İspanyol Paça Modası Geri Döndü

3
138

Merhabalar sevgili beautyperry.com okuyucuları 🙂 Geri dönen bir moda trendi olan İspanyol paça pantolonları sever misiniz? Birçoğumuz artık gündelik hayatlarımızda dar paça pantolon giyer olduk, geniş paça pantolonları unuttuk. Fakat zaman zaman modası geçse de, yine de dolabımızdan çıkarmamamız gereken parçalardan biri de kesinlikle bu pantolonlardır. 1 sene geçsin, 5 sene geçsin, yine de ansızın çıkıp, moda oluyorlar.

Peki nasıl mı kullanacağız, hep beraber öğrenelim;

PAÇANIN UZUNLUĞU ÇOK ÖNEMLİ

İspanyol paça pantolonlar ne yeri fazlasıyla süpürecek uzunlukta olmalı, ne de bütün ayakkabılarınızı gösterecek kadar kısa olmalı. Ayakkabınızın topuğunun uzunluğunu geçmeyecek boyutta olması önemlidir. Kesinlikle, yolları süpüren bir pantolona HAYIR!

TOPUKLU AYAKKABIYLA GİYMEYE ÖZEN GÖSTERİN

Düz bir ayakkabı veya terlik ile, bol paça pantolonu bir arada düşünebilir misiniz? Çok kötü ve rüküş bir görüntü ortaya çıkıyor değil mi? Siz siz olun, eğer İspanyol paça bir pantolon giymek isterseniz her daim topuklu ayakkabı ile giyin. İspanyol paça pantolonlar, her daim olduğunuzdan daha kilolu gösterecektir. Üstelik boyunuz çok daha uzun görünecek.

BOYU KISA OLANLARA YÜKSEK BEL 

Boyunuz kısa ise, crop top lar ile kullanıldığında inanılmaz şık duran yüksek bel pantolonlar giyebilirsiniz. Hem bacak boyunuz uzayacak, hem boyunuz daha uzun gözükecek, hem de inanılmaz şık olacaksınız.

İnanılmaz şık durmuyor mu sizce de?

NE ÇOK DAR NE ÇOK BOL PANTOLON

Bacaklarınızı inanılmaz sıkı saran bir pantolon ya da içerisinde bacaklarınızın kaybolduğu kadar geniş bir pantolon mu? İkisi de değil. İspanyol paça pantolonlarda önemli olan nokta, ortasını bulmak. Ne dar ne de geniş pantolonu bulduğunuz taktirde, sizin için doğru pantolonu bulmuşsunuz demektir.

ÜZERİNİZE NE GİYMELİSİNİZ?

Bu pantolonlar, bol kesimli olduğu için, dar bir üst giyerek farkı dengelemelisiniz. Vücudunuza tam oturan bir üst ile kombinizi orantılayabilirsiniz. Kısa kazaklar giyebilirsiniz. Farklı bir tarz yaratmak isterseniz,  gömleklerinizi pantolonunuzun içerisine sokarak kemer bağlayabilirsiniz. Üzerinize de soğuk havalarda kot ceket giyerek tarzınıza tarz katabilirsiniz.

2017 ve 2018 kış sezonunda İspanyol paça pantolonların moda olmasına sevindiniz mi? İspanyol paça pantolonları seviyor musunuz? Aşağıda bize yorum yazabilirsiniz.
3 Yorumlar

  1. Merhaabaa..? ya nekadar güzel bir site burası? daha önce nasıl keşfetmişim inanamıyorumm.? Emeği geçen herkesin eline sağlık. ??❤❤

Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz