Omepa Q10 ile Sağlıklı ve Genç Kalabilirsiniz

Omepa Q10 ile Sağlıklı ve Genç Kalabilirsiniz

Sağlıklı ve genç kalmak herkesin hayali… Özellikle 30 yaşını geçtikten sonra vücudun rezervlerini tüketmesiyle oluşan sağlık sorunları ve hücre yenilenmesinin yavaşlamasıyla oluşan kırışıklıklar zaman zaman ruh halimizi olumsuz etkileyip kabusa dönüşebiliyor. Benzer durumları yaşamış biri olarak yoğun araştırmalar sonucunda keşfettiğim bir ürünü sizlere anlatmak istiyorum: Omepa Q10 Omega3-Ubiquinol.

Omepa Q10 Omega3-Ubiquinol

Yaklaşık bir ay önce kullanmaya başladığım bu takviyeyi her gün kahvaltılardan sonra 1 kapsül aldım ve kronik yorgunluk belirtilerinden, zihnimdeki bulanıklıktan, delikli uyku sorunumdan birkaç gün içinde kurtulmamı sağladı. Bir de ilk günden itibaren hissedebileceğiniz bir mutluluk hissi veriyor. Daha az stresli, daha pozitif olduğunuzu hissediyorsunuz. Cildinizin güzelleşmesinin de bu mutluluğa etkisi var tabi.

Tavsiye etmeden önce emin olabilmek için bir ay bekledim ve artık eminim, gerçekten işe yarıyor! Benim gibi uyku sorunları yaşayan, çoğunlukla yorgunluktan kolunu kaldıramayan, tüm bunların etkisiyle cilt sorunları da yaşamaya başlamış kişilerde nasıl bir ruh hali oluştuğunu çok iyi anlayan biri olarak incelemelerimi anlatarak tercihi sizlere bırakıyorum.

Omepa Q10 Faydaları

İçeriğinde antioksidanlar, balık yağından gelen Omega3 ve Koenzim Q10’un dönüştürülmüş hali olan Ubiquinol barındıran bu sihirli formül ilk günden itibaren enerjinizi arttırarak zihninizi berraklaştırıyor. Düzenli kullanımda uyku kalitenizi arttırdığını da fark ediyorsunuz. Öncelikle kan dolaşımına etkisi ile kalp sağlığınız için mutlaka almanız gereken takviyeleri içeren formül, beyne giden damarlara olan etkisiyle hafıza ve odaklanma problemlerinizi aşmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca kadın, erkek tüm insanlar için hala çözülememiş en büyük sorunlardan biri olan yaşlanmayı yavaşlattığı da gözlemlenen sonuçları arasında. Bunu da stres seviyesini düşürerek, hücreler arası enerji akışını arttırarak ve hücreleri yenileyerek başarıyor.

Omepa Q10 ile Sağlıklı ve Genç Kalabilirsiniz

Omepa Q10’un Muadillerinden Farkı

Piyasada birçok balık yağı ve Koenzim Q10 içeren gıda takviyesi bulabilirsiniz. Fakat Omepa bu konuda bir fark yaratarak IFOS onaylı balık yağı kullanmış. IFOS nedir derseniz; Uluslararası Balık Yağı Standartları. Malumunuz denizler artık kirli, balıklar ağır metallere maruz kalıyor. Bu nedenle sağlık kazanmak için içtiğimiz balık yağları daha büyük sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İşte bu kısımda IFOS onayı büyük önem taşıyor. Omepa da Norveç menşeli IFOS onaylı balık yağı kullanıyor. Böylece vücudun kendi kendine üretemediği Omega3’ü sağlıklı bir şekilde alabiliyorsunuz.

Bir diğer fark ise birçok gıda takviyesi Koenzim Q10’un Ubiquinon denilen ham formunu içeriyor. Fakat ne yazık ki 30 yaşından sonra vücudumuz Koenzim’i ihtiyaç duyduğumuz Ubiquinol forma dönüştürmeyi bırakıyor. Yani aslında Koenzim Q10’u dönüşmemiş formda takviye olarak almamız hiçbir işe yaramıyor. Migrenden tansiyona kadar birçok hastalığa etkisi olan Ubiquinol yaşlanmayı da yavaşlatan formülü içeriyor. İşte bu nedenle uzmanlar özellikle 30 yaşından itibaren mutlaka Ubiquinol takviyesi alınması gerektiğini söylüyorlar.

Balık yağı tabletlerinde yer alan EPA ve DHA oranları da gıda takviyesinin faydasını belirleyen kriterlerden. Omepa Q10 bu oranları da yüksek tutarak kalbimi kazanmış durumda.

Son olarak bu tip gıda takviyelerinin Trigliserid formda üretilmesi emiliminin yüksek olmasını sağlıyor. Ayrıca etil ester formda üretilen balık yağlarının insan sağlığı için uygun olmadığını bilmenizde de yarar var.

Ben kendi şikayetlerim için yoğun araştırmalar sonucu karar vererek kullanmaya başladım ve beklediğimden çok daha hızlı etkisini gördüm, çok memnun kaldım. Size de denemenizi tavsiye ederim.

Omepa q10 kullananlar, bu ürün hakkındaki yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız. Unutmayın! Omepa q10 kullanıcı yorumları ürünü kullanmak isteyen ancak aklında soru işareti olanlara faydalı olabilir.

 


Hakkında yazmazsamolmaz

Her şeyi araştıran, öğrendiklerini anlatmadan duramayan, yazma hastalığından mustarip bir meczup.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir