En Çok Neye İhtiyacın Var?

En Çok Neye İhtiyacın Var?

Şu an buradasın ve bu yazıyı okuyorsun. Demek ki en çok neye ihtiyacın var biliyorsun ve burada bahsi geçmiş mi diye merak ediyorsun. Yahut sen bile neye ihtiyacın olduğunu bilmiyorsun.

En Çok Neye İhtiyacın Var?

En Çok Neye İhtiyacın Var?

BUNA NE DERSİN?

Yoğun iş veya okul yada ev hayatı seni büyük bir hengâmede bırakıyor olabilir. İnsansın sonuçta. Bu gayet normal. Asıl tersi olmuş olsaydı bir sorun var diyebilirdik. “Sürekli koşturuyorum, kendime vakit ayıramıyorum….” vs. Dediğini duyar gibiyim. Hangimiz yorulmuyoruz ki? Hepimiz sürekli bir uğraşı içindeyiz. Kafamız allak bullak. Fizyolojik ve psikolojik olarak büyük yüklerimiz oluyor.

En Çok Neye İhtiyacın Var?

Kendimizi en son ne zaman gönül rahatlığıyla ödüllendirdik?

Ben gerçekten kendi adıma konuşayım hatırlamıyorum bunu. Üzgünüm. Ama sende üzülme kendime vakit ayıramıyorum diye. İki haftada bir olsun en az. Ve 3 saat. Yani ayda iki kere ve toplam altı saat ayır kendine. 720 saat içinde 6 saatcik ayıracaksın kendine. 1.5 saat tüm vücuda kese atılacak güzel bir banyo yapılacak mis kokulu bir jel ile vücut ödüllendirilecek. Geriye kalan 1.5 saat de en sevilen içecek alınacak ki benim tercihim çay. Siz ne içeceğinize karar verin. Saçlarınızı kurutmayın. Telefonla televizyonla uğraşmayın. Odanıza geçin ve bu bir buçuk saati içeceğiniz eşliğinde sessizlik ile finale erdirin.

En Çok Neye İhtiyacın Var?

Bu arada saat hızla geçmiş gibi gelecek ve saçlarınız doğal bir yolla kurumuş olacak, ruhen ve bedenen dinlenmiş gevşemiş olacaksınız. Ve normal hayatınızdan alacağınız verim artmış olacak. Göreceksiniz. Kendinizi ödüllendirin. Bunu deneyin. SPA’ya gidin demiyorum. Tatile gidin demiyorum. Masöz çağırtın demiyorum. Bedavaya kendinize gelin, dinlenin, ruhunuz ve bedeniniz rahatlasın, mutlu olun, hayat perspektifiniz değişsin ve gelişsin diyorum. Hepsi sadece 30 günde 2 gün ve 720 saate 6 saat . Uzun bir kese, yani iyi bir banyo ardından bir bardak çay. Daha sonra gelen sonsuz ruh genişliği, ferah beden, huzurlu bir ruh, dinç bir beden…. Sonsuz mutluluk.

En Çok Neye İhtiyacın Var?
Banyo yap! DUŞ ALMA

Suyun altına gir ve çık. Duşun özeti. Hiç hazetmem. Pek yapmamaya dikkat ederim. Çünkü duş bana bir ferahlık ve rahatlık hissi vermiyor maalesef. Hatta daha çok bana kirli imişim hissi veriyor. Ama yukarıda gösterdiğim yol işe yarıyor. Güzel bir mutluluk ve temizlik hissi veriyor. Rahatlamak ve güzel hissetmek kadar güzel birşey yok. Güzel hissetmek için kendine özel davranman lazım unutma. Kendine özel davranıp çok güzel kalmanı diliyor ve istiyorum. Mutlu günler.


İlginizi Çekebilir:


En Çok Neye İhtiyacın Var?
En Çok Neye İhtiyacın Var?

Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir