Tüylerinizi Azaltmak İstiyor Musunuz?

Tüylerinizi Azaltmak İstiyor Musunuz?

Tüylerini seven, onlarla mutlu olan hiç kimse yoktur. Ergenlik ile beraber başlayan tüy artışı orta yaştan yaşlılığa doğru azalmaya başlar.

Tüylerini Seven Kadın!

Ben bugüne dek sadece bir kişi de yüzündeki tüyleri aldırmayan, sakal ve bıyık bırakan bir bayanla karşılaştım. Bu bayan makyajını eksik etmeyen, tüm bakımlarını yapan ama sakal ve bıyık bırakan tıpkı erkeklerdeki gibi bir görüntüye ulaşmıştı. Şu an dünyanın çok uzak bir köşesinde hala bu haline devam ediyor. Bu halinden oldukça memnun. “Beni beğenecek erkek bu halimle beğensin, aşık olsun.” diyor.  Aşk zaten olacaksa, olacağı varsa dış görüntü alt planda kalıyor. Eros’un kime veya kimlere ne zaman oku atacağı belli değil. Ona da saygı duymak lazım.  Ne diyelim umarım öyle birini bulur ve umarım çok mutlu olurlar.

Ama biz kadınlar sahip olduğunuz tüylerle mutlu değiliz ve onlardan kurtulmak istiyoruz. Yaptırdığımız lazerler, tüy dökücü kremler ve diğer özel karışımlı kürler… Bunlar bazen işe yarasa da leke bırakıyor ya da ardından daha fazla inatçı tüy çıkmaya devam ediyor. Gençliğimiz ve güzelliğimiz tüy savaşıyla geçip gidiyor.

Tüylerinizi Azaltmak İstiyor Musunuz?

Kahve ve Karbonat Kürü ile Tüylere Elveda!

Öncelikle alerjiniz olmasın diye ufak bir test yaptırın ve ardından bir ay boyunca bunu kullanın. Ergenlik çağında ve 20’li yaşlarda iseniz bu kür günde bir kere kullanmalı, 20 ve 25’li yaşlarda iseniz günde iki kere kullanabilirsiniz.

Bu kürün iki ana maddesi var:

  1. Karbonat (bir çay bardağı)
  2. Kahve ( içilmek üzere hazırlanan kahve bir çay bardağı olmak kaydıyla)

Kahve ve Karbonat Kürü Nasıl Hazırlanır?

Önce karbonat kaseye konulacak ardından kahve üzerine konulacak iyice çırpılıp istenilen kısma sürülecek. Kuruduktan sonra bol ve ılık su ile durulanacak. Bu kürü özellikle yüzündeki tüylerden kurtulmak isteyen ve lazer sonrası lekelerden kurtulmak isteyen, onların görünümünü azaltmak isteyen kişiler kullanmaya özen göstermeli.

Kahve ve Karbonat Kürü ile tüylerini azaltan var mı? Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Bir aydan sonra tüylerdeki azalma ortaya çıkacak. Bu bir sabır işi. Güzellik sabır ile mümkün. Güzel ve tüysüz bir cilt hepimizin isteği. Bunun içinde elimizden geleni ısrarla ve sabırla yapacağız.
Güzellikle kalmanız dileğiyle..


İlginizi çekebilir:


Tüylerinizi Azaltmak İstiyor Musunuz?

Tüylerinizi Azaltmak İstiyor Musunuz?

Tüylerinizi Azaltmak İstiyor Musunuz?

Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir