Aslan Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

2
45
Aslan Burcu Güzellik ipucları

Astroloji bilgilerinden faydalanarak güzellik ipuçları öğrenmeye hazır mısınız? Burç kuşağının en görkemli kraliçeleri: Aslan Burcu Kadınları bu yazı size özel! İşte Aslan Burcu Güzellik İpuçları

Jennifer Lopez GIF

Fiziksel özellikleriniz nasıl olursa olsun güzel gülüşünüzle her zaman etrafınıza ışıltı saçarsınız. Kendinize çok bakmadığınız zamanlarda bile pozitif enerjinizle herkesi etkilemeyi başarırsınız.

Aslan Burcu Güzellik İpuçları

Peki coşkulu iç dünyanız ile en uyumlu güzellik sırları sizler için neler biliyor musunuz? Hemen toplanın sizler için anlatayım. Öncelikle şunu inkar etmeyelim ben de Aslan burcuyum 🙂 biz Aslan Burcu Kadınları olarak her ne kadar bunu pek dillendirmesek de birileri bize ufak tefek iltifatlar etmezse, modu düşen insanlarız. Tabii ki Şahan gibi “Öv beni, öv beni” diyerek bunu dillendirmeyiz ama aslında beklentimiz bu yöndedir. Bu yüzden övgü almamızı sağlayacak ufak tefek dokunuşlar bize iyi gelir. Mesela dikkat çekici, özel tasarım takılar veya parlak tonda kıyafetler ve çantalar… Astrolojide kişiye özel doğum haritasına bakılarak daha derin önerilerde bulunulabilir, ben burada daha genel yorumlar yapmaya çalışıyorum.

Aslan kadınlarının çoğu için saçlar da önemlidir, malum saçlarımız bizim yelelerimiz 🙂 Güzellik önemlidir ve saç bakımı yaptırmak ve havalı saç modellerini denemek de bu yolda iyi bir seçenektir.

Ombre saç modelleri

Tırnaklara gelirsek; oje tercihi olarak da pırıltılı renkler Aslan kadınlarını için gayet uygundur. Ama Aslan burcu olduğunuz için mutlaka ışıltılı tonlardan hoşlanmak zorunda değilsiniz, o zaman belki tırnaklara yapıştırılan küçük yıldızlardan deneyebilirsiniz.

Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneş olduğu için takılarınızda güneş simgesi olan seçenekleri tercih edebilirsiniz. Güneş simgesine baktıkça içinizdeki sıcak enerjiyi hatırlamanız da kolaylaşacaktır. Güneşin renkleri olan kırmızı ve turuncu tonları da Aslan burcu için uyumlu renklerdir.

Kendinizi şımartmak sizi en çok motive eden şeylerden biri olmalı. Spa ve masaj merkezleri mutluluk kaynağınız olabilir. Sosyalleşmeyi de seven bir burç olduğunuz için arkadaşlarınızla da bu bakım ritüellerini eğlenceli aktivitelere de çevirebilirsiniz. Bütçeye daha uygun, daha ucuz yöntemler de kullanabilirsiniz. Mesela bir pijama partisi düzenleyerek kız kıza yapılacak sohbetlerin arasında maskeler yapmak, farklı renklerde ojeler denemek, ayaklarınızı özel tuz ve yağlar koyduğunuz sıcak suda bekletmek… Eğlence, sohbet ve bakım bir arada, tam size göre değil mi?

Aslan Burcu Kadınlarının Güzellik Sırları

İlginizi Çekebilir:


2018 burçlar
Bayan parfümleri

2 Yorumlar

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz