Ufak Tefek Cinayetler Stili

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Ufak Tefek Cinayetler dizisi gerek konusu gereği gerekse de stili oldukça fazla beğeniliyor. Ufak Tefek cinayetler dizisi, ilk yayımlandığı günden itibaren çok konuşuluyor ve karakterlerin giydikleri her kıyafet markası ayrı ayrı çok merak ediliyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler stili ;

BU KADINLARIN HİKAYESİNİ ÇOK SEVECEKSİNİZ;

Taktıkları takılardan tutun, giydikleri kıyafetler, ayakkabılar birçok moda severin kalbini çaldı. Dizide, 4 kadının giydiği kıyafetler, her bölümden sonra fazlasıyla konuşuluyor.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Öncelikle şunu söylemek gerekirse, dizi 4 güçlü kadının hayatlarını konu alıyor. Böylelikle de, 4 farklı güçlü kadının giydiği kıyafetler, takılar da rolleri gereği fazlasıyla feminen.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Her bölüm moda severlerin hayran kaldığı dizide, her karakterin aslında bölüm bölüm giydiği kıyafetler dizideki kendi tarzına özgün oluyor.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Öncelikle şunu söylemek gerekir ki; dizinin makyaj sponsoru Nars markasıdır. Bu nedenle, dizideki karakterlerin çok beğendiğimiz göz farları, allıkları ve rujları Nars markasına ait oluyor.

Dizideki karakterlerin genellikle takıları ise; Bendis Takı’ya ait oluyor.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Güçlü kadın karakterlerin giydiği kıyafetler de aynı şekilde dizideki oynadıkları roller kadar güçlü ve dikkat çekici. Öyle ki, karakterler kıyafetlerinde renkleri kullanmaktan çekinmiyorlar. Günlük hayatlarında hatta ev yaşamlarında bile oldukça dikkat çekici ve feminen kıyafetler giyiyorlar.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Karakterler, giydikleri kıyafetleri tamamlamak için her daim takı takıyorlar. Bu onlar için vazgeçilmez bir detay olmuş durumda.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Karakterlerin günlük hayatlarındaki tarzları bile, gece kıyafetleri gibi oldukça özenli ve şık gözüküyor. Dekolteden kaçınmayan karakterler, vücut hatlarını ön plana çıkaracak kıyafetleri giymekten çekinmiyorlar. Ki, bu onlara çok yakışıyor!

Ufak Tefek Cinayetler Stili

Sezonun bütün trendlerini, tek bir kombin ile taçlandıran karakterler, her bölüm harika parçalar ile göz dolduruyor.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

İlk beş bölüm için kadın oyuncuların giyeceği kıyafetlere 400 bin lira harcanmış. Kıyafetlere uyacak takılar için ise 100 bin lira harcanmış. Görünen o ki, kadın oyuncuların giydiği kıyafetlerin bu kadar hoş ve güzel olduğuna şaşmamak gerekiyor.

Bütün kadın oyuncuların stilleri bölüm bölüm tekli olarak, ilerleyen yazılarımızda ele alacağız. Ancak her kadın oyuncunun aslında kendine özgü bir tarzı var. Örneğin; Pelin karakteri daha çok tulum, dar ve bel üstü pantolonlar giyerken, Oya karakteri daha çok tek renk giyinmeyi seviyor. Merve karakteri, vücudunun hatlarını öne çıkaracak ve renkli kıyafetler giyinmeyi severken, Arzu karakterinin daha sade giyindiğini gözlemleyebiliyoruz.

Ufak Tefek Cinayetler Stili

İlerleyen yazılarımızda bütün karakterlerin kıyafet ve takı markalarını, karakterlerin stillerini teker teker ele alacağız. Siz Ufak Tefek Cinayetler stili ni nasıl buldunuz?

Blake Livelynin Sokak Stilini İnceledik

 

 

 

 


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

4 yorumlar

  1. Türkiyede bu dizinin stil incelemesini yapan ilk sayfa olduğunuz için sizi tebrik ediyorum…

  2. Kesinlikle soluksuz izlediğim bir dizi ve sizin de yazdığınız gibi tarzları çok başarılı tek tek inceliyorum her bölümde sevgiler

  3. Büyük bir keyif ile okudum.

  4. Çok beğendim bu yazıyı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir