Garnier Nem Bombası Koruyucu Nemlendirici Sprey İncelemesi

Garnier Nem Bombası Koruyucu Nemlendirici Sprey İncelemesi

Merhabalar, bugün sizlere, geçtiğimiz aylarda piyasaya çıkan yepyeni bir üründen bahsetmek istiyorum;
Garnier Nem Bombası Koruyucu Nemlendirici Sprey

Zamanın çok kıymetli olduğu, koşuşturmaların yoğun olduğu günümüzde hepimiz pratik ürünler arıyoruz. Ayrıca hepimiz günün her saatinde, makyaj yapmış olsak bile cildimizin güzel ve nemli görünmesini istiyoruz. Zaten, nemlendiricinin cilt bakımındaki yeri tartışılmaz. Nemsiz bir cildin, susuz toprak gibi olduğunu ve erken yaşlanacağını hepimiz biliyoruz. Ayrıca sıkça yapılan bir yanlışı hemen yeri gelmişken düzeltmek istiyorum. Yağlı ciltlerin de nemlendiriciye ihtiyacı vardır. Yağlı olması suya ihtiyacı olmadığı anlamına gelmez. Bu cilt tipi; su bazlı, yağsız ya da jel kıvamında ürünleri tercih etmelidirler.

Sonuç olarak, her cilt tipinin ihtiyacı olan mükemmel nemlendiriciyi ben, Garnier Koruyucu ve Nemlendirici Sprey’de buldum.

Garnier Nem Bombası Koruyucu Nemlendirici Sprey İncelemesi

Garnier Nem Bombası Koruyucu Nemlendirici Sprey Özellikleri

  • Her cilt tipine uygun,
  • SPF 30 koruyucu özelliğine sahip,
  • İçeriğindeki nar özü sayesinde, antioksidan özelliği taşıyor,
  • Makyaj üstüne de uygulanabiliyor,
  • Kesinlikle bir nem bombası, harika nemlendiriyor,
  • Yapısı, üzerinde de yazdığı gibi hava kadar hafif ve yağsız,
  • Koruyucu özelliği ile hava kirliliğine karşı da koruyor,
  • Komedojenik değil, yani gözenekleri tıkayıp yağ butonlarına sebep olmaz.

İlk kullanımda, farkı fark edilen bu nemlendiricinin uygulaması da sprey olduğu için çok kolay. Sadece, çalkalayıp, yaklaşık 15 cm uzaktan –tabii ki ağzı ve gözleri kapatıp- uyguluyorsunuz! Ve cildiniz ihtiyacı olan nemi aldı…İşte bu kadar !!!

Severek kullandığım bu ürünü ‘birçok özelliği içinde bulundurması’, ‘kullanım pratikliği’ ve ‘yeni bir ürün’ olması sebebiyle sizinle paylaşmak istedim. Eğer sizde, günün her saatinde, makyaj üstüne bile pratik bir nemlendirici arıyorsanız, denemenizi öneririm.

Garnier Nem Bombası Koruyucu Nemlendirici Sprey İncelemesi

Garnier Nem Bombası Sprey kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum…
Beni sitemizden ya da instagram hesabımdan takip edebilir; soru ve yorumlarınızı gönderebilirsiniz. Ayrıca incelenmesini istediğiniz ürünler varsa, yine yorum kısmından ya da instagramdan ulaşabilirsiniz. Güzel kalın!

Sevgiler, Mine
Hakkında mineego

1 Yorum

  1. Bu ürünü çok sevdim nemli görüntüsü yüüzmdeki allığı sabitlemesi ve saatlerce aynı parlaklığı görmek çok güzel hatta hafif beyazlık vermedide güzel ama leke olarak kalınca elimle hafif dağıtıyorum.olumsuz yönleri çok çabuk bitiyor yada ben il aldığımda sıkılmıs olanı aldm belki artık daha dikkatli alıyorum üçüncü kutuya geçicem indirimde olunca hemen aldım.bu sabah farkettğim bi olumsuzlukta şu yüzmde hiç leke yok fontoten kullanmıyorum bu yüzden tenim iyi ama kahve rengi küçük lekeler farkettim ve bugun bu ürünü kullanmadım acaba üründemi oldu bilmiyorum oysa çok severek kullanıyordum 🙁 bu sorunu yaşayan varmı? ve bi uyarı yapayım kesinlikle gözlerinizi sıkarken koruyun kirpiklerde kalınca sonra gözde batma yanma yapıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir