Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası Ürün İncelemesi

Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası Ürün İncelemesi

Merhaba arkadaşlar 💙 Bu yazımda sizlere Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası ile ilgili izlenimlerimi aktaracağım.

Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası

Yaklaşık 2 ay önce saçımın ön kısımlarındaki mavi boyalar akarak yeşile dönüşmeye başlamıştı. Bununla beraber bir 90’lar partisine davet edilmiştim. Bu sebeple bir çılgınlık yapıp geçici de olsa hem saçımdaki yeşil rengi tekrar maviye dönüştürmek hem de parti için farklı bir saç stili oluşturmak istediğimden bu ürünü indirimli olarak Watsons‘ta 8 TL gibi bir fiyata satın aldım. Aynı zamanda bir alana bir bedava kampanyasına dahil olan bir üründü. 8 TL’ye iki adet bu mavi saç spreyinden aldım.

İlk kez denediğim bir üründü. Sprey bir boya olduğu için saçıma acaba nasıl bir etki eder, nasıl bir görünüm kazandırır diye düşünmüştüm ama ürünü deneyince kafamdaki soru işaretleri de kalktı. Doğal saç rengim kestane rengi fakat üzerinde kızıl boya olduğu için akınca hafif bir kızıllık kaldı. Yine de saç rengim koyu sayılır ve koyu saçta bile kendini belli edebilen bir renkli saç spreyi diyebilirim. Eğer saç renginiz sarıysa sizde mavi duracaktır fakat koyu saçlarda laciverte yakın bir renk oluyor. Buna rağmen kapalı alanda, çok ışık olmayan bir ortamda dahi göze çarpacak bir renge sahip. Renklendirme anlamında çok başarılı bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Ürün siz saçlarınızı yıkayana kadar saçınızda kalıyor. Kıyafete bulaşma yapmıyor. Fakat ellerinizle saçınızı düzeltmeye kalkarsanız parmaklarınıza bir miktar mavi renk bulaşacaktır. Naçizane önerim; bu ürünü kullanmadan önce saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirin ve ardından renkli saç spreyini saçınıza sıkın. Bu sayede elinize renk bulaşmasını da önlemiş olursunuz.

Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası Ürün İncelemesi
Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası

Sevmediğim özelliklerine değinecek olursam, evet bu ürün saçlarımı biraz kuruttu ve saç tellerimi birbirine yapıştırdı. Bunun dışında herhangi bir olumsuz durum yaratmadı.

Benim Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası ile ilgili izlenimlerim bu şekildeydi arkadaşlar. Eğer saçlarınız orta boyda ise size bir tane yetecektir fakat uzun saçlıysanız 2 tane almanızı öneririm.

Superdrug Renkli Sprey Saç Boyası kullananlar, ürün hakkındaki izlenimlerinizi bizlerle yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere… ✍😊 Ebru Bektaşoğlu

Okumaya devam et;

Boyalı saçlar için en iyi boyalı saç bakımı önerileri

Loreal Paris Casting Sunkiss Renk Açıcı Sprey 

L’oréal Paris Casting Créme Gloss Saç Boyası İncelemesi


Hakkında Ebru Bektaşoğlu

KTÜ | Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Ankararınca Dergi | İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni www.tarz2.com | Reklam Metin Yazarı twitter.com/tarz2com instagram.com/tarz2com behance.net/ebrubektasoglu https://tr.linkedin.com/in/bektasogluebru www.ankararincadergi.com issuu.com/ankararincadergi facebook.com/ankararinca twitter.com/ankararinca instagram.com/dergi_ankararinca

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir