Sindirim Sorunu Olanların Yapması Gerekenler
Sindirim sorunu

Sindirim Sorunu Olanların Yapması Gerekenler

 Çoğu kez sağlık sorunları ile karşı karşıya kalır kadın. Bu sağlık sorunlarının çoğunu doktora giderek gidermeye çalışır. Oysa kadın çözümcül bir yapıya sahiptir. Çoğu sağlık sorununu eğer çok ciddi boyutta değil ise kendi çözebilir. Mesela sindirim sorunu yaşayan bir kadın bunu evdeki bir gıda ürünü ile rahatlıkla çözebilir. İlle de market market dolaşıp yan etkileri ihtimali olan bir ürünü tüketmeye lüzum yok .

YOĞURDUN MUCİZEVİ ETKİSİNE KENDİN ŞAHİT OLABİLİR VE SİNDİRİM SORUNLARINI YOK EDEBİLİRSİN

Evet yanlış duymadınız.Sadece yoğurt   bir çok mucizevi etkiye sahiptir. Yoğurt vücudun hem sağlığına katkı sağlar hem de güzelliğine yarar sağlar. Sindirim sıkıntısı olan bir kadın sabah kahvaltısını yaptıktan sonra bir kaç kaşık yoğurt yer ise sindirimine kolaylık sağlamış olur. Bağırsakların sağlıklı çalışmasına yardım eder. Sindirim sıkıntısını unutturmaya yardım eder. Daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını iyice aralar. Sütün mayalanması  ile meydana Yoğurt gelir.  Yoğurt çağlardan  beridir sağlık için faydalarını yeterince göstermektedir. Bağırsakları ile problem içerisinde olup ve bundan ötürü de oldukça mutsuz olanlar artık bu mutsuzluğu da böylece unutacak.

Yoğurt bir çok şekilde tüketilmeye uygundur. İster sebze doğranarak, ister meyve doğranarak, ister sade , ister ayran, ister salata,ister çorba vs . olarak tüketilir. Yoğurt cilde yemenin dışında vücuda sürülünce de oldukça faydalı olmaktadır. Örneğin; yoğurt güneş yanıklarına çok iyi gelir. Cilt lekelerini gidermekte oldukça işlevseldir. Uyku ile problem yaşayan, bir türlü sağlıklı bir uyku alamayan,sürekli uykusuzluk çeken biri yatmadan evvel yoğurt yerse bu sorunu ortadan kalkmış olacak. Derde deva uyku isteyene rahat uyku uyumaya  yardım eder  . Cilt problemleri olana da yardım eder. Sindirim sorunu olana da yardım eder.

Sindirim Sorunu Olanların Yapması Gerekenler
Sindirim Sorunu Olanların Yapması Gerekenler

Doğa insanoğluna tüm nimetleri ile hazır sunulmuş vaziyette. Kadın sağlık ve güzellik ile hayatını devam ettirmek ister. Sindirim problemleri ile karşı karşıya kalınca sürekli bunu der edinir. Oysa çözümü oldukça basit. Sadece kahvaltı sonrası bir miktar yoğurt yiyerek bu sorununu kolaylıkla ortadan kaldırabilir. Kadın sindirim sorunları yaşayarak saatlerce hatta günlerce bu problem ile boğuşmak  yerine sıkıntısına çözüm arama arayışında olmalı. Işte sindirim sorunu mu var o halde güzel bir kahvaltı yapacak ardından da bir miktar yoğurt yiyecek  ve muzdarip durumda olduğu bu sıkıntısından  kurtulacak.


Hakkında Fatma Nazenin

Yazmak hobim. 10 Ekim'de 22 yaşıma gireceğim .Lisans mezunuyum. Okul hayatım cok aktif geçti özellikle insanlara yardım etme yol gösterme konusunda birçok etkinlik yönettim . Bir kaç kitap çalışmam var. Çeşitli gazete ve dergilerde makale,deneme,şiir gibi yazılar yazdım ve devam ediyorum. Insanlara birşeyler sunmaktan onlara yol göstermekten hoşlanıyorum. Cesaret,ilgi ve sevgi var bunun içinde. Modaya ve kadın hayatına rötuşlar ile dokunmak hoşuma gidiyor.Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır sözüne katılıyorum.. Son olarak: Kadına ve kadın güzelliğine yazılarımızdan ve sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve fikir edinebilirsiniz. Renk uyumundan kumaş kalitesine, tarihsel moda devriminden makyaj ürünlerine vs.dair araştırmalar ve öneriler üzerinde çalışıyorum. Takipte kalınız. Sevgilerle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir