Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesi

Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesi

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlere Garnier’in ferahlatıcı nemlendirici kreminin özelliklerinden bahsedeceğim. Bu ürün benim 2 aya yakın bir sürede bitirdiğim bir ürün oldu. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, kokusu muhteşem. Eğer meyve aromalı kokulardan hoşlanıyorsanız bu kreme bir şans tanıyabilirsiniz. Koku, bir ürünü satın alırken belirleyici unsurlardan biri. Çünkü daha önce satın aldığım ve yapı olarak beğendiğim bazı kremleri sırf kokusunu beğenmediğim için kullanmaktan vazgeçtiğim oldu. Fakat Garnier Botanical Cream ‘in kokusunu çok beğendiğimi belirtmek istiyorum.

Garnier Botanical Cream

Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesiKokusunun yanı sıra ürünün kutusunda da belirtildiği üzere ferahlatıcı bir etkiye sahip. Ben bu kremi yüzüm için kullandım. Makyaj yapmadan önce yüzümü nemlendirme amaçlı ve makyajımı çıkardıktan sonra da yüzüme ferahlık kazandırması açısından uyguladım. Güzel bir makyaj altı kremi fakat kremi uyguladıktan sonra hem yüzümde hem ellerimde yapış yapış bir his kaldı ve uzun bir süre de bu his gitmedi. Bu özelliğini pek sevmedim. Çabuk emilmiyor ama yüzünüze ihtiyacı olan nemi veriyor. Hafif bir yapısı olduğu için ilkbahar ya da yaz ayları için önerebileceğim bir krem fakat soğuk kış ayları için yüzünüze yeterli gelmeyebilir. Çünkü etkisi çok uzun sürmüyor. Bu kremden sonra yüzünüze fondöten sürdüğünüzde ilk başta doğal bir görünüm elde edebiliyorsunuz fakat günün ilerleyen saatlerinde yüzünüzde kuruluk oluşabiliyor, krem-fondöten bütünlüğü bozulabiliyor. Eğer yüzünüze mat yapılı bir fondöten uyguluyorsanız bu krem sizin için yeterli olmayabilir. Yüzünüzde istediğiniz nem dengesini yakalayamayabilirsiniz. 

Bu ürünü bir Gratis indiriminde keşfetmiştim. Daha önce de Garnier’in kremlerini denemiştim. Üzüm kokusunu da sevdiğim için bu ürüne bir şans vermek istedim. Cildimde herhangi bir sivilce oluşumuna da neden olmadı. Yanılmıyorsam indirimle 12 TL gibi bir fiyata satın almıştım. 50 ml bir ürün ve açıldıktan sonra 12 ay içerisinde tüketmeniz gerekiyor. Ürün, içerik açısından da beni cezbetmişti. Kutusunda, %96 doğal kaynaklı içerik kullanıldığı belirtilmiş. Yüzünüz için uygun fiyatlı, güzel kokulu ve hafif yapılı bir nemlendirici arıyorsanız siz de bu ürünü satın alabilirsiniz. 

Sizin bu kremle ilgili düşünceleriniz nelerdir? Garnier Botanical Cream kullananlar yorumlarınızı  paylaşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın.

Ebru Bektaşoğlu


İlginizi Çekebilir:


Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesi

Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesi
Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesi

Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesi

Garnier Botanical Cream (With Grape Water) İncelemesi

Hakkında Ebru Bektaşoğlu

KTÜ | Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Ankararınca Dergi | İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni www.tarz2.com | Reklam Metin Yazarı twitter.com/tarz2com instagram.com/tarz2com behance.net/ebrubektasoglu https://tr.linkedin.com/in/bektasogluebru www.ankararincadergi.com issuu.com/ankararincadergi facebook.com/ankararinca twitter.com/ankararinca instagram.com/dergi_ankararinca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir