Karısını Aldatan Erkekler Nasıl Davranır? Nasıl Anlaşılır?

Karısını Aldatan Erkekler Nasıl Davranır? Nasıl Anlaşılır?

Karısını Aldatan Erkekler aldatma ortaya çıktıktan sonra nasıl bir davranış sergiler? Bu kişisel ve aile yapısına göre değişim gösterebilir. Yaptıklarının üstünü örtmek için yalanlar söyleyerek kendini haklı çalışan bir erkek için yakalanmak sıkıcı değil ama şaşırtıcıdır.

Karısını Aldatan Erkekler

Genelde eşine söyleyeceği cümlelerden biri karıma yakalanacağım hiç mi aklıma gelmezdi olur. Aldatma bir suçtur ve bu suçu işleyen erkek yakalanacağını en baştan düşünmelidir. Burada daha önemlisi erkeğin bunu düşünerek, yalanlar söylemekten vazgeçerek güvenen eşin güvenini yok etmemesi için çaba göstermesidir.

İlgili:Aldatan erkek neden inkar eder?

Tabi bu ilişkisi ortaya çıkmayan erkekler için geçerli. Bunu zaten “Ciddi bir şey değildi öylesine görüşüyorduk .” gibi cümleler ile geçiştirmek kadının kırılan onurunu daha da kırılmasına neden olacaktır. Eşinizin size, ciddi bir şey değil ise böyle devam et. ”Demesi mümkün olmadığına göre, geriye yapılacak tek bir şey kalıyor. Aldatmadan önce eşim beni yakalarsa tepkisi ne olur, çocuklarımın yüzüne nasıl bakarım? Yuvam dağılır mı? Bu sorunlar ile başa çıkabilir miyim? Diye en baştan hesap yapılmalıdır.

Karısını Aldatan Erkekler Nasıl Davranır? Nasıl Anlaşılır?Erkekler Aldatma Konusunda Dikkatsiz Mi Davranıyor?

Karısını Aldatan Erkekler aldatma ortaya çıktığında ailenize, çocuklarınıza topluma ama hesap vermek zorundasınız. Erkekler sadece fiziksel yönden değil mantıksal olarak ta kadınlardan daha güçlüdür. Fakat aldatma konusuna gelince nedense çok dikkatsiz davranabiliyorlar.

İlgili:Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan

Karısını Aldatan Erkekler Nasıl Davranır? Nasıl Anlaşılır?

Eşiniz Öğrendiğinde Ne Yapacak?

Eşiniz sizin onu aldattığınız öğrendiğinde çok üzülecek ve kırılacak peki, eşinizi o halde gördüğünüzde sizin hiç vicdanınız sızlamayacak mı? Yoksa eşinizi suçlayıp kendinizi haklı mı çıkartacaksınız.Ya da kimseyi suçlamadan aldatmanın sonuçlarına katlanacak mısın?İzleyeceğiniz yol hangisi olursa olsun, eşiniz ile aranızdaki hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Daha kötüsü eşiniz size sürekli şüphelenecek. Karısını Aldatan Erkekler önce bir düşünmeli tüm bu sıkıntıları çekmeye değer mi?

İlgili:Aldatılan Kadın Olma Durumu

Karısını Aldatan Erkekler Nasıl Davranır? Nasıl Anlaşılır?

Eşinizi Aldattığınız Kadın Bekar Diyelim…

Sizinle evlilik hayalleri kuran bir kadın onu mutlu edeceğine inanır. Peki, siz onun bu evlilik hayalleri içinde olabilecek misiniz? Aldatmanın ortaya çıkmasından sonrasında yanacak gelişmelere hazır mısın? Sonuçta hem eşinizi aldatmış oluyorsunuz hem de ikinci bir kadının hayallerini çalıyorsunuz. Kadın evli olduğunuzda yapacağı ilk iş evliliğinizi eşinize duyurmak olacaktır. Bunun için neler yaptığından en son sizin haberiniz olacak. Eşinize mesajlarınızı kopyalayıp yollayabilir. Telefonuna birlikte çekindiğini bir fotoğrafınızı yollayabilir. Karışını Aldatan Erkekler eşlerini böyle bir şey olmadığına inandırmak için, üstüne ne kadar yalan söylerseniz söyleyin yakalanacağınızı unutmayın! Tabi bunun sonucunda iki her iki tarafa da siz hesap vereceksiniz.

Karısını Aldatan Erkekler Nasıl Davranır? Nasıl Anlaşılır?

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir