Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri
PARIS, FRANCE - JANUARY 25: A guest wears a white long coat, a red top, gray pants, a white and green bag, outside the Jean Paul Gaultier show, during Paris Fashion Week Haute Couture Spring Summer 2017, on January 25, 2017 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri

Bazı renkler, bazı özel günleri adeta tamamlıyor diyebiliriz. Örneğin, yılbaşı günü ile kırmızı renk adeta bütünleşmiştir. Aynı şekilde, Sevgililer Günü ile de senelerdir kırmızı rengi bütünleştiririz. Tabiki de Sevgililer Günü’nde illa ki kırmızı giymek zorunda değiliz ancak genellikle giyen kişiler çok fazla oluyor. Sevgililer Gününde kırmızı giymek isteyenler için, Sevgililer Günü için en iyi kırmızı kombinleri yazımızı okumalısınız.

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri

En klasik kombin ile başlayabiliriz. Eğer böyle bir özel günde, risk almaktan korkuyorsanız yapacağınız en iyi şey: kırmızı bir elbise giymektir. Kış aylarında giyebileceğiniz, uzun kollu ve kalın bir kırmızı elbise ile oldukça flörtöz görünebilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri

Kış aylarında elbise giymek istediğinizde, tercihinizi renkli veya siyah opak muz çoraplardan yardım alabilirsiniz. Böylelikle, daha az üşürsünüz. Kırmızı renge en çok yakışan renk siyahtır. Bu nedenle baştan aşağıya kırmızı bir kombin yapacağınızda, aksesuarlarınızı, çantanızı ve ayakkabınızı siyah renk tercih edebilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri

Baştan aşağıya kırmızı giyinmek istemeyenler için; kombininde tek bir parçada kırmızı rengi seçmek daha ideal olacaktır. Bu sezon, ekose desenli pantolonlar oldukça revaçta. Gri ekose pantolonuz ile kırmızı kalın bir kazağınızı kombinlediğinizde, ortaya hem oldukça iddialı hem de oldukça uğraşılmamış bir görünüm elde edebilirsiniz. Fotoğraftaki gibi, beyaz bir kaban ile gri ve kırmızı uyumunu bir kat daha yukarıya çıkarabilirsiniz.

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri

En şık kombin ile devam edelim. Eğer Sevgililer Gününde oldukça şık görünmek isterseniz, kırmızının cazibesine kendinizi kaptırabilirsiniz. Baştan aşağıya kırmızı giyinmeye ne dersiniz? Elbisenizden tutun, ayakkabınıza, çantanıza, hatta boynunuza taktığınız şalınıza ve gözlüğünüze kadar.. İnanın, baştan aşağıya kırmızı giyinen bir kadının çekici olmaması mümkün değildir.

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri

Eğer baştan aşağıya kırmızı giyinmek size göre değilse, kırmızı detayını sadece kaban veya montunuza verebilirsiniz. Siyah bir pantolon, beyaz bir kazak ve kırmızı bir kaban ile de Sevgililer Günü’ne hazır olabilirsiniz. Ancak Sevgililer Günü’nde sizi en güzel gösterecek detay, yüzünüzde kocaman bir gülümseme olacaktır. Sade, doğal bir makyaj ve kocaman bir gülümseme ile işte hazırsınız.

Sevgililer Günü makyajı için: Sevgililer Gününde Pembe Gülkurusu Makyaj

Sevgililer Günü Hediye Önerileri İçin: 14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü İçin En İyi Kırmızı Kombinleri makalemizi beğendiyseniz, yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir