Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir? - Dişil ve Eril Enerji Meditasyonu

Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir? – Dişil ve Eril Enerji Meditasyonu

Dişi enerji dediğimiz zaman günümüzde aklımıza gelen ilk şey her zaman cinsellik oluyor. Dişiliğin önemli bir parçası olsa da bugün burada bahsedeceğimiz Dişil Enerji aslında çok daha geniş kapsamlıdır.

Dişil Enerji

Hepimiz dişi olmayı seksi olmak, güzel kıyafetler giymek, makyaj yapmak veya topuklu ayakkabı giymek diye düşünebiliriz. Sonra bir gün bir bakarız ki biz bütün bunları yaparken, spor salonlarında ter dökerken, görüntümüze bu kadar önem verirken, bize göre çirkin, belki üstü başı özensiz, makyajsız, belki de kilolu bir kadın beyaz atlı prensimizin kollarında… Üstelik o prensin de gözü başka hiç kimseyi görmez…

Peki sizde olmayan ve bu kadınlarda olan şey nedir?

Evet, evet cevabı çok basit, bildiniz…

İşte bu kadınlar doğal yollardan dişi olmanın bilgeliğini kullanan veya bu konuda farkındalığını geliştirmiş olanlardır.

Artık biliyoruz ki ne kadar göz alıcı görünsek dahi çevreye yaydığımız enerji eril ise, bize gelecek olan erkekler daha dişi enerjileri yüksek olan erkekler olacak.  Güçlü bir kadın olarak hayatımıza ne kadar güçlü erkekler çekmek istesek dahi biz bu enerjiye sahip olduğumuz müddetçe sorumluluk almaktan kaçınan, ilişkiyi sahiplenmeyen erkeklerin hayatımıza girmesine engel olamayacağız.

Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir? - Dişil ve Eril Enerji Meditasyonu

Şöyle düşünün; iki güçlü enerji birbirini çekmez, iter…  Bir fizik kuralı. İlişkilerde de geçerli ne yazık ki.

Peki o zaman Dişil Enerjimizi nasıl yükselteceğiz?

Hadi hep beraber bizim eril enerjimizi yükseltirken ilişkilerimizde bize hayal kırıklığı yaşatan davranış kalıplarına birlikte bakalım… Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir?

Peki dişil enerji nasıl yükseltilir?

 • Eril Enerji ETKEN, Dişil Enerji EDİLGEN ve Tepki Verendir.

Modern kadın veya eşit olmak adına artık erkekleri avlamayı bırakıyoruz. Gülümsememizi takınıp enerjimizle onların gelmesini bekliyoruz, arasından istediğimizi seçebilir ve bir ilişkiyle onurlandırabiliriz.

 • Eril Enerji Gücü ve İktidarı Temsil eder.

İlişkilerimizde erkeklerimizi yönetmeyi bırakıyoruz. Onları güçleri için takdir edip onaylıyoruz.

 • Eril Enerji sahiplenen, Dişil Enerji ise sahiplenilmek isteyendir.
 • Eril Enerji atak, kontrol eden ve planlayandır. Dişil Enerji ise kendini bırakan, su gibi akandır.
 • Eril Enerji sol beyindir, parçalara bölen, analiz eden, odaklanan ve çerçeveyi çizendir. Dişil Enerji bütünsel bakandır, alternatif üreten, çoğaltan ve yaratmak isteyendir, sağ beyindir.
 • Dişil Enerji şefkat, yumuşaklık, içe dönüklük ve duygulardır. Eril Enerji ise sertliktir, sınır koyan, dışa dönük olan ve düşüncedir. Mücadeledir. Dominant ve savaşçıdır.

Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir? - Dişil ve Eril Enerji Meditasyonu

Kendimize ve ilişkilerdeki tavırlarımıza baktığımızda Eril enerjilerimizin nasıl da yükselmiş olduğunu çok net görebiliriz aslında. Eril enerjiyi dengelemek, Dişil Enerjimizi keşfettiğimiz ve sahiplendiğimiz zaman, hem ilişkilerde mutluluğa ve doyuma hem de erkeklerinde eril enerjilerini kabullenmesine bir alan açarız aslında.

Bu yazımızda Eril ve Dişil Enerjilerle ilgili çok belli başlı konulara değinebildik.

 • Dişil Enerji Nedir?
 • Eril Enerji Nedir?
 • Eril ve Dişil Enerji Nasıl Dengelenir?
 • Eril Enerji Eksikliği
 • Dişil Enerji Eksikliği
 • Dişil Enerji Nasıl Ortaya Çıkar?
 • Dişil Enerjiyi Artırmak,

gibi daha bir çok detaylı bilgi için enerji eğitimlerinin alınması çok fayda sağlayacaktır. Çünkü günlerce anlatılacak ve derin bir mevzudur bu. Eril ve Dişil enerji dengeleme meditasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutluluğunuzun daim olması dileğimle.

Sevgiler,

Nihan Kemankaş Bilinçaltı Uzmanı ve İlişkiler Koçu

Dişil Enerji Nasıl Yükseltilir? - Dişil ve Eril Enerji Meditasyonu

 


Hakkında Kader SAKA

Kuruculuğunu Kader Saka ve Salih Saka'nın üstlendiği Saka Beauty / SPA & Anti - Aging'de zayıflamak, güzelleşmek ve aynı zamanda gençleşmek mümkün.Son derece deneyimli bir estetisyen olan ve uzun yıllarını bu mesleğe veren Kader Saka, epilasyon, bölgesel incelme, anti - aging, kalıcı makyaj, el ve ayak bakımı, yosun uygulamaları, masaj, sağlıklı beslenme ve diyet danışmanlığı, cilt ve vücut bakımında kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir. KADER SAKA KİMDİR ? SAKA Beauty / SPA & Anti-Aging Kader SAKA ve Salih SAKA tarafından 2004 Eylül’ünde kuruldu. Kader SAKA 1986 yılında Türkiye’de ilk defa kurulan estetisyenlik okulu olan Vizon Güzellik Enstitü’sünden mezun oldu. 1996 yılında Kozmetoloji eğitimi aldı. Uzman estetisyenlik sınavını ilk beş kişi arasına girerek kazandıktan sonra, pedagoji eğitimi alarak eğitimcilik kariyerine başlamış oldu. Amerika’daki “Sylvie Hennessy ACADEMY” nin düzenlediği seminerlere katılarak SPA Yönetimi ve Pazarlama eğitimi konusunda sertifika aldı. Tüm bu deneyimlerini SAKA’da birleşiren Kader SAKA bilgi ve tecrübesini uzman kadrosuyla buluşturarak, day SPA zincirine eklenen bu merkezde sağlıkla gelen güzelliğin kapılarını açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir