Her Kadının Dolabında Olması Gereken 6 Kurtarıcı Parça

0
35

Dolabınızı her açtığınızda bugün ne giysem? sorusunu sorduğunuza eminim. Bu durum, kötü kombin parçalarınız olduğu anlamına gelmez. Sadece dolabınızda bulunması gereken parçalar azınlıkta olabilir. İşte bu parçalar, en zor durumda sizleri kurtaracaktır. İşte hiçbir zaman modası geçmeyecek olan, dolabınızda mutlaka bulunması gereken temel kıyafetleşu şekilde:

Gardıropta Olması Gereken Temel Parçalar


1. BASİC BEYAZ/SİYAH T-SHİRT


BASİC BEYAZ T-SHİRT

Her giydiğinizde adeta uyum içerisinde olan parçalardandır. Etek, şort, kot, kumaş pantolon hepsiyle rahatça kombinleyebileceğiniz basic formdaki kurtarıcınız. Altınıza giymeyi tercih ettiğiniz parça çok desenli ise yine sizleri bu basic t-shirtler kurtaracaktır.


2. KOYU RENKLİ KOT


KOYU RENKLİ KOT

Koyu renkli kotlar, sizleri daha zayıf göstermekle birlikte daha rahat kombinlenebilmektedir. Vücudunuza oturmasına dikkat ettiğiniz sürece rahat kombin yapabileceğiniz parçalardan biridir.


3. SİYAH PANTOLON


SİYAH PANTOLON

Neredeyse hepimizin dolabında kumaşı farketmeksizin siyah pantolon bulunmakta. Skinny, ispanyol vs. kolaylıkla kombinlenebilecek parçalar arasında. Altına bot, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı veya babet giyilebilir.


4. JEAN PANTOLON


JEAN PANTOLON

Bir bayanın dolabında olmazsa olmazlardandır jean. Jeansiz bir dolap düşünülemez sanırım. İster t-shirt, ister kazak, ister body, isterse gömlek ve topuklularla gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz parçalardan.


5. BEYAZ GÖMLEK


BEYAZ GÖMLEK

Beyaz gömlek dendiğinde akıllara gelen ciddi ortam, iş kadını tiplemesi gelmesin. Çünkü güzel bir kurtarıcı olan beyaz gömleği, iyi bir parçayla birleştirdiğinizde gayet şık ve güzel kombin yapabilirsiniz. Her Kadının Dolabında Olması Gerekenler temel kıyafet bunlarla sınırlı değil elbette


6. NUDE RENK AYAKKABI


NUDE RENK AYAKKABI

Kesinlikle kurtarıcılar arasındadır. Nude tonları hemen hemen tüm parçalarla kombinleyebiliyor, zorluk yaşamıyoruz. Giydiğiniz şık pantolon veya elbiselerin altına tercih edebilirsiniz.

Kızlar! Dolabınızı gerekli gereksiz her parçayla doldurmak yerine bu kurtarıcı parçaları satın almayı deneyin. Unutmayın moda denilen parçalar 1-2 yıl dolaplarda yer alırken, bu klasikleşmiş kombin ve parçalar ömürlük olabiliyor!

Her Kadının Dolabında Olması Gerekenler temel kıyafetler bunlarla sınırlı değil elbette. Sizce bu listede olması gereken parçalar neler olmalı? Yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir;


2017-2018 Sonbahar-Kış Sokak Modası
Sihirli Sütyen İnceleme
Cevap Bırakın

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz