Burç Renkleri Dünyasını Keşfetmeye Ne Dersiniz? Hadi O Zaman Başlıyoruz!
Burç renkleri

Burç Renkleri Dünyasını Keşfetmeye Ne Dersiniz? Hadi O Zaman Başlıyoruz!

Renkler hayatın olmazsa olmazlarıdır. Kimi zaman motivasyon kimi zaman da kendimizi mutlu etmek için farklı renkler tercih ederiz. İşte bu tercihlerin etkileşimde olduğu söylenen burçlar da bir noktadan sonra farkında olmadan bize katılır. Peki, burç renkleri hangileri? İşte bu konuyla ilgili detaylar.

Burç Renkleri Dünyasını Keşfetmeye Ne Dersiniz? Hadi O Zaman Başlıyoruz!
Burç renkleri

Burç Renkleri Nelerdir?

Koç Burcu

Koç burçları için kırmızı, burcun savaşçı ruhuna hitap eden en ideal renktir. Özellikle açık tonlara sahip olan kırmızı renkler bu burçla daha da bütünleşir.

Boğa Burcu

Boğa burçları rengi yeşildir. Bu renk boğa burçları için güven, kendilerini güvende hissetmelerini sağlayan para ve doğanın temsilcisidir.

İkizler Burcu

İkizler burcu insanları hareketli ve hızlı bir yapıya sahiplerdir. Tıpkı bir civa gibi. İkizler burcunun renkleri ise gümüş, mavi, sarı ve gridir.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları yönetici gezegenlerinin renginin etkisindedirler. Bu yüzden saflığın temsilcisi beyaz, zerafetin simgesi krem renkleri ve diğer açık tonlardaki renkler yengeç burçlarının renkleridir.

Burç Renkleri Dünyasını Keşfetmeye Ne Dersiniz? Hadi O Zaman Başlıyoruz!
Burçlar ve renkler

Aslan Burcu

Aslan burçları güneşin yönetimindeki gezegenlerinin renklerinden olan sarı, turuncu ve tonlarından hoşlanırlar. Aynı zamanda parlak ve kendini ön plana çıkartan gösterişli her renk onların hoşlarına gider.

Başak Burcu

Başak burçları temiz ve detaycıdırlar. Bu yüzden yeşilin dingin tonlarındaki renkler başaklar için idealdir. Ayrıca mavi ve gri renkleri de yönetici gezegenlerinin renkleri olduğundan, onlarlar uyumlu renklerdir.

Terazi Burcu

Terazi burçları için zerafetin renkleri olan pembe, kokusuyla herkesin aklını başından alan gülün rengi, gök mavisi en ideal olanlardır. Aynı zamanda ametist renginin de terazi burçlarına hitap ettiği söylenebilir.

Akrep Burcu

Akrep burçları için tartışmasız olarak kabul edilen ideal renkler lacivert ve siyahtır. Bu renklerin yanı sıra kırmızının koyu tonları, mor ve bordo renkleri de onları ifade eden renkler olabilir.

Yay Burcu

Yay burçları için mor, bazı tonları soğuk renklerden sayılan ama yumuşak bir renk uyumu sergileyen lila ve leylak renkleri vazgeçilmez renkler arasındadır. Ametist ve mavi rengi de yay burçlarını temsil eden renklerdir.

Burç Renkleri Dünyasını Keşfetmeye Ne Dersiniz? Hadi O Zaman Başlıyoruz!
Renkler ve anlamları

Oğlak Burcu

Oğlak burçları ciddiyeti temsil eden renkleri tercih ederler. Yani siyah ve koyu kahverengi onlar için idealdir. Aynı zamanda gri, koyu mavi ve menekşe renkleri de oğlak burçlarına hitap eden renkler arasındadır.

Kova Burcu

Kova burçları için en ideal renk elektrik mavisidir. Deha ve elektrik çekimini yansıttığı düşünülen bu burçtakiler için başka bir renk alternatifi düşünülemez.

Balık Burcu

Hassas ve narin olan balık burçları uçuk beyaz rengi, dinginliği hissettiren uzak deniz yeşili ve gökyüzünün gizemini yansıtan buğulu mavi renkerinden etkilenirler.

 

Detaylı bir araştırma sonrasında derlenen bu bilgilerle renk seçimleri yaparken burç renkleri belki size ipuçları verir. Hayatınızın renkleri hiç solmasın.


Hakkında Kalemin Dünyası

Kalemin Dünyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir