaba e vitamini ampullerini kırın eğer eklemek istediğiniz başka bir ürün varsa karıştırıp homojen hale getirin. Elde ettiğiniz karışımı yüzünüze parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayın. Göz altına ve dudak çevresine karışımı uygulamamalısınız. 15-20 dakika boyunca karışımı yüzünüzde bekletin. Ilık saf su ile yüzünüzü yıkayın.

Evigen Ampul Kullananlar, bu ürün hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Sizdeki etkilerini ve kullanım yöntemlerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.
Sizin için seçtiklerimiz;

 

Evigen Ampul Nasıl Kullanılır? Cilde Faydaları Nelerdir?
Evigen Ampul Nasıl Kullanılır? Cilde Faydaları Nelerdir?

Çam Terebentin Yağı / Esansı ve Saç Bakımında Kullanımı


Evigen Ampul Nasıl Kullanılır? Cilde Faydaları Nelerdir?

Hakkında Büşra Çelik

Merhaba ben Büşra. Umarım yazılarımı beğenirsiniz ?

2 yorumlar

  1. Eczacımın tavsiyesi ile Evigen ampul kullanmaya başladım . Hem saçlarım da hemde cildimde oldukça faydasını gördüm. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir