Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Zodyak kuşağının en romantik burcu… Dünyayı güzelleştiren, sanata en çok katkı sağlayan kişiler Balık burçları. Hemen gözleriniz doldu mu? Merak etmeyin, kolay ağlıyorsunuz diye kırılgan bir yapınız olmadığını biliyorum. İçinizdeki güzellik dışarı daha çok yansısın diye size güzel bir yazı yazdım. İşte Balık Burcu Güzellik İpuçları!

Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

İşte Balık Burcu Güzellik İpuçları!

Balık burcu kadınları doğuştan masalsı bir güzelliğe sahip olurlar. Bu güzelliği korumak için spor yapmak, özel diyetler uygulamaksa pek onlara göre değildir. Bunun yerine içinden geldiği gibi yaşamak ve yemek yemek isterler… ama sağlık ve güzellik için spor da faydalıdır.

Sizin için süper bir önerim var. Balık burçları dansı ve müziği çok severler. Bu yüzden spor salonlarında ağır egzersizler yapmak yerine evde bol bol dans edebilirsiniz. Spor yaparken izlenme ya da bir hoca denetiminde olma hali de size sıkıcı gelebilir. Ne de olsa biraz utangaç bir yapınız da vardır. Yine de biraz daha disiplinli ilerleyebilmeniz için spor merkezine gitmeniz yararlı olabilir. Orada zumba gibi herkesin daha rahat hareket ettiği grup derslerine yazılabilirsiniz.

Su grubu burçları arasında olduğunuz için su sporları da size iyi gelir ve güzelliğinize güzellik katar. Özellikle yüzmek çok keyif alacağınız bir spor olabilir. Suyu sevdiğiniz için ara ara şifalı kaplıcalara gidip hayatınızda küçük molalar verebilirsiniz.

Balık burcu kadınlarının hisleri çok güçlüdür. Yoga, meditasyon gibi uygulamalar zengin iç dünyanızın kapılarını açmanıza yardımcı olur. Bu uygulamalar ile sağlığınızı güçlendirebilir ve daha uzun süre genç, fresh ve güzel kalmanın keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca sizin gibi hassas kişiler kolay strese yenik düşebilir. Yoga ve meditasyon güzelliğin ve huzurun en büyük düşmanı olan stresle başa çıkmanıza da yardımcı olur.

Keyfinize çok düşkünsünüz : ) Bu yüzden güzellik için yapılacak cilt bakımları ile ara ara mutlaka kendinizi şımartmalısınız. Deniz mineralleri içeren spa ve bakım malzemeleri vücudunuz ile daha uyumludur.

Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Gelelim kıyafet seçimine ve makyaja. Dokusu yumuşak kumaşları seversiniz. Rahat gece uykuları sizin için çok önemlidir. Bu yüzden özellikle ipek gecelikler, sabahlıklar tercih etmenizi öneririm ya da yumuşak dokulu pijamalar. Makyaj yaparken ise romantik bakışlarınızı ön plana çıkaracak göz makyajları tercih edebilirsiniz. Menekşe rengi tonları güzelliğinizi ön plana çıkarır. Bu yüzden bu rengin tonlarını kıyafetlerinizde, aksesuarlarınızda ve makyajınızda kullanabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz olan ve şans getiren Jüpiter gezegeni sembolünü üstünüzde taşımanız da size iyi gelir.


İlginizi Çekebilir:


Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları
Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Balık Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir