Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Aldatan erkek geri döner mi? aldatılmak çok zor, ama geçmişe takılıp kalmak size kendinizi daha iyi hissettirmeyeceğini unutmayın. Aldatan erkek geri dönse bile geçmişten kopmak size çok zor geliyorsa öncelikle eşiniz ya da sevgiliniz ile birlikte bir uzmandan yardım almayı deneyin. Ancak bu durum sonrasında geliştirdiğiniz strateji ile ilintilidir. Erkeklerin fantezilerinin de bir sonu vardır. Buradaki en önemli nokta güvendir.  Evliliği mükemmel gittiği halde cinsel dürtülerine yenik düşerek eşini aldatan bir erkek eşine geri dönmek isteyebilir.

İlgili: Aldatan erkek neden inkar eder?

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Tek gecelik ilişkiyse

Bu erkeğin yaşadığı ilişkinin boyutuna bağlıdır. Tek gecelik ilişkilerde erkek birlikte olduğu kadını yolda görse bile tanımaz. Onun için bu aldatma bile değildir.

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Duygusal Aldatma

Anlık cinsel dürtülerinin ötesinde duygusal boşluk nedeniyle eşlerini aldatan erkekler de vardır. Böyle bir erkek eşine geri dönmek istediği gibi birlikte olduğu kadından da ayrılmak istemeуe bilir.

İlgili: Erkeklerde Cinsel ve Duygusal Aldatma

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Çok eşlilik

Bazı durumlarda erkekler eşini aldatmakla kalmaz iki ayrı sevgilisi olabilir. Bu üç kadından ayrılmak istemediğinden ve için ayrı ev tutarak birlikteliğini hem evliliğini hem de birlikteliğini bu şekilde sürdürmek ister.

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Sanal Aldatma

İnternet’te Sadece sohbet etmek için başlayan arkadaşlıklar flörte dönüşünce, birde bakmışsınız ki ateş bacayı sarıverir. Karşı cinsle önce masum başlayan bu sohbet çok sinsice ruhu ele geçirdiği için aldatma kaçınılmazdır. İki taraftan birinin evliliği kötü gidiyorsa ve duygusal bir boşluk içindeyse aldatmayla kalmaz yuvalar da yıkılabilir.

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Uzun süreli gönül ilişkileri

Uzun süreli gönül ilişkisinden sonra Aldatan erkek geri döner mi? dönse de iki kadının duygusal beklentileri arasında kalan bir erkek bocalar. Eşine dönse de kararından cayar ve Uzun süreli gönül ilişkisi yaşadığı kadından kopamaz. Erkek için karısıyla aynı evde bulunmak işkence halin gelir. Psikiyatri’ye gidilirse, çiftlere büyük bir fayda sağlayabilir. Böyle bir durumda yapılacak şеy önce psikolojik yaraları sardıktan, sonra çiftlerin yoluna bir arada devam edip etmeyeceğine karar verilmesi daha doğru olacaktır.

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?Eşine dönmeyen erkeklerin akıbeti

Aldatan erkek geri döner mi? Daha önce evliliği iyi giden kadın aldattıktan sonra benim evliliğim aslında bitmiş diye düşünebilir. Oysa karısından boşanıp sevgilisiyle evlenen ve mutlu olan erkek yok denecek kadar azdır.

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

Aldatan Erkeğin dönmesi

Aldatan Erkeklerin birçoğu hatasını anlar ve geri döner. Önemli olan bu krizin atlatılma aşaması ve sonrasıdır. Kadın aldatılmayı kabul edemediği halde çocukları için evliliğini sürdürmek isteyebilir. Halbuki kalitesiz bir aile ortamında büyümüş çocuğun göreceği zarar sonlandırılmış ermiş bir evlilikten daha az değildir.

İlgili: Aldatılan Kadın Olma Durumu

Aldatan Erkek Geri Döner Mi?

İlgili: Erkeklerin En Sık Söylediği 6 Yalan


Hakkında Dilek Soyak

Yazarım ikinci kitabıma hazırlanıyorum. Yayıncılık hayatında 10 yılı aşkındır edindiğim tecrübeler ile daha geniş kitlelere ulaşmamı sağlayacak projelerde çalışmak, var olan bilgi dağarcığım ve bu tecrübenin verdiği güvenle bana verilen görevi en iyi şekilde yapabilmek ilk ve tek dileğimdir. Kariyer hedefim; Her kesimden kitleye hitap edip, onların sesi olup, gerek statik, gerek ise uygulama kısmında şiir, makale, haber, köşe yazsısı ve özlü söz gibi alanlarda görev alarak insanların hayatına bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir