Aldatan erkek neden inkar eder?
I

Aldatan erkek neden inkar eder?

Erkeklerin kadınlar tarafından beğenilmesi çok hoşuna giden bir durumdur. Beğenilmek bir erkeğe kendini güçlü hissettirir ve bunun devam etmesini ister. Hatta bazı erkekler kadınlar tarafından beğenildiği için kendilerini çok şanslı görebilir. Oysa kadınlar yapı olarak annelik duygusuyla evliliklerini sürdürebilmek için mücadele ederler. Erkekler tam aksine kadınlara sevgilerini kanıtlama durumunda olmayı hissetmek istemezler. Erkekler için “Sevmesem neden seninle beraber olayım?’”  gibi cümleler kurmak ‘’seni seviyorum’’ demekten daha kolaydır.

Aldatan erkek neden inkar eder?

Aldatan erkek neden inkar eder?

Erkeğin eşine sadık kalamama, tek eşli yaşayamama duygusu doğasında olan bir şeydir. Bu nedenle eşlerini ya da sevgililerini aldattıklarını inkar ederler. Yani erkekler aldattığını bir türlü kabul etmez.

 

Aldatan erkek neden inkar eder?

Beni aldatıyor musun?

Eşinin ya da sevgilisinin kendini aldattığından şüphe eden bir kadın erkeğe “Beni aldatıyor musun ?” diye sorduklarında, hiçbir zaman  “Evet” cevabını vermeleri mümkün değildir. Bu sevdiğiniz erkeğin sizi hiç aldatmayacağı anlamına gelmez.

Erkekler Neden Dürüst Davranmazlar?

Aldatan erkek neden inkar eder? Erkeklere göre aldatmak sıkıntı verici bir durum değildir ve her zaman kendilerini haklı çıkartacak bir nedenleri vardır. Ama onlara göre aldatmanın dürüstlükle ilgisi olmadığından aldattıklarını hiçbir zaman kabul etmezler.

Aldatan erkek neden inkar eder?

Aldatma Ortaya Çıkınca

Eşini aldatan erkek, ilişkisi ortaya çıkmadıysa sorun yok inkar etmeye devam eder. Aldatma ortaya çıkınca  çiftler arasındaki sevgi bağı güçlüyse bunu aşabilirler. Ama bunun için öncelikle erkeğin eşini suçlamadan kendince sebeplerden dolayı kendisini aldattığını söyleyerek, af dilemesi gerekir. Birçok çift bu konuşarak bu sorunu yenebiliyor. Tabi bu birden olacak bir şey değil. Kadının eşine kaybettiği güvenin yeniden kazanabilmesi için,  zamana ihtiyaç var.

Aldatan erkek neden inkar eder?

Aşık Olduğu Halde Eşini Aldatan Erkek Neden inkar eder?

Aldatma sadece fiziksel birliktelik anlamına gelmez. Eşini Aldatan Erkek Neden inkâr eder? Âşık olduğu halde eşinin yanında iken bir başka kadına bakan erkeğe o kadına neden bakıyorsun diye sorsanız onu da inkâr eder. Çünkü bir erkek için yolda gördükleri güzel bir kadına bakıp iç çekmek zararsızdır.

Aldatan erkek neden inkar eder?

Çiftler Arasında Aşk mı Seks mi Önemli?

Birçok erkek bu soruya aşk önemli diye cevap verecektir. Erkek bir şey hissetmediğim bir kadınla nasıl beraber olabilirim demesi bile eşini aldattığının bir işaretidir.  Onlar için tek kişilik ilişkiler aldatma sayılmaz. Zaten seks üzerine kurulu bir ilişki den çabuk sıkılırlar. Bakın bu da inkarın farklı bir yoludur. Erkeklerin aldatma dürtüsü altında yatan en önemli nedenlerden biri de hayatlarına renk katmaktır. Bu nedenle tek gecelik ilişkileri tercih ederler ve bunu aldatma olarak görmezler.


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir