Islak Görünüm Veren Fondötenler

Islak Görünüm Veren Fondötenler

Cildinizin nemli, sağlıklı, ışıltılı ve ıslak görünmesini sağlayan “Islak Görünümlü” makyaj stili son dönemlerde hepimizin favorisi  hale geldi. Strobing Tekniği denilen bu trend, özelikle yaz aylarında güneşin parıltısını cildinizde taşıyor. Tabiki bu makyajı uygulamak için önceliğimiz olan ıslak görünüm veren fondötenler olmalıdır.

Islak Görünüm Veren Fondötenler

Islak Görünüm Veren Fondötenler
SYNCHRO SKIN GLOW

#1 SHISEIDO SYNCHRO SKIN GLOW LUMINIZING FLUID FONDÖTEN

Shiseido’nun kusursuz görünüm ve parlaklık vaad eden bu fondöteni ile, ıslak görünümlü cilt makyajınızı elde edebilirsiniz. Cilt kusurlarınızı kapatarak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Cildinizde gün boyunca kalıcıdır. Cildinizdeki lekeleri ve renk eşitsizliklerini kapatırken, gün boyunca daha parlak ve ışıltılı olmasını sağlar. 9 alternatif renk çeşidi ile cildinize en uygun rengi bulabilirsiniz.

FİYAT: 229 TL

Islak Görünüm Veren Fondötenler
NARS SHEER GLOW

#2 NARS SHEER GLOW FONDÖTEN

“Islak görünümlü cilt makyajı” denildiği zaman akla ilk gelen fondötenlerden biri de Nars’ın Sheer Glow fondötenidir. Cildi nemlendirir, ciltteki kusurları kapatır. Cildin daha parlak ve daha sağlıklı gözükmesine yardımcı olur. Işık efekti ile cildi daha diri gösterir. Çizgilere dolma yapmadan gün boyunca cildinizde kalıcıdır.

FİYAT: 195 TL

Islak Görünüm Veren Fondötenler
CLINIQUE EVEN BETTER GLOW

#3 CLINIQUE EVEN BETTER GLOW FONDÖTEN

Clinique markasının Even Better Glow Fondöteni, cildinizdeki kusurları kapatırken aynı zamanda cildinizin çok daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlar. Cildinizi bir nemlendirici gibi nemlendirir. C vitamini ile cildinize bakım yapar ve besler. Parlama yapmadan, cildinizin doğal ışıltısını ortaya çıkarır.

FİYAT: 149 TL

Islak Görünüm Veren Fondötenler
LOREAL LUMI MAGIQUE

#4 LOREAL LUMI MAGIQUE FONDÖTEN

“Islak Görünüm Veren Fondötenler” içerisinde uygun fiyatlı olup en sevilen fondötenlerden biri Loreal Lumi Magique! Cildinizi maske gibi durmadan, daha sağlıklı ve daha ışıltılı görünmesini sağlıyor.

FİYAT: 40 TL

Islak Görünüm Veren Fondötenler
PHYSICIANS FORMULA NUDE WEAR

#5 PHYSICIANS FORMULA NUDE WEAR FONDÖTEN 

Özellikle yaz aylarında daha çok sevebileceğiniz bu fondöten, ince fondöten severleri çok sevindirecek. İnce yapısı sayesinde, cildinizde ağırlık yapmaz. İçeriğinde bulunan ışık yansıtıcı pigmentler sayesinde, cildi daha parlak ve nemli gösteriyor.

FİYAT: 60 TL

Islak Görünüm Veren Fondötenler
LOREAL NUDE MAGIQUE CUSHION

#6 LOREAL NUDE MAGIQUE CUSHION FONDÖTEN

Oldukça ince bir yapısı olan Nude Magique Cushion fondöten, cildinizde ağırlık yapmaz. Daha çok az kapatıcılık istediğiniz günlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Islak bir bitişe sahip olduğundan dolayı, hiç makyaj yapmamış ama yinede sağlıklı bir cilde sahipsiniz gibi duruyor.

İlginizi çekebilir; 

Doğru Fondöten Seçimi İçin 5 İpucu

2017 Yılının En İyi Fondötenleri


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir