Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Kış mevsiminde biz sıcacık tutacak, soğuklardan koruyacak parçalardan birisi de kesinlikle boğazlı kazaklardır. Hiçbir zaman modası geçmeyen boğazlı kazakları, artık ünlü isimler bile şık davetlerde stillerini tamamlamak için tercih ediyorlar. Boğazlı kazak kombinleri nasıl olabilir, gelin birlikte bakalım.

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Beyaz bir boğazlı kazağın kurtaramayacağı bir kombin yoktur. Beyaz ya da krem renkli bir boğazlı kazağı tamamlamak tamamen size kalmış. İsterseniz deri pantolonlar ile kombinleyerek daha feminen bir görüntüye kavuşun, isterseniz de jean pantolonlar ile daha spor-rahat bir kombine sahip olabilirsiniz. Kalem etekler ile de kombinleyebilirsiniz.

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

En klasik görünüm ile başlayabiliriz. Siyah pantolonlar stilimizin en yardımcı parçalarından biridir. İstediğiniz bluzler ile, kazaklar ile, hırkalar ile kısaca her türlü parçalar ile en uyumlu olan parça kesinlikle siyah pantolonlardır. Bu nedenle boğazlı kazaklarınızı da siyah pantolonlarınız ile kombinleyebilirsiniz.

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklarınızı sadece siyah pantolonlar ile değil, her renk jean pantolonlar ile de kombinleyebilirsiniz. Burada önemli olan kilit nokta; kazağınız ile jean pantolonunuzun renginin birbiri ile uyumlu olmasıdır. Örneğin yukarıdaki resimde, gri bol boğazlı kazak, gri jean pantolon ile kombinlenmiş. Her renk ile uyum sağlayabilen renkler, her daim işinizi kolaylaştırır, unutmayın. Spor ayakkabılar ile, sizce de muhteşem bir pazar kahvaltı kombini değil mi?

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Boğazlı kazaklar sadece sportif kombinlerde değil, ayrıca şık görünmek istediğiniz zamanlarda da en büyük yardımcınız olacaktır. Kazağınıza uyumlu bir renk etek ve topuklu ayakkabılar ile çok şık görüneceksiniz. Takılar ile kombininizi destekleyebilirsiniz. Kış Kombin Önerileri

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

İster kısa, ister uzun, ister kalem etekler ile. Boğazlı kazaklar her türlü etekler ile rahatlıkla uyum sağlayabilirler. İster topuklu ayakkabu, ister babet, ister terlik, ister spor ayakkabı.. Yazımızın başında dediğimiz gibi, beyaz veya krem renk boğazlı kazağın kurtarmayacağı bir kombin yoktur. 🙂 Beyaz Gömlek Kombinleri

Boğazlı Kazak Nasıl Kombinlenir?

Neden boğazlı kazağınızı elbise olarak giymiyorsunuz ki? Boğazlı kısa elbiseler de mevcut ancak siz bulamıyorsanız, sizden beden olarak büyük bir boğazlı kazak alarak, elbise olarak giyebilirsiniz. Örneğin S beden giyiyorsanız, L beden ile rahatlıkla kazağınızı elbise olarak giyebilirsiniz. Deri çizmeler ile kombinleyerek, ortamın en şık kişisi siz olacaksınız.

Boğazlı kazak kombinleri oldukça kolaydır. Çünkü boğazlı kazaklar, her türlü kombine rahatlıkla uyum sağlarlar. Siz gün içerisinde boğazlı kazak kombinleri yapıyor musunuz?

 


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

9 yorumlar

  1. Harikaa bayıldım çok guzel

  2. Şahane bayıldım resmen

  3. Guzel bi yazi ve paylasim olmhs

  4. Paylaşımlar muhteşem ♥️?

  5. Yazılarınız paylasimlariniz çok güzel?❤️

  6. Boğazlı kazak kurtarıcı fazlasıyla ?

  7. Beyaz veya krem renk boğazlı kazak en sevdiğim

  8. Boğazlı kazaklar hem sıcacık tutuyor hemde çok şık duruyor ??

  9. Boğazlı kazak kışın vazgecilmezi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir