Beyaz Gömlek Kombinleri
Processed with VSCOcam with g3 preset

Beyaz Gömlek Kombinleri

Yaz-kış kombinlerimizin kurtarıcısı; beyaz gömlek ! Gerek iş kombinlerimizde, gerek gece dışarı çıkarken. Beyaz gömlekler hayatımızda her zaman bizim kurtarıcımız haline geldiler. Sakın öyle, liseli bir görünüm alacağınızı düşünmeyin; beyaz gömlekle çok şık olacaksınız!

İşte beyaz gömlekle kombinler;

Beyaz Gömlek Kombinleri

Klasik kombin ile başlayalım. Beyaz gömleklerinizi, jean pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz. Günlük hayatınızın vazgeçilmez olacak. Hem rahat, hem sportif, hem de şık bir kombin elde edeceksiniz. Topuklu ayakkabı giyerseniz, daha şık, spor ayakkabı giyerseniz daha sportif bir görünüme kavuşacaksınız.

Beyaz Gömlek Kombinleri

Kim demiş beyaz gömlekler elbise olarak giyilemez diye? Uzun bir beyaz gömleği (Bu erkek arkadaşınızın ya da eşinizin gömleği de olabilir.) elbise olarak giyebilirsiniz. Topuklu ayakkabı ve şık bir çanta ile tamamlayabilirsiniz. Renkli takılardan da yararlanarak kimse o gömleğin erkek gömleği olduğunu anlamayacak bile 🙂

Beyaz Gömlek Kombinleri

Gömleklerinizi uzun veya kısa etekler ile de kombinleyebilirsiniz. Beyaz renk, her renk ile uyacağından dolayı istediğiniz renk bir etek giyebilirsiniz. Topuklu ayakkabı giyerek ve takılardan yardım alarak kombininizi şık bir hale getirebilirsiniz.

Beyaz Gömlek Kombinleri

Gömleğinizi jean pantolonunuzun içerisine sokarak, bacak boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz. Fakat unutmayın; bu kombinde en önemli rol kemerinize düşüyor. Kemer takmayı unutmamalısınız. Ufak minimal çarpraz çantalar da bu tür kombinlere çok yakışıyor.

Beyaz Gömlek Kombinleri

Bu sene kalem etekler çok moda! Fakat siz beyaz gömlek ve kalem etek uyumunu niçin gece de kullanmayasınız ki? Bunun için parlak bir kalem etekten yardım alabilirsiniz. Aynı şekilde, gömleğinizi kalem eteğin içerisine sokarak, kalem eteğin bacak boyunuzu çok daha uzun göstereceğini unutmayın! Topuklu ayakkabı, clutch çanta ve takılar ile zengin bir kombin elde edebilirsiniz. Gece kombininize çok uyum sağlayacak ve size çok yakışacak!

Beyaz Gömlek Kombinleri

Kalem etek ve beyaz gömleğin gece kombinini gördükten sonra, sıra gündüz kombininde! İş ve ofis kombininiz için tam ideal olacak. Beyaz gömleğinizi siyah kalem etek ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Aynı şekilde, gömleğinizi, kalem eteğinizin içerisine sokmayı unutmayın. Bacak boyunuzu çok daha uzun gösterecektir. Nude tonlarda topuklu ayakkabı ve hafif makyaj size çok yakışaçak!

Beyaz Gömlek Kombinleri

Rugan etekler bu sene çok moda! Siz de sevdiğiniz bir renkte rugan etek edinmelisiniz. Beyaz gömleğiniz ile de çok yakışacaktır. Ayakkabı seçimi tamamen size ve rahatlığınıza bağlı. İster topuklu ayakkabı giyin, ister spor ayakkabı, ister bot, ister babet..

Siz beyaz gömlek leri günlük hayatınızda veya gece dışarı çıkarken kombinlerinizde kullanıyor musunuz?


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. Beyaz gömlek ile deri eteği kombinliyorum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir