Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör hakkında tüm merak edilenleri paylaştık; okumaya devam edin..

Başlamadan önce size bir sorumuz olacak: Sizin için hangi epilasyon yöntemi doğru? Buna karar verdiniz mi? Öncelikle cildiniz ve bütçeniz için en doğru epilasyon yöntemini seçtiğinizden emin olun! Tüylerinizi bir seferinde jilet ile diğer seferde epilatör ile alırsanız, epilatörün özelliklerinden tam olarak faydalanamazsınız. Epilatörü sürekli kullandığınızda daha az acı hissedecek, tüylerinizin yeniden uzaması 4 haytaya kadar sürecektir. Bu noktada sizin için hangi epilasyon yönteminin doğru olduğuna karar vermenize yardımcı olacak bir kılavuz hazırladık.

Buradan okuyabilirsiniz: Sizin için hangi epilasyon yöntemi doğru?

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi
Braun Silk-épil 9 SkinSpa

Detaylara geçmeden önce, artıları ve eksileri hakkında bir tablo hazırladık; gözden geçirelim.

Braun silk-épil 9 skinspa Artıları (+)       

 • Braun Silk-épil 9 SkinSpa, ekstra geniş başlığı sayesinde daha hızlı bir epilasyon yapmanıza olanak sağlar.
 • Ekstra hassas bir epilasyon için darbeli aktif titreşimlere sahip.
 • Üstün konfor ve verimlilik için vücut hatlarına düzgün biçimde uyum sağlar.
 • MicroGrip cımbız teknolojisi ile ağdanın alamadığı çok kısa tüyleri (0,5 mm’ye kadar ) hassas bir biçimde alıyor. Buda extradan ağda işlemi yapmak zorunda kalamayacağınız anlamanı gelir.
 • Islak ve kuru kullanılabilir.
 • Kullanımı kolay.
 • 2 kademe hız ayarı
 • Cildin görünümünün iyileştirilmesini sağlar.
 • Cilt masajı yapılabilir
 • Eksfoliasyon yapılabilir

Braun silk-épil 9 skinspa Eksileri (-)      

• Şarj ederken kullanılamaz
• Pahalı
• Ortalama bir pil ömrü var.

Kutuda ne var?

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesiNasıl Çalıştığını Görün:

Gerçekten bu kadar harika mı?

Braun Silk Epil 9, hem ıslak hem de kuru olarak kullanabilir. Aslında bunun hem iyi hem kötü tarafı var; iyi tarafı banyoda daha az acı verir, kötü tarafı ıslak epilatörü temizlemek daha zordur. Epilatörü kuru ciltte kullanırsanız daha etkilidir. Çünkü tüyler daha kolay alınabilir. Fakat, aynı zamanda bu şekilde daha fazla acı verir. (İlgili: Epilatörün acıtmaması için ipuçları). Birçok kadın duşta epilatör kullanmayı tercih ediyor. Bunun nedeni daha az acı ve yaşanan rahatlık, temizlikte daha kolay oluyor. Ama ne yazık ki şarj edilirken kullanılamayacağı dezavantajıyla birlikte geliyor. Buda epilasyona başlamadan önce şarj durumunu kontrol etmeyi unutmamanız anlamına geliyor. Epilasyonun yarıda kalmasını istemezseniz değil mi?

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi

Bu Epilatör ile Neler Yapabilirsiniz? 

 • Epilasyon (Tüm Cilt)
 • Derin Eksfoliasyon
 • Hassas Eksfoliasyon
 • Derin Cilt Masajı
Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi
Braun silk-épil 9 skinspa özellikleri

Neden % 40 Daha Geniş başlık?

Braun silk-épil 9 SkinSpa diğer epilatörlerden ayıran en önemli özelliklerden birisi %40 daha geniş başlığı. Daha geniş başlık; hızlı ve pratik kullanım sağlar. Geniş başlığı sayesinde ortalama 30 dakikada iki bacağınızı alabilirsiniz.

Tasarımı kullanım kolaylığı sağlıyor mu?

Bu epilatör hakkında söylenebilecek en iyi şey rahat kullanımı diyebiliriz. Çok rahat hareket ediyor ve kıvrımlarda döner başlığı sayesinde ekstra bir kolaylık sağlıyor. Epilasyon sırasında epilatörü 90 derece dik açıda tuttuğunuzda çok daha etkilidir. Cımbızların daha fazla tüy almasını ve tüylerin kolay kopmalarını sağlar. Döner başlığı sayesinde cildin tüm kıvrımlarında açıyı ayarlayabilirsiniz. Braun Silk-épil 9 SkinSpa epilatörü ekstra rahatlık için banyoda veya duşta kullanın. Suyun sıcaklığı, vücudun doğal ağrı kesicisi olan endorfinin salgılanmasına neden olur. Herhangi bir hafif rahatsızlık hissi ve cilt iritasyonunu azaltır. Epilasyon, düzenli kullanımla neredeyse ağrısız hale gelir.

Microgrip Cımbız Teknolojisi de ne?

Sadece bir tür pazarlama terimi mi? Yoksa gerçekten böyle bir teknoloji var mı?
Adından da anlaşılacağı gibi; daha kısa tüyleri alabilmesi için geliştirilmiş bir cımbız teknolojisi. Ağda yapanlar daha iyi bilir, tekrar ağda yapabilmek için tüylerin 2 mm e kadar uzamasını beklenir. Çünkü çok kısa tüyler ağda ile alınamıyor. İşte Microgrip Cımbız Teknolojisi burada devreye giriyor 0.5 mm e kadar olan kısa tüyleri bu epilatör ile alabilirsiniz. Ağdayla alınamayan, 4 kat daha kısa tüyleri bile alabilirsiniz.

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi

Akıllı Işık ve Titreşimli Masaj

Smartlight (akıllı ışık teknolojisi) özelliği sayesinde ekstra derin tüyleri görür ve daha pürüzsüz bir epilasyonun tadını çıkarırsınız. Akıllı ışık ve titreşimli masaj cihazı, bu epilatörü daha eksiksiz bir cihaz haline getiren bonus konforlardır. Yeni derin masaj pedi sayesinde vücut fırçasına göre daha derin masaj etkisi ile cildin görünümünü ve kan dolaşımını iyileştirir.

Braun silk-épil 9 skinspa epilatör 9961 e epilasyon ve sonic peeling sistemi ıslak ve kuru

Pil ömrü ne kadar?

Tam olarak şarj edilmesi yaklaşık 1 saat sürüyor. 40 dakika sürekli kullanım sağlıyor. Şarj edilirken yeşil ışık yanıp sönüyor. Yanıp sönme durduğunda bataryanın tamamen şarj olduğu anlamına geliyor. Şarjlı tüm cihazlarda olduğu gibi Braun silk-épil 9 skinspa epilatöründe zamanla, 40 dakikalık sürekli kullanım süresi kısalacaktır.

Derin ve hassas eksfoliasyon fırçası

Kutu içeriğine yeni eklenen bir ekstra olan eksfoliasyon fırçası, üçgen şekle sahip. Dakikada 3000’in üzerinde mikro titreşimle yayarak cildi ölü deri hücrelerinden temizler. Bu sayede kıl dönmelerini önlemeye yardımcı olur. Bu ekstra özelliği düzenli kullanırsanız tüylerin cildin altına sıkışmasını önleyebilir, cildinizin görünümünü gözle görülür biçimde iyileştirebilirsiniz. Hassas eksfoliasyon fırçası ise daha nazik bölgeleriniz için geliştirilmiş özel kıl teknolojisine sahip.

Nerede kullanılabilir?

Tüm ciltte. Yanında gelen aparatlar sayesinde bu epilatörü kişiselleştirilebilir ve istediğiniz bölgede kullanabilirsiniz.

Acı Veriyor Mu?

Her epilatör acı verir ancak gelişen teknoloji sayesinde epilatörlerin daha hassas olduğunu biliyoruz. Özellikle Braun Silk-épil 9 SkinSpa bu konuda çok iddialı. Braun, Silk-épil 9 için; “en hassas epilatörümüz” diyor. Ayrıca epilasyon acısını azaltacak birçok yöntem var.  İşte bazıları: Epilatör acıtmaması için yapılacaklar

Erkekler kullanabilir mi?

Evet, kesinlikle! Renk seçeneği olarak; mor ve beyaz var sadece, bu sizin için sorun değilse güçlü bir epilatör ve bir erkeğin tüylerinin de üstesinden rahatlıkla gelebilir.

Ayrıca, erkekler için en çok tercih edilen 5 epilatör:

• Braun Silk Epil 9 Serisi
• Emjoi Emagine Epilator for Men
• Braun Silk Epil 7
• Philips Satinelle
• Philips Satin Perfect

Braun Silk-épil 9 SkinSpa Epilatörün 3 Çeşidi var.

Epilatör aynı farklı olan sadece ekstralar.

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi

Braun Silk-Epil serisinin SkinSpa dışında 6 farklı şekilde satın alabilirsiniz.

Braun Silk-Epil 9 Epilatörün 6 çeşidi

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi

Bunlar içinde en popüler olanı: Wet&Dry (Islak ve Kuru) Silk-Epil 9 9-579

Braun silk-épil 9 SkinSpa Epilatör İncelemesi
Aksesuarlar hangi modeli alacağınıza göre değişir. Açıkçası, epilatör tüm modeller için aynıdır. Fiyat kutuda bulunan aksesuarlara göre değişir.

Tüm modellerle gelen ortak aksesuarlar şunlardır:

 • Masaj sistemi
 • Cımbızların cilde direkt olarak temas etmesini sağlayan cilt temas başlığı, Braun 9’u gerçekten hızlı ve verimli hale getirir, aynı zamanda daha da az acı verir.
 • Döner başlık
 • Akıllı ışık
 • Yıkanabilir başlık
 • 2 kademe hız.
 • Derin eksfoliasyon fırçası (Yeni)
 • Hassas eksfoliasyon fırçası (Yeni)
 • Derin masaj pedi (Yeni)

Modelden modele değişen aksesuarlar şunlardır: Yüz başlığı, tıraş makinası başlığı ve şekillendirici başlık, şarj standı, peeling fırçası ve yüz temizleme fırçası.

Kısaca: Genel olarak gerçekten iyi. Geniş başlık çok güçlü bir özellik. Islak ve kuru olarak kullanılabilmesi mükemmel. Farklı açılarda tutulması ve kullanılması kolay. Özellikle başlangıç seviyesindeyseniz ve yavaş almak istiyorsanız; 2 kademe hız ayarı da harika!

Braun silk epil 9 skinspa kullananlar, bu ürün hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız.

İlgili: Epilatör Acısını Azaltacak İpuçları

İlgili: Tüyleri Alırken Yapılan Hatalar

İlgili:  İstenmeyen Tüylerden Kurtulmak için 7 Bitkisel Maske


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.