Ana Sayfa / Moda / Ufak Tefek Cinayetler Stili

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Ufak Tefek Cinayetler dizisi gerek konusu gereği gerekse de stili oldukça fazla beğeniliyor. Ufak Tefek cinayetler dizisi, ilk yayımlandığı günden itibaren çok konuşuluyor ve karakterlerin giydikleri her kıyafet markası ayrı ayrı çok merak ediliyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler stili ;

BU KADINLARIN HİKAYESİNİ ÇOK SEVECEKSİNİZ;

Taktıkları takılardan tutun, giydikleri kıyafetler, ayakkabılar birçok moda severin kalbini çaldı. Dizide, 4 kadının giydiği kıyafetler, her bölümden sonra fazlasıyla konuşuluyor.

Öncelikle şunu söylemek gerekirse, dizi 4 güçlü kadının hayatlarını konu alıyor. Böylelikle de, 4 farklı güçlü kadının giydiği kıyafetler, takılar da rolleri gereği fazlasıyla feminen.

Her bölüm moda severlerin hayran kaldığı dizide, her karakterin aslında bölüm bölüm giydiği kıyafetler dizideki kendi tarzına özgün oluyor.

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki; dizinin makyaj sponsoru Nars markasıdır. Bu nedenle, dizideki karakterlerin çok beğendiğimiz göz farları, allıkları ve rujları Nars markasına ait oluyor.

Dizideki karakterlerin genellikle takıları ise; Bendis Takı’ya ait oluyor.

Güçlü kadın karakterlerin giydiği kıyafetler de aynı şekilde dizideki oynadıkları roller kadar güçlü ve dikkat çekici. Öyle ki, karakterler kıyafetlerinde renkleri kullanmaktan çekinmiyorlar. Günlük hayatlarında hatta ev yaşamlarında bile oldukça dikkat çekici ve feminen kıyafetler giyiyorlar.

Karakterler, giydikleri kıyafetleri tamamlamak için her daim takı takıyorlar. Bu onlar için vazgeçilmez bir detay olmuş durumda.

Karakterlerin günlük hayatlarındaki tarzları bile, gece kıyafetleri gibi oldukça özenli ve şık gözüküyor. Dekolteden kaçınmayan karakterler, vücut hatlarını ön plana çıkaracak kıyafetleri giymekten çekinmiyorlar. Ki, bu onlara çok yakışıyor!

Sezonun bütün trendlerini, tek bir kombin ile taçlandıran karakterler, her bölüm harika parçalar ile göz dolduruyor.

İlk beş bölüm için kadın oyuncuların giyeceği kıyafetlere 400 bin lira harcanmış. Kıyafetlere uyacak takılar için ise 100 bin lira harcanmış. Görünen o ki, kadın oyuncuların giydiği kıyafetlerin bu kadar hoş ve güzel olduğuna şaşmamak gerekiyor.

Mutlaka Okumalısın!  2018 Kış Renk Modası | Hangi Renkler Nasıl Kombinlenir?

Bütün kadın oyuncuların stilleri bölüm bölüm tekli olarak, ilerleyen yazılarımızda ele alacağız. Ancak her kadın oyuncunun aslında kendine özgü bir tarzı var. Örneğin; Pelin karakteri daha çok tulum, dar ve bel üstü pantolonlar giyerken, Oya karakteri daha çok tek renk giyinmeyi seviyor. Merve karakteri, vücudunun hatlarını öne çıkaracak ve renkli kıyafetler giyinmeyi severken, Arzu karakterinin daha sade giyindiğini gözlemleyebiliyoruz.

İlerleyen yazılarımızda bütün karakterlerin kıyafet ve takı markalarını, karakterlerin stillerini teker teker ele alacağız. Siz Ufak Tefek Cinayetler stili ni nasıl buldunuz?

Blake Livelynin Sokak Stilini İnceledik 

 

 

 


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 20 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Mutlaka Okumalısın

Evliliği Anlamlandıran İki Halka: Alyans

Evliliği Anlamlandıran İki Halka: Alyans Evliliği Anlamlandıran İki Halka: Alyans. Biliyorsunuz, bir önceki yazılarda evlilikten, …

4 yorumlar

  1. Türkiyede bu dizinin stil incelemesini yapan ilk sayfa olduğunuz için sizi tebrik ediyorum…

  2. Kesinlikle soluksuz izlediğim bir dizi ve sizin de yazdığınız gibi tarzları çok başarılı tek tek inceliyorum her bölümde sevgiler

  3. Büyük bir keyif ile okudum.

  4. Çok beğendim bu yazıyı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir