Kış Kombin Önerileri

Kış Kombin Önerileri

Herkese merhaba ? Malum kış geldi tam şu aylarda severek kullanabileceğiniz birkaç kış kombin önerileri ne ne dersiniz? 2017-2018 kış sezonu trendleri nelerdir? Hangi parçalar bu sezon çok moda?

İşte kış kombin önerileri;

Deri Ceketler 

Ben özellikle tam bu aylar da yani havanın çok soğuk olmadığı zamanlarda deri ceket kullanmayı çok seviyorum.

Kış Kombin Önerileri

Yukarı da gördüğünüz deri ceket herkeste olabilecek bir parça. Çünkü bu model standart bir modeldir. Eğer kalçalarınız yoksa bu deri ceketi çok rahat kullanabilirsiniz. Yukarıdaki resimde siyah bir pantolonla kombinlemişler fakat siz isterseniz elbiselerin üzerine de kullanabilirsiniz. Eğer kalçalarınızı kapatmak istiyorsanız bundan bir tık daha uzun deri ceket kullanabilirsiniz.

Kış Kombin Önerileri

Bu görselde gördüğünüz deri ceket modeli ise çoğu kişinin elbise giydiğinde tercih ettiği bir modeldir. ‘Herkesin dolabında olması gerekir mi?’ diye sorarsanız bence bulunması gerekmez. Çünkü bu deri ceket modeli kusur affetmiyor malesef ki.

Kış Kombin Önerileri

Ben deri ceket giymeyi seviyorum fakat içine kazak giyip daha sıcak tutmasını istiyorum diyorsanız bu kombin tam size göre. Deri pantolon yerine kot veya siyah pantolon kullanabilirsiniz. Günlük kurtarıcı bir parçadır kesinlikle.

Kazak Elbiseler

Eğer elbise gitmeyi seviyor fakat kış geldiğinde elbiselerden vazgeçmek zorunda kalıyorsanız bu kombinler tam size göre.

Kış Kombin Önerileri

Yukarıda gördüğünüz kombin günlük kullanıma oldukça uygundur. Uzun çizmelerle biraz daha şık hale getirilmiş bir kombindir. Siz isterseniz daha opak bir çorap giyip spor ayakkabıyla kombinleyebilirsiniz.

Kış Kombin Önerileri

İsterseniz bu görseldeki gibi yine uzun çizmelerler fakat beliniz deri bir kemer bağlayıp şık halde kullanabilirsiniz. Çünkü katılcağınız bir toplantı veya ofis şıklığına oldukça uygundur.

Kış Kombin Önerileri

Bu kombin ise topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyenlere gelsin. Kazaklar illa spor diye bir kavram yok bir ayakkabı bir çanta buyurun sporluktan çıkan bir kazak. Oldukça hoş bir görüntü bence.

Kaşe Palto Kombinleri

Havalar çok soğuk olmadan kaşe paltoları giymeyi çok seviyorum ben. Daha soğuklarda daha kalın kabanlar daha iyi oluyor. Bence kaşe paltolar tam şu zamanlık.

Kış Kombin Önerileri

Kaşe paltoları ister basic ince tişortlarla isterseniz de ince kazaklarla kombinleyebilirsiniz.

Kış Kombin Önerileri

Kazaklarla da kullanabilceğiniz kaşe paltolar bence hem spor hem de şık hale getirilebilir. Örneğin görseldeki kombinde aksesuarlarla şıklaştırılmış bir kombin görüyorsunuz. Ayrıca isterseniz kaşe paltonuzun boyunda kazak elbiselerle altına uzun çizme ile kombinleyebilirsiniz. Öylede çok şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sizin en sevdiğiniz kış kombinleri nelerdir? Kış mevsiminde vazgeçemediğiniz parçalar nelerdir? Bizimle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.


Hakkında FeyzaKurt

Merhaba? Ben Feyza. Makyajla ilgilendiğim için sizinle de bir şeyler paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz.

1 Yorum

  1. Merhaba içeriğinizi çok sevdim 🙂 İlham verdiniz teşekkür ederim,
    Havanın çok soğuk olmadığı dönemlerde bende deri ceket giymeyi çok seviyorum sizin gibi 🙂 bu arada favorim deri ceket deri pantolon görseliydi 🙂
    Daha sonra ise kazak ile kemerin uyumuna bayıldım doğrusu 🙂
    Yeni yazılarınızı ve görüşlerinizi merakla beklemekteyim, sevgilerimle :***

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.