Ünlülerin Cilt Tonları - Hangi Ünlü ile Cilt Tonu İkizisin?

Ünlülerin Cilt Tonları – Hangi Ünlü ile Cilt Tonu İkizisin?

Hiç cilt ikizi olduğunuz ünlü kim diye merak ettiniz mi? Evet, herkesin bir ünlü cilt ikizi var! Onun kim olduğunu öğrenerek güzellik sırlarından istifade edebilirsiniz.

Hatta cilt tonunuzun ne olduğunu bilmiyorsanız hangi ünlü yıldızın cilt tonunun sizinki ile aynı olduğunu test ederek cilt tonunuzu öğrenebilirsiniz.  Buna gerek yok diyenler cilt tonu öğrenme makalesine gidebilirler.


Hangi Ünlü ile Cilt Tonu İkizisin?


Sıcak Cilt Tonlu Ünlüler

Ünlülerin Cilt Tonları - Hangi Ünlü ile Cilt Tonu İkizisin?Fotoğraftakiler; Claire Danes, Jessica Alba, Kim Kardashian ve Beyoncé

Yukarıdaki ünlü isimlerle aynı tona sahipseniz Sıcak Cilt Tonunuz var demektir. Bu ünlülerin giydiği kıyafetler, saç renkleri, takıları sizler için ideal renk tonlarıdır. Çünkü ünlü yıldızlar, saç, kıyafet gibi dış görünümünü etkileyen değişimler için cilt tonlarını dikkate alırlar.

Sıcak tonlular Claire Danes, Jessica Alba, Kim Kardashian ve Beyoncé gibi ünlü yıldızların güzellik sırlarını araştırın ve kendi güzellik rutininizi zenginleştirin.

Sıcak tonlular için için en iyi renkler; kırmızı, şeftali, mercan, turuncu, kehribar, altın ve sarı renklerdir. Buz sarısı, mavi tonları, safir gibi soğuk renklerden kaçının çünkü bunlar sizi yakışmaz ve cildinizi gri gösterebilir.


Soğuk Cilt Tonlu Ünlüler


Ünlülerin Cilt Tonları - Hangi Ünlü ile Cilt Tonu İkizisin?Fotoğraftakiler; Cate Blanchett, Nicole Kidman, Mindy Kaling ve Lupita Nyong

Soğuk cilt tonunuz varsa; Cate Blanchett, Nicole Kidman, Mindy Kaling ve Lupita Nyong sizin cilt tonu ikiziniz. Soğuk tonlular bu ünlü yıldızların güzellik sırlarını araştırın ve kendi güzellik rutininizi zenginleştirin.

Soğuk cilt tonu için en iyi renkler; Okyanus mavisi, zümrütler ve derin morlar, Platin sarısı gibi buzlu tonlar ve lavanta gibi renkler sizin ideal renkler. Cilt tonunuz ile tamamen çakışabilecek turuncu, domates kırmızısı ve güçlü sarılardan kaçınmanızda fayda var.


Nötr Cilt Tonlu Ünlüler


Ünlülerin Cilt Tonları - Hangi Ünlü ile Cilt Tonu İkizisin?
Fotoğraftakiler; Julianne Moore, Angelina Jolie, Julia Roberts ve Kerry Washington
Cilt tonunuz Nötr ise, sıcak ve soğuk tonlulara yakışacak renkler sizin içinde ideal renklerdir. Sizin ünlü cilt tonu ikizleriniz ise Julianne Moore, Angelina Jolie, Julia Roberts ve Kerry Washington. Sizde bu ünlü yıldızları takip ederek kendinize yakışacak renkleri bulabilirsiniz.

Nötr, ortak ton olduğu için çoğu renk ile iyi bütünleşmektedir. Ancak daha parlak olanların yerine yumuşatılmış veya çok koyu olanların yerine daha açık renkler en iyisidir. Tozlu pembe, yeşil, mısır  sarısı veya okyanus mavisi gibi renkleri seçin.

İlginizi Çekebilir;

Saçlarını boyatmayı düşünenler bu tarafa! Bir çok kadın gibi sizde saçınızı boya(t)maya karar verdiğinizde, hangi saç renginin size yakışacağına karar vermekte zorlanıyor musunuz?

Sizin için hangi renginin doğru olduğuna nasıl karar verebilirsiniz? 

Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir