Akrep Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Akrep Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Evren bize sırlarını açıklıyor… Sizin gibi derin sezgilere sahip kişiler bu sırları daha çok seviyor. Astrolojide burçlar arasındaki en derin en seksi kişiler: Akrep Burcu Kadınları. Güzellik ile ilgili size özel sırlar vereceğim. İşte Akrep Burcu Güzellik İpuçları!

AKREP BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

Sizin etkileyici bakışlarınız güzel görünmeniz için zaten yeterli. Aslında güzel görünmenin ötesine geçiyorsunuz, seksi ve etkileyicisiniz diyebiliriz. Tutkulu yapınızı destekler şekilde içinizde sürekli yanan bir ateş var gibi sanki! Belki başkası giyse fazla iddialı duracak dekolteli kıyafetler sizin üzerinize cuk oturuyor. Mutlaka dekolte olmasına gerek yok, kırmızı gibi iddialı renkler de size çok yakışıyor. Ayrıca herkese yakışmayan seksi deri taytlar ve elbiselerle de çok güzel görünürsünüz.

Sizin tükenmeyen enerjiniz aslında Akrep burcunun yönetici gezegeni olan Mars’la ilgili. Mars astrolojide Ares yani savaş tanrısının gezegenidir. Siz de Mars gezegeni sembolünü takılarınızda ve kıyafetlerinizde kullanabilirsiniz. Böylece içinizdeki savaşçıyı hep uyanık tutarsınız ve enerjiniz hep yüksek olur.

Delici bakışlarınızı ön plana çıkaracak göz makyajı sizin için uygun olacaktır. Bunun yanında kırmızı ruj ve oje de size çok yakışır. Biraz gecelerin kadınısınız diyebiliriz. Bu yüzden siyah ve lacivert renkleri de ruhunuzla uyumludur.

Akrep Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

İç dünyası en derin burçlar arasındasınız. Bu içe dönük yapınızla bağlantılı iç çamaşırlarınıza da düşkün olduğunuzu söyleyebiliriz. Özel tasarım iç çamaşırları dükkanlarını ara ara gezmenizi mutlaka tavsiye ederim.

Gotik takılardan ve deri aksesuarlardan hoşlanabilirsiniz. Piercing gibi ekstrem takıları da sevebilirsiniz. Başka kadınların acı çekmekten çekinerek yaptırmaya çekindikleri dövmeleri de cesurca yaptırabilirsiniz. Siz yapın; diğerleri de takdir etsin ve belki içten içe kıskansın!

Gizemli aktivitelerden hoşlanırsınız. Belki yer altı sularının çıktığı, mistik alanları ziyaret edebilirsiniz. Böylece doğanın şifalı yer altı sularından faydalanırsınız. Bunun yanında da huzurlu hissedeceğiniz bir yerde bulunmanın verdiği pozitif enerjiyle daha da güzelleşirsiniz.

Spor yapmayı sadece fit ve güzel bir vücuda sahip olmanın ötesinde “güçlü” olmanıza katkı sağladığı için seversiniz. Koşarken dinleyeceğiniz müzik listenize mutlaka “Eye Of The Tiger” şarkısını da eklemelisiniz.

Okumaya devam et;


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir