Oğlak Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Oğlak Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Adım adım zirveye tırmanmayı bilen Oğlak Burcu Kadınları. İçi boş vaatleri sevmediğinizi ve gerçekçi olduğunuzu biliyorum. Bu yüzden hayatınızı değiştirecek güzellik sırları vereceğim demeyeceğim. Fakat, eğlenip ufak tefek bilgiler edineceğiniz bir yazı okuyacağınızın garantisini verebilirim 🙂 Azminizi takdir ediyor ve bu yazıyı size armağan ediyorum. İşte Oğlak Burcu Güzellik İpuçları!

OĞLAK BURCU GÜZELLİK İPUÇLARI

Siz Zodyak kuşağının ayağı en sağlam yere basan burçları arasındasınız. Güzelliğiniz ve sağlığınız için de ayağı yere sağlam basan, doğru kararlar verirsiniz. Zinde kalmak için doğru beslenir, gerektiği kadar spor yaparsınız. Yani fitlikten ve sağlıktan gelecek güzellik ile ilgili size pek de öneri gerekmez. Zaten siz doğuştan kendinizin doktorusunuz.

Oğlak Burcu Kadınlarına Özel Güzellik İpuçları

Doğuştan gelen sağlıklı bir vücut yapınız vardır. Bunu korumak için spor yapmanız yararınıza olur. Disiplinli olmayı sevdiğiniz için bir spor salonuna yazılmanız ya da özel bir spor eğitmeni ile çalışmanız uygun olur. Oğlak burçları kendileri farkında olmasalar bile doğuştan tırmanıcıdırlar. Bu yüzden dağcılık ve tırmanış aktiviteleri sizin ruhunuzu besler. Ne de olsa zirveler sizin yerinizdir! Oğlak burcu astrolojide dizleri, kemikleri ve eklemleri simgeler. Bu yüzden bunlarla ilgili oluşabilecek hassasiyete karşı bol D vitamini almanız ve güneşe çıkmanız iyi olur.

İlgili: Yüzü Güneşten Korumak için Yöntemler

Astrolojiden tam faydalanmak istiyorsak bireysel doğum haritalarını incelemek gerekir. Ben bu yazımda daha genel bilgiler vermeye çalışıyorum. Eğer özel haritanızda spesifik bir etki yoksa Oğlak burcu kadını genel olarak süse püse pek düşkün değildir. Kıyafet ya da ayakkabı alışverişine çıktığında ihtiyacı olan şeyi alması onun için yeterlidir. Hava soğuksa kazak, sıcaksa tişört gerekiyordur. Kazağın rengi, dokusu, incili olması, olmaması… bunlar kafa karıştırıcı detaylardır. Bu yüzden yanınıza modayla daha çok haşır neşir olan bir arkadaşınızda alışverişe çıkmanızı önerebilirim.

Oğlak burcu kadınları için pratiklik çok önemlidir. Bu yüzden hızlıca giyinip çıkabilirler. Tabii ki de biliyorum, hızlı giyinmeniz özensiz giyindiğiniz anlamına asla gelmez. Önemli olan nokta elegant görünebilmektir. Eh bu yolda biraz paraya kıyıp hoş markaların spor şık tarzdaki parçalarından almanız gerekebilir.

Okumaya devam et;


Hakkında Şeyda Şıpar

5.8.1986 Aydın doğumluyum. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde sinema-tv ve işletmeyi burslu okudum. Reklam ajanslarında yazarlık yaptım ve kamera arkasında sanat asistanı olarak çalıştım. Ayrıca astroloji eğitimi de aldım. Kişisel gelişim ve spritüel konulara meraklıyım. Müzik ve resimle de ilgileniyorum; ukulele ve kahon çalıyorum. Gerçek potansiyelimizi kullandığımız sürece huzurlu hayatlar sürebileceğimize inanıyorum, benim hayallerimin ve çevremdekilerin hayallerinin gerçekleşmesi için elimden geleni yapmak hayattaki en büyük mutluluğum. Zihin açan ve keyifli paylaşımlarda buluşmak dileğiyle...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir