Yazın Lazer Epilasyon Yaptırabilir Miyim? - Demet BUDAK ATMACA

Yazın Lazer Epilasyon Yaptırabilir Miyim? – Demet BUDAK ATMACA

Merhaba, yazın gelmesiyle birlikte sık sorulan sorular arasında “Yazın lazer epilasyon yaptırabilir miyim?” var. Bu konuyla ilgili doğru bilgi akışını sağlayalım istedim.

Yazın Lazer Epilasyon Yaptırabilir Miyim? - Demet BUDAK ATMACA

Yazın Lazer Epilasyon

Daha önce de belirttiğim gibi lazer cihazları siyaha karşı duyarlıdır. Dolayısıyla kılların siyah olması  avantaj sağladığı gibi cildinizin de mümkün olduğunca açık renk olması makbuldür. Yazın cildimiz birkaç ton koyulaşıyor, bu durumda lazer epilasyon yaptıramayacak mıyız? Hayır yaptırabilecek, tedavilerimize devam edebileceğiz. Peki nasıl?

Yaz aylarında sokakta yürürken, dolaşırken gördüğümüz güneş bizim için engel teşkil etmez. Tedavilerde pek bir değişiklik yaratmaz. Bahsettiğimiz ve özellikle titizlenerek sorduğumuz “En son ne zaman güneş gördünüz?” sorusunu yatıp güneşlenmek, bronzlaşmak anlamında sorarız.

Yazın Lazer Epilasyon Yaptırabilir Miyim? - Demet BUDAK ATMACA

Bir örnekle açıklamak istersek;

Hafta sonu için bir iki gün tatile gidip güneşlendiniz. Cilt renginiz çok hafif değişti. İşte bu durum bizim için sorun olmaz. İki gün güneş görmüşseniz bir hafta sonra gelip rahatlıkla tedavinizi yaptırabilirsiniz.

20 gün ya da bir ay kadar tatil yapıp fazlaca bronzlaşmış iseniz cildinizin rengi çok koyulaştığı için o zaman da diyoruz ki 15-20 gün kadar bekleyelim. Sonrasında da dozları cilt renginize göre doğruca ayarlayıp tedavinizi güvenli bir şekilde yapabiliyoruz.

Yeni tatilden gelmediğiniz, cildiniz güneşin sıcağını üzerinde taşımadığı müddetçe kişiye özel dozlarla güvenli bir şekilde lazer epilasyon yaptırabilirsiniz.

Yazın Lazer Epilasyon Yaptırabilir Miyim? - Demet BUDAK ATMACA

Lazer epilasyon yaptırdıktan 2-4 gün sonra ise güneş görmek, tatile gitmek serbest. Yani her zaman dediğim gibi lazer epilasyon hayatınızı kolaylaştıran, güvenli ve etkili bir yöntemdir.

Sağlıklı ve keyifli bir yaz geçirmeniz dileğimle…

Sevgiler

Demet BUDAK ATMACA
Güzellik Uzmanı&Kişisel Dönüşüm Danışmanı
İletişim 532 258 43 71
www.demetbudak.com


Hakkında Güzellik Uzmanı Demet BUDAK ATMACA

Merhaba,  Hem cildimize hem de gönlümüze bakım zamanı... 17 yıllık meslek hayatımda gördüm ki; estetik, güzellik gibi konularda istediğimiz değişimler aslında kişisel değişimimizden ayrı tutulamaz derecede bir bütündü.  Bu sayfadan güzellik uzmanı ve kişisel dönüşüm danışmanı bilgilerimle estetikten lazer epilasyona, kişisel dönüşüm ve değişimimizin  fiziksel görüntümüze nasıl yansıdığına kadar doğru bilgiler edinip merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Sevgiyle... Güzellik Uzmanı Demet Budak Atmaca İletişim:0532 258 43 71

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir