Jean Kombin Önerileri

0
43

Herkese merhaba, beautyperry.com okuyucuları bu yazımızda sizlere çeşitli jean kombinlerine yer vereceğiz. Kombin oluşturmak ayrı bir sanattır. Hele ki bir jean ,le doğru kombin yapmak. Günlük hayatımızın vazgeçilmez parçası haline gelen kotları daha iyi kombinleyebilmeniz için size harika öneriler hazırladık.

Bu önerilerle yaz-kış jean pantolonlarınız ile dikkat çekeceksiniz.

Jean Kombin Önerileri

Boyfriend Jeans Nasıl Kombinlenir?

Yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz kombin, günlük yaşam için harika bir öneri. Alta yırtık kot pantolon, üzerine basic düz renk bir t-shirt ile her yere gidebilirsiniz. Biraz daha şıklık katmak isterseniz görseldeki gibi bot ve deri ceketlerle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Sokak modasında çoğunlukla rastladığımız yırtık jeanler, boyfriend ve skinny tarzında karşımıza çıkmaktadır. Üzerine tercih edeceğiniz parça eşliğinde her ikisini de rahatlıkla giyebilirsiniz. 2018 yılında da yırtık jeanler sürekli göz önünde olacak.

Boyfriend Jean Kışın Nasıl Giyilir?

Diğer yukarıdaki görselde görmüş olduğunuz boyfriend kot modelleri her geçtiğimiz yıl değişiklik gösteren jean çeşitlerinden biridir. Kış aylarında üzerine kalın bir kazakla veya gömlek üzerine kazak kombiniyle tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Altına giyeceğiniz şık bir topuklu ayakkabı veya botla gözler üzerinizden hiç ayrılmayacak.

Beyaz pantolon giymeyi sevmeyen var mı aranızda? Favori kombin oluşturabileceğim, günlük yaşantımda, özellikle de yaz aylarında tam bir kurtarıcı olarak gördüğüm beyaz jeanler kombinlemeye gayet açık parçalardır. Beyaz ve siyah gibi renkler, diğer renklerle uyum sağlayan tek iki renktir. Beyazla kombin oluşturmak olduğundan daha basittir. Üzerine giyeceğiniz parçaların renkleriyle uyum içinde olur. Beyaz jeanla, en çok yakıştırdığımız şeylerden biri görselde görmüş olduğunuz kot gömleklerdir. Kot gömlek ve beyaz jean parçaları adeta birbiri için yaratılmış parçalardır diye düşünüyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Armalı kotlar kesinlikle yaz kış modası asla geçmeyecek, yıllar geçse de vazgeçilmeyen parçalar haline gelmiş olacak. Eğlenceli tarzınızı yansıtabileceğiniz güzel parçalardan biridir armalı boyfriendler. Armalarını sevmediğiniz, fakat modelini beğenmiş olduğunuz kotların armasız olanlarını satın alıp internet üzerinden ütü ile kolayca yapıştırabileceğiniz armalar satın alıp kotlarınıza, kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Sizler kotlarınızı hangi parçalarla kombinlemeyi tercih ediyorsunuz? Hangi renkleri beğeniyorsunuz? Ne tarzda kotları satın alıyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıya yorum olarak  paylaşabilirsiniz. Sevgiler.

İlginizi Çekebilir;


2017-2018 Sonbahar-Kış Sokak Modası

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz