Uygun Fiyatlı Kırmızı Ruj Önerileri

1
143

Aşkın ve tutkunun rengi olan kırmızı ruju eskiden gece makyajlarında sıklıkla kullanırdık. Fakat artık kırmızı ruj, gündelik makyajlarımızda da en büyük yardımcımız. Yılbaşına az kaldı! Aralık ayı demek, kırmızı renk zamanı demek! Hazır yılbaşı geliyorken, kendinize yakışabilecek bir kırmızı ruja sahip olmaya ne dersiniz?  Üstelik uygun fiyatlı! İşte uygun fiyatlı kırmızı ruj önerileri;

Uygun fiyatlı kırmızı ruj önerileri;

 1. GOLDEN ROSE VELVET MATTE LIPSTICK 18
  Golden Rose markasının Velvet Matte serisini duymayan kaldı mı? Serideki en güzel kırmızı da 18 numara. İçerisinde turunculuk bulunduran kırmızı rujları seviyorsanız; 18 numara tam sizlik! Sürümü oldukça kolay ve dudaklarınızı pürüzsüz gösteriyor. Tabiki de her mat rujdan önce dudaklara peeling yapmak gerekir. Böylelikle; dudaklarınız çok daha pürüzsüz gözükecektir.
 2. PASTEL DAYLONG LIPCOLOR KISSPROOF 09
  Pastel markasının efsaneleşmiş Daylong Lipcolor Kissproof ruj serisinin likit mat rujları arasında en çok beğenilen rujlardan biridir 09 numara. Mac markasının Ruby Woo isimli rujuna muadil gösteriliyor. Kırmızılığı çok canlı, tam bir kırmızı renk. İlk sürdüğünüzde ıslak bir yapısı var, fakat sürdükten 1 dakika sonra tamamen kuruyor ve sabitleniyor. Kadifemsi bir yapısı olan rujun, sürümü de oldukça kolay. Hiçbir şekilde gün içerisinde çizgilere dolma, akma veya kuruma yapmıyor. Uygun fiyatlı kırmızı ruj isteyenlerin ve mat ruj sevenlerin, bir numaralı tercihi olmalıdır.
 3. L’OREAL COLOR RICHE COLLECTION EXCLUSIVE BLAKE’S PURE RED
  L’oreal’in ünlü kadınlar ile anlaşarak çıkardığı bu seride birden çok fazla ünlünün rujunu bulabiliyoruz. Blake Lively’den ilham alınarak yapılan Blake’s Pure Red ise uygun fiyatlı en iyi kırmızı rujlardan biri. Pembe alt tonlu koyu bir kırmızı. İster beyaz tene, ister esmer tene, her türlü ten rengine yakışabilecek bir renk. Oldukça mat ve kalıcı. Kremsi yapısı sayesinde sürülüyor ve hemen dudakta çıkmıyor. Üstelik mat olmasına rağmen dudakları hiç kurutmuyor.

 4. MAYBELLINE COLOR SENSATIONAL 547 NUMARA
  Merve’nin kırmızısı olan bu renk, Maybelline markasının en çok satan ürünlerinden biri. Eğer bordoya yakın koyu kırmızılardan hoşlanıyorsanız, Maybelline Color Sensational 547 numaralı ruj tam size göre! Dudaklarınızda yağ gibi kayacak olan bu ruj, kolayca sürülüyor. Pigmentasyonu da çok güzel olan bu rujun, dudaklarınızda tek katta bile oldukça renk veriyor. Yumuşacık bir yapısı var ve dudaklarınızı gün boyu nemlendirmeye yardımcı oluyor.  Tam bir kan kırmızısı arayanlardansanız; tam sizlik!

 5. WET N WILD-SPORLIGHT RED
  Yine uygun fiyatlı kırmızı ruj önerileri isteyenlerin en tercih edebileceği ürünlerden biri! Wet n Wild markasının Spotlight Red isimli ruju Mac- Ruby Woo rujun muadili olarak gösteriliyor. Soğuk alt tonlu kırmızı rujları sevenlerdenseniz, Spotlight Red tam sizlik! Sürdükten birkaç dakika sonra dudaklarınızda tamamen matlaşıyor ve kolay kolay gün içerisinde çıkmıyor. Sürümü mat rujlara göre, oldukça kolay. Ne zaman sürseniz, rujunuzun markasını soran çok olacak!
1 YORUM

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.