Alışveriş

Maybelline’den Alınması Gereken 5 Ürün

  

“Makyaj markaları” denildiğinde akla gelen ilk markalardan biridir Maybelline New York. Rahatlıkla her yerden ulaşabiliriz, uygun fiyatları ile oldukça göz dolduruyor. Peki Maybelline’den alınması gereken 5 ürün nedir? Hangi ürünleri meşhur ve popülerdir?

Maybelline’den Alınması Gereken 5 Ürün

COLOR TATTOO KREM FARLAR
Gün boyu kalıcı, göz kapaklarınıza yapışacak ve asla çıkmayacak farlara ne derdiniz? İsminden de anlaşıldığı gibi tıpkı bir dövme gibi kalıcı. Maybelline markasının en meşhur ürünleri olan color tattoo ları listemizin başına koymasaydık olmazdı. Sabah makyajınızı yapın, farınız akşama hala göz kapağınızda silinmeden, topaklanmadan, bulaşmadan kalsın. Üstelik uygun fiyatı ile cep yakmayacak. İndirimde 13 TL’ye düşüyor.

MASKARALAR
 Markanın uygun fiyatlı olan maskaraları, piyasadaki birçok pahalı ve yüksek fiyatlı maskaraya bin basıyor. Kirpiklerinizi yapıştırmadan, dolgunluk vererek uzatıyor. Ülkemize yeni gelen ve çok fazla sevilen Maybelline Lash Sensational ise birçok kadının maskara olarak favorisi. Markadan muhakkak bir maskara edinmelisiniz, pişman olmayacaksınız.

FAR PALETLERİ
“Uygun fiyatlı bir far paletim olsun, ancak piyasadaki birçok far paletini aratmasın.” “Bir far paletim olsun, hem günlük hem de gece makyajımı rahatlıkla bu palet ile yapabileyim.” diyorsanız, Maybelline markasının far paletleri tam da size göre! Markada, her zevke göre muhakkak bir far paleti bulunuyor.
Örneğin; daha gül kurusu ve pembe tonlardan hoşlanıyorsanız; The Blushed Nudes Far Paleti
Daha nude tonlardan hoşlanıyorsanız; The Nudes Far Paleti
Daha koyu ve kızıl-mürdüm tonlarından hoşlanıyorsanız; Burgundy Bar Far Paleti
Daha altın tonlarından hoşlanıyorsanız 24K Nudes Far Paleti ‘ne bakmalısınız.
Pigmentasyonu, kalıcılığı ve sürümünden endişe duymayın, zira bu konuda bütün far paletleri çok başarılılar..

COLOR SENSATIONAL RUJLAR
Maybelline Color Sensational ruj serisi sayesinde, artık istediğiniz renk tonunu bulabileceksiniz. En sevdiğiniz ve en sık kullandığınız ruj tonları nelerdir? Pembe mi, toprak tonları mı? Yoksa siyah mı, bordo mu? Fuşya mı, mor mu? Her rengi bu seride bulabileceksiniz. Dudaklarınıza bakım yağları sayesinde nemlendirirken, mis gibi kokusuyla daha güzel bir ruj deneyimi yaşayacaksınız.
BRONZER VE ALLIK PALETLERİ
Eğer “Sadece 1 paletim olsun , bütün renk tonlarını içersin, farklı bir allık-bronzer almama gerek kalmasın.” diyenlerdenseniz, Maybelline’in allık ve bronzer-highlight paletlerine bayılacaksınız. Gerek pigmentasyonları gerek kalıcılıkları ile çok memnun kalacaksınız.
Maybelline’den alınması gereken 5 ürün en sevdiğiniz hangi ürünler oldu?

Nyx ten Alınması Gereken 5 Ürün

Ben Yağmur. 20 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

5 Yorumlar

 1. Hilal

  28 Aralık 2017 at 20:31

  Far paleti tonları çok guzel🤗

 2. Seda

  29 Aralık 2017 at 23:35

  Krem far

 3. nurdem fakir (sephrenia_)

  30 Aralık 2017 at 16:22

  Krem farlardan creme rose aldım severek kullanıyorum

 4. Esma Kaya

  3 Ocak 2018 at 15:15

  Master bronze palet efsane ❤️

 5. Şule Dikmen

  7 Ocak 2018 at 01:24

  Rujlarını severek kullanıyorum ❤️

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir