Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Çok uzun bir aradan sonra hepinize yeniden merhaba. Bugün sizlerle ülkemizde herkesin heyecanla beklediği ve sonunda dün itibariyle satışta gördüğümüz Maybelline NY ürünlerine bakacağız.

Aralarında Fit me conceaları çok merak ediyordum. Stantlarda da yerini alır almaz makyaj koleksiyonuma katacağım kendisini. Siz hangilerini merak ediyorsunuz?

Lafı fazla uzatmadan ürünlere geçiyorum. Bakalım hangi ürünler hangi renk seçenekleriyle ülkemiz pazarına giriş yapmış.

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Maybelline NY Fit me Concealar

Yurtdışında oldukça popüler olan Fit me serisi sonunda tam anlamıyla ülkemizde yerini aldı. Önce Fit me fondöten stantlarda yerini aldı, ardından Fit me pudra satışa sunuldu. Ve son olarak Fit me concealar da geldi. Yurtdışında herkesin çok sevdiği, ülkemizde ise yurtdışından satış yapan hesaplardan satın alan herkesin çok övdüğü bir üründü.

Beğenilme sebebi ince yapılı, yeterli kapatıcılığa sahip oluşu, çizgilere dolmayışı idi. Tabiki biz kadınların zaaflarından biri gözaltlarımızın kusursuz olması olduğu için böyle bir ürün çok isteniyorduk. Ayrıca Maybelline çok sık indirime giren bir marka olduğu için herkesinde cebine hitap edeceğini düşünüyorum.

Şuan normal fiyatı 35-37 Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri ,indirimli ise 20-23 Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri olarak gözüküyor.

Ayrıca renk seçeneği oldukça geniş olan kapatıcının şuan ülkemizde 4 renk seçeneği mevcut.

Bunlar;

  • 05 İvory,
  • 10 Light,
  • 15 Fair,
  • 20 Sand

Kapatıcı likit formda olup, süngerli aplikatörü bulunmakta. Buda uygulama esnasında kolaylık sağlayacaktır.

Benim çok merak ettiğim ve bir an önce koleksiyonuma katmak istediğim bir ürün. Şuan almak isteyenler Watsons online sitesinden alabilirler. Umarım en kısa zamanda stantlarda da yerini alır ve yakından inceleme fırsatı buluruz.

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Maybelline NY Master Chrome Metalik Aydınlatıcı ve Master Holografik Prizmatik Aydınlatıcı

Yine çok sevilen ve merak edilen Master serisi ürünlerinden metalik ve holografik aydınlatıcılarda ülkemize giriş yaptı. Tabi ki parıldamayı seven kadınlar bu habere çok sevindi.

Metalik aydınlatıcılarda iki renk seçeneği satışa sunuldu.

  • 50 Molten Rose
  • 100 Molten Gold

Fiyatları normal şekilde 46-50 Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri,indirimli 26-29 Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri arası belirlenmiş.

Rose alt tona sahip bir aydınlatıcıyı koleksiyonuma eklemek isterim. Peki ya siz?

 

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Maybelline NY Total Temptation Maskara

Biliyorsunuz ki Maybelline maskaraları oldukça meşhurdur. Bir çok çeşit arasında illa ki herkesin bir favorisi vardır. Fırça çeşitleri de oldukça geniş şekilde. Maybelline maskaralarının arasına bir yenisi daha eklendi.

Yeni eklenen maskara bize hindistan cevizi özü ile birlikte kirpiklere hacim katmayı vaad eden kıl fırçadan oluşuyor. Hakkında bir yorum okumadığım bu maskara sanıyorum ki yurt dışında da yeni piyasa sürülen bir ürün. Kıl fırça sevenlerin çok seveceğini düşünüyorum. Resimde de gördüğünüz gibi yoğun kıllardan oluşan bir fırçaya sahip.

Fiyatı  35-38 Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri arası satışa sunulmuş.

 

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Maybelline NY Brow Drama Kaş Maskarası Transparent

Maybelline NY Color Sensaitonal Powder Matte Ruj

Mat ruj sevenlerin çok sevdiği bu seriye yeni 3 renk daha eklenmiş ve stantlarda yerini almak üzere ülkemize gelmiş. Ayrıca bu rujların özelliği içeriğinde matlaşmalarını sağlayan pudra içermesi. Bu yeni katılan 3 renkte ise iki kat pudra bulunuyormuş.

Rujların normal fiyatları 24-27 Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri,indirimli ise 15-18 Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri olarak satışta.

Yeni gelen renkler ;

  • 45  Green Savage
  • 35 Carnal Brown
  • 25 Cihilling Grey

Üç renkte soğuk renklerden oluşuyor. Klasik renklerden sıkılan ve değişikliği sevenlere hitap eden bu üç yeni renkte benim favorim soğuk kahve-gri karışımı olan 35 numara oldu. Siz hangisi beğendiniz?

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri
45 Green Savage
Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri
35 Carnal Brown
Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri
25 Cihilling Grey

Ülkemize yeni gelen Maybelline NY Ürünleri bu şekildeydi. Ben favorilerimi belirttim, sizinkileri çok merak ediyorum. Siz nasıl buldunuz yeni gelen ürünleri? Beklediğiniz başka ürünler var mı?

Beni sitemiz üzerinden ve instagramda @buseninmakyajcantasi hesabından takip etmeyi unutmayınız.

Başka yazılarda görüşmek dileğiyle, sevgiyle kalın.

İlginizi Çekebilir;

Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri
Ülkemize Yeni Gelen Maybelline NY Ürünleri

Hakkında Buse Albayrak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir