Jennifer Lawrence'ın Güzellik ve Bakım Sırları

Jennifer Lawrence’ın Güzellik ve Bakım Sırları

Hem çok doğal olup, hem de çok seksi olmayı başaran az insanlardan biri Jennifer Lawrence. Mutluluğun ve kendine güvenin en güzel güzellik sırlarından biri olduğunu her daim söylüyor. Ona göre güzellik, doğallıktan şaşmadan, kendine küçük dokunuşlarla yeni farklılıklar eklemekten geçiyor. Jennifer Lawrence’ın güzellik ve bakım sırları ;

Jennifer Lawrence'ın Güzellik ve Bakım Sırları

Çabasız güzelliği ile dikkat çeken Jennifer Lawrence’ın güzellik sırları;

Jennifer, günlük hayatında makyaj yapmayı sevmiyor. “Zaten çekimlerde, setlerde ve özel davetlerde cildimi yeterince yoruyorum. Bir de günlük hayatımda makyaj yapmayı sevmiyorum. Günlük hayatımda yaptığım tek şey pembe bir ruj sürmek.” Diyor. Onun yerine cildine düzenli bakım yaptırarak daha canlı görünmesini sağlıyor.

Sabah kalktığında tek güzellik rutini; cildini yıkayıp, nemlendiricisini sürmek. Onun dışında farklı bir rutininin olmadığını söylüyor. “En güzel güzellik çabasız güzellik” olduğunu söylüyor.

Jennifer’ın nemlendiricisinin kendisinin de yüzü olan Dior markasının  Hydra Life Extreme Creme. “Her sabah yüz nemlendiricimi uygularım. Bu nemlendirici, cildime çok iyi geliyor, anında ferahlıyorum.” Diyor.

Jennifer Lawrence'ın Güzellik ve Bakım Sırları

Sırf zayıf görünmek için bin bir çeşit çabalara girmiyor. “Ben akşam 6 dan sonra sıfır beden görünmek için karbonhidrat almayı bırakmayacağım. Akşam film keyfimin yanında dondurma yemekten vazgeçmeyeceğim. Akşam yemeğinde bir kadeh şarap içmeye devam edeceğim. Sırf sıfır beden görünmek için bunların hiçbirinden vazgeçemem. Bazı insanlar sıfır beden görünmeyi sevebilir, ama ben bu insanlardan değilim. Kendi bedenimi ve siluetimi seviyorum.” Diyor 🙂

Her daim makyaj çantasında olan ürünleri ise şöyle sıralıyor;

  • Benefit Roller Lash (En sevdiği maskara olduğunu söylüyor.)
  • Dior Addict- Baby Rose ruj (Pembe renkli rujlar favorisi)
  • Urban Decay Sin Aydınlatıcı (Parlak görünüme bayılıyor)
  • Dior Hydra Life Extreme Nemlendirici Kremi
  • Yves Saint Laurent Volupte 09 Numara Allık (Favori allık renklerinin pembe ve şeftali olduğunu söylüyor.)

Günlük hayatında sadece pembe renk rujlar süren Jennifer, akşam dışarı çıkarken de parlak kırmızı ruj sürüyor. Eyeliner ve parlak kırmızı rujun uyumunu çok seviyor.

Uyku düzenine çok dikkat ediyor. Günde en az 7 saat uyumaya dikkat ediyor. Yürüyüş yapmaktan çok zevk alıyor. “Canım bir şeye sıkkın olduğunda ya da tam tersi çok mutlu olduğumda, zamanımın da olduğu günlerde sahilde kulaklığımı takıp saatlerce yürümeye bayılıyorum.” diyor.

Jennifer Lawrence'ın Güzellik ve Bakım Sırları


Diğer ünlülerin güzellik ve bakım sırlarını okudunuz mu?


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. Jennifer Lawrance cok seviyorum. Onun ile ilgili daha fazla içerik gelsin:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir