Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Mutlu başlayan evlilikler ve aldatma ile sarsılan evlilikler. Aldatılan kadınlar eşlerine olan güvenini tekrar geri kazanabilir mi? Bir erkek hayatındaki özel kişiden başka biriyle paylaştığınız bir şeyi başkasıyla paylaşıyor ve bunu gizliyorsa bu aldatmadır. Erkeklerin dünyasında bu böyle değildir. Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Aldatan erkekte detaylar çok önemlidir. Bir erkeğin hayatındaki özel kişiden başka bir kadınla yemeğe çıkması görüşmesi aldatma sayılmaz.

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Her şey İyi Giderken Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

 Bu erkeğin kişisel özelliklerine göre değişir. Her şey iyi giderken aldatan erkek nasıl anlaşılır? İlişki somut olarak ortaya çıktıktan sonra bir erkek çocuklarını babasız bırakmamak için son ana kadar direnir. Kadın boşanmayı göze aldıysa sizi kafasında çoktan bitirmiştir. Aldatan erkek için pişmanlık sonuçtan yani resmi boşanmadan sonra pişmanlık başlar.

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Psikolojik Yönden Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Kadınlar için en yaralayıcı aldatma duygusal olan yakınlaşma daha önemli ve yaralayıcıdır. Erkeği köşeye sıkıştıran suçluluk ve utanç duygularıdır. Psikolojik Yönden Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Evli erkekler bir zamanlar kendisine sevgiyle bakan o kadının yaralandığını onurunun incindiğini gördüğünde pişman olur. Çünkü bu süreçten sonra kaybetme korkusu baş gösterir. Artık gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiştir.

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Peki, Şimdi Ne Olacak?

Aldatan Erkekte, duygu terazisinin bir kefesinde kaybetme duygusu bir kefesinde ise suçluluk ve utanç duygusu vardır. Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Aldatma somut olarak ortaya çıktıktan sonra erkek bu suçunu küçültmek için çabalar durur. Karşısında onuru incinen bir kadın vardır. Bu nedenle duygularında tavırlarında istikralı olmalıdır. Aldatan erkek ruhu incinen kadının iyileştirilmesi gerektiğinin bilincinde olmalıdır. Aldatan erkek pişman olduğunu kadına sözel ve davranış-sal olarak ifade etmelidir. Aldatan erkek pişman olduğunu kendisine çok daha fazla değer verdiğini anlayana kadar anlatmayı göze alır.

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Aldatan Erkeğin Pişman Olduğunu Söylemesi Yetmez

Aldatan Erkeğin Pişman olması ve bunu dile getirmesi yeterli değildir. Aldattığı için pişman olan erkek suçluluk, utanç ve kaybetme korkusuyla başa çıkmaya çalışırken aldatılan sevilmeme öz güven eksikliği gibi duygular altında ezilir.

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Aldatılan Kadın Erkekten Ne Bekler?

Aldatan erkek bu ilişkiyi kurtarmak için adım atacaksa aldatılan kadın ondan dürüstlük bekler. İki taraf içinde çok sancılı olan bu süreçtir ve kadın geçmişe yönelik aldatmanın tekrarlanmayacağına dair tüm kuşkulardan kurtulmak ister. Kadın kendisini aldatan erkeği affedecekse kendine açı verecek bile olsa her şeyi en ince detayına kadar bilmek ister.


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir