Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri
Yüz şekline göre saç kesimleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyelerine geçmeden önce yüz şeklinizi bilmelisiniz. Yüz şeklinizi biliyorsanız hemen aşağıdaki model tavsiyelerine geçebilirsiniz.

Yüz Şeklini Öğrenme

1) Fotoğrafınızı çekin. Kamerayı yüz seviyenizde tutarak resmi düz olarak çekin. Fotoğraf makineniz ile kendi fotoğrafınızı çekmek zor olabilir ya da makinenin bu özelliği olmayabilir bu durumda bir başkasından yardım isteyin

 • Fotoğrafınız çekilirken gülümsemeyin. Yüzünüzün şeklini en doğal pozisyonunda bulmak istiyorsanız gülümsemeyin yüz şeklinizi anlamanızı zorlaştırabilir.
 • Bir kameranız yoksa, aynanın karşıdında durun ve yüzünüzün şeklini aynaya çizin. Eski bir ruj veya kuru bir silgi işaretçisi kullanın. Çenenizi, kulaklarınızı, saç çizgisini takip etmelisiniz.

2) Yüzünüzün en yaygın yüz şekillerinden hangisine uyduğuna karar verin. Çektiğiniz resmi veya çizdiğiniz yüz taslağını inceleyin. En çok hangi yüz biçime benzemektedir? Yuvarlak, kare, kalp şeklinde mi, oval mi? Herkesin yüzü elbette farklıdır ve sizinki en yaygın şekillerden biriyle eşleşmiyor olabilir. Hangisine en yakın olduğunu anlamaya çalışın.

Yüzünüzün hangi ünlünün yüzüne benzediğine karar verin..

 • Kirsten Dunst ve Ginnifer Goodwin’in yuvarlak yüz şekli var.
 • Salma Hayek ve Lucy Liu’nun kare yüz şekli var.
 • Jada Pinkett ve Megan Fox’un oval yüz şekli var.
 • Reese Witherspoon ve Christina Ricci’nin kalp yüz şekli var

Çizdiğiniz yüz taslağınızı aşağıdaki yüz şekilleriyle karşılaştırın karar vermenize yardımcı olacak..

 • Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

3)Profesyonel kuaförünüzden yardım isteyin. Sürekli saç kesimi yaptıkları için genellikle yüz tiplerine aşinadırlar. Bu nedenle tavsiye istemekten çekinmeyin.


Sanırım Yüz Şeklinizi Öğrendiniz. Şimdi model seçelim

Yüz Şekline Göre Saç Modeli

Oval Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Yüz şekliniz oval mi? O zaman diğer yüz şekline sahip insanlara göre daha fazla şansa sahipsiniz demektir! Oval bir yüz şekline sahip olmak, saçınızın hemen hemen her model saç tipi için uygun olduğu anlamına gelir.

Oval Yüz Şekline Deneyebileceğiniz Saç Modelleri

 • Uzun, katmanlı veya kısa kesimler, başta olmak üzere herhangi bir şekil deneyebilirsiniz.
 • Oval yüz şeklinize doğru seçimi yapmak için dikkat etmeniz gereken tek şey, yüzünüzün vurgulamak istediğiniz kısımdır.

Göz önünde bulundurulması gereken en önemli şey, yüzünüze, gözlerinize uyan saç stillerini seçmemektir.


Oval Yüz Şekli için Doğru Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu saç modeli, yüzünüzü vurgulamak ve göz bölgesine dikkat çekmek için seçilebilir. Bu tarz modellerin yüz şekli uzunluğu veya genişliği üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur. Saç kesimini böyle yaptığınızı varsayarsak, saçınıza bu şekli vermek için kuaföre gitmenize de gerek yoktur. 10 dakikada şekillendirebilirsiniz. İhtiyacınız olan Ürünler: Jel Sprey ve Saç Kremi

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Oval Yüz Şekli için Yanlış Kısa Saç Modelleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Gördüğünüz gibi bu modeldeki kesim yüzü kaplamış. Bu yüzü kaplayan görünüş, üst kısımdaki az miktarda yükseklik ile biraz yuvarlak bir şekil oluşturur. Ancak saçın yüzün üzerine düştüğü, gözün kaybolduğu bu model kare yüz şekli için uygun olsada oval yüz için uygun değil. Bu modelde yüze düşen çok fazla saçla oval yüzün oval şekli kayboldu.

 

 

 


Oval Yüz Şekli için Doğru Orta Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri
Çene uzunluğunda kesilmiş bu model, oval şekle sahip yüzlere güzel oturur. Saç modelinin yuvarlak şekli, oval çene yapısıyla orantılı olduğu için yüze tam oturur. Oval bir yüz şekline sahip olmanın faydası! Bu saç modeli, iş kadıları için mükemmel bir seçenek.
Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Oval Yüz Şekli için Yanlış Orta Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBöyle bir saç sitili seçmemelisiniz. Oval yüz şekli için ideal değildir. Bu stil saçları çok fazla boğuyor ve yüz hatlarınızı kapatıyor.

 

 

 

 

 


Oval Yüz Şekli için Doğru Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu model omuzlara kadar düştüğünde basit ve yumuşak dalgalı bir görünüm sağlar. Yüzünüze vurgulamak için mükemmel bir seçim. Yüz hatalarınız ve gözlerinizi ön plana çıkarın.


 Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Oval Yüz Şekli için Yanlış Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu model oval yüz şekli ile uygulandığında, oval yüz hatlarını göstermez. Yüz şekline göre saç kesilirken kuaförünüzle uzun uzun bir diyalog yapmalı, yüzünüzü mü, saçınızı mı ön plana çıkarmak istediğinizi belirtmeli, kilo, boy, giyim tarzınız ve hatta kişiliğinizi bile konuşmalı ve ona göre saç kesimi yaptırmalısınız.

 

 

 

 


Üçgen Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Üçgen yüz şekli için dikkat etmeniz gereken noktalar çenenizi daraltmak ve alnınızı genişletmektir. Üçgen yüz şeklinde dar çene dikkati çekmektedir. Tercih edilen saç şekilleri bu dar çeneyi daha arka planda bırakacak biçimde olmalıdır. Bu da saç uçlarına verilen hacimlerle sağlanabilir. Çene hizasından başlayarak saç uçlarına yapılan dalgalar daha orantılı bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

Üçgen Yüz Şekline Deneyebileceğiniz Saç Modelleri

 • Çene çizgisine konik olan katmanlara sahip stiller.
 • Üçgen yüz tiplerinde olmazsa olmaz katlı kesimler ve biraz perçem.
 • Saç boyu omuz ve altında ise çeneden başlayan volümlü saçlar kullanılmalı.

Üçgen Yüz Şekli için Kaçınılması Gereken Saç Stilleri

 • Düz ve katsız kesimler kullanmamaya gayret edin

Üçgen Yüz için Doğru Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu kısa katmanlı saç şekli, üçgen yüz şeklinin dengeli ve orantılı görünmesi için kusursuzdur. Ağır üst katmanlar saçların kulakların üstünde daha yuvarlak ve daha dolgun olmasını sağlarken, yüzün daha uzun görünmesine neden olmaz, alına dikkat edin ve çene çizgisinden uzaklaşın.

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Üçgen Yüz için Yanlış Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu kısa saç modeli, üçgen yüzlere uymayan kesimlerin mükemmel bir örneğidir. Başlangıç ​​olarak patlamalar ağır düşüyor ve gözler önüne geliyor. Bu, yüzün genel şeklini daha kısa ve daha geniş hale getirir. Daha da kötüsü, kenarlar kısa ve katlanarak oluştuğu için, çene alanı gerçekten daha büyük ve daha geniş görünür. Görüntünüze ve simetriye çok önem veriyorsanız bu modeli seçmemelisiniz geometri tamamen yanlış. Yüz Şekline Göre Saç Modeli için sıfır puan!

 

 


Üçgen Yüz için Doğru Orta Saç Stili

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu, modeldeki kesim üçgen yüz şekli ile tam uyan çok güzel bir saç şeklidir. Kenarlar, yüz hatlarınıza doğru inerken çene hattına yumuşak bir şekilde düşer. Zig zag kısmı, bir miktar yükseklik oluşturur; oyuklu bir şekil, yüzü güzelce çerçevelemektedir.

 

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Üçgen Yüz için Yanlış Orta Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriÇok geniş, çok kare! Bu saç şekli üçgen yüzler için mümkün olan en kötü şeklidir. Doğal olarak büyük olan çene alanını daha da genişletirler. Yüz şeklini daha kısa ve daha da belirgin hale getirir.

 

 

 

 


Üçgen Yüz için Doğru Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu uzun dalgalı yumuşak saç modeli, güzel bir görünüm ve üçgen yüz şekillerine uyacak bir saç modelinin nasıl tasarlanacağına dair harika bir örnektir. Dalgalar, güzel bir şekilde düşen doğal yumuşak bir görünüme sahiptir.

 

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Üçgen Yüz için Yanlış Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriÜçgen yüz şekline yanlış saç modeli için iyi bir örnek! Üçgen yüzler armut şeklidir ve alın bölgesinde en dar, çene çizgisi çene alanında en geniş yüz şeklidir. Bu stil altta ve yanlardan başlıyor ve yalnızca çene bölgesine daha fazla dikkat çekiyor; yüzü daha kısa ve daha geniş hale getiriyor.

 

 

 


Kare Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Kare Yüz Şekline Denenecek Saç Modelleri

 • Yüzünüzdeki öne eğik düşen saçlar, çene çizgisini yumuşatır.
 • Kare yüzlerde dikkat çeken kısımlar köşeli çenelerdir. Bu nedenle köşeli kısımları biraz daha yumuşatmak, oval hale getirmek için kısa saçlar sizin için ideal.
 • Bob tarzı, küt saçlar veya katlı kesimler denemelisiniz. Omuz hizasında kesilmiş asimetrik saçlar da size yakışacaktır. Yüzü ovale yakınlaştırmak için yuvarlak kaküller kullanabilirsiniz.
 • Kısa ve orta uzunluktaki saçlar da yuvarlak şekilli veya incecik uçları vardır, özellikle size uygun olacaktır.

Kare Yüz Şekli için Kaçınılması Gereken Saç Stilleri

 • Çene çizginizi ve kare şeklinizi vurgulayacak modellerden kaçının. Zaten kare bir yüze kare kesimler yakışmaz.

Kare Yüz Şekline Doğru Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu kısa içbükey bob, kare yüz şekli için mükemmel görünümlü bir saç biçimidir. Yan taraflardan bükülen saçlar çene çizgisini yumuşatırken, köşegen patlamalar da köşeli çıkıntıyı en aza indirgemek için idealdir. Saç modeli yuvarlak bir görünüme sahiptir ve kare yüz şekillerini çerçevelemek için doğru seçimdir.

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Kare Yüz Şekli için Yanlış Kısa Saç Modelleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu kısa model, kare yüz şekillerinde kaçınılması gereken kesimleri gerçekten iyi göstermektedir. Birincisi, üstteki alanın etrafında çok kare bir şekle sahiptir. İkincisi, kısa konik taraflar çene çizgisinin köşebentliğini vurgular. Kare yüz şekilleri için kesinlikle yanlış kesim.

 

 

 

 


Kare Yüz Şekli için Doğru Orta Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu saç modeli, kare yüzlere uyacak ve iltifat edebilecek bir kesime sahip. Kare yüz hatlarına doğru orantıda inen dalgalar kare yüzünüzü ve gözlerinizi ön plana çıkarır.

 

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Kare Yüz Şekli İçin Yanlış Orta Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBir resim bin kelimeyi anlatıyorsa, bu model sana ne anlatıyor? Büyük harflerle berbat! Kesim şekli, kare bir yüz şeklinin daha da kare görünmesini sağlamış.

 

 

 

 


Kare Yüz Şekli için Doğru Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriDalgalı saç stili, kare yüzler için doğru bir kesim şekli. Dalgalar açık uçludur ve göze hoş görünen, daha yumuşak kavisli çizgilere sahiptir. Aynı zamanda yüz şeklinin göze kare yerine yuvarlak görünmesini sağlarlar. Çenenin köşe kısımlarını yumuşatmak bu yüz tipinde en önemli noktadır. Bob tarzı, küt veya katlı kesimleri içbükey olarak denemelisiniz. Yüzünüzü ovale yaklaştırmak isterseniz, omuz hizasında kesilen asimetrik saçlar yada yuvarlak kahküllerde kullanabilirsiniz.

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Kare Yüz Şekli için Yanlış Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu saç modeli, kare yüz şekilleri için kötü bir seçim. Zaten kare olan yüzünüzü kare bir model seçerseniz böyle bir hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bu model kare bir yüz için yanlış kesimin iyi bir örneğidir.

 

 

 

 


Kalp Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Kalp Yüz Şekline Denenecek Saç Modelleri

 • Çene alanınızı yumuşatmak için yumuşak katlar isteyin. Katmanları mümkün olduğunca çene çizginize yakın olarak tutun böylece çenenizi yumuşatın.
 • Kalp yüz şeklinin kısa bob şekli hoş ve seksi tarzıdır. Bu, kıvırcık ya da dalgalı saçlarda en iyi sonucu verir, sadece çene çizgisinden daha uzun olmasına izin vermeyin.
 • Dramatik bir kalp şekline sahipseniz, vurgulamak için mükemmel elmacık kemikleriniz olduğunu unutmayın!
 • Kalp şeklinde yüze saç kesimleri için, dar genişlik / yüzün alt kısmına genişlik katmak ve başın üst kısmını dar tutmak önemlidir.
 • Kalp yüzlü ünlerin modellerini inceleiyn. Kalp yüzlü ünlüler şunlardır: Michelle Pfeiffer, Ashley Judd, Jennifer Love Hewitt, Claudia Schiffer, Emmanuaell beart, Juliette Binoche, Lucy Lawless, Naomi Campbell

Kalp Yüz Şekli için Kaçınılması Gereken Saç Stilleri

 • Dalgalı modeller.
 • Kafanın tepesindeki aşırı yükseklik.
 • Ağır düz darbelere sahip kısa stiller ters üçgen şekli gibi durur.

Kalp Yüz Şekline Doğru Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu, kesim kalp yüzü şekline gerçekten çok uygun olan harika bir kısa saç modelidir. Üstte elde edilen kısa yükseklik, çoğunlukla geniş bir yüz şekli olarak bilinen unsurları dengeleyecek gerekli uzunluğu sağlamış.

 

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Kalp Yüz Şekline Yanlış Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriKalp yüz şekilleri için kesinlikle yanlış saç biçimi. Bu kesim, yüzünüzü daha kısa ve daha geniş gösterir. Daha sonra, uzun telli yanlar, kalp yüz şekillerinin ihtiyaç duyduğu dengenin tersi olan genişliği yansıtır. Herhangi bir kalp yüzde bu şekil işe yaramaz ve bu yüzden kaçınılmalıdır.

 

 

 


Kalp Yüz Şekline Doğru Orta Saç Stili

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu kesim, kalp yüzü şekli için mükemmel bir saç şekli ve yüzünüzün güzel gözükmesi için gereken her şeye sahip. Üstteki alan, alnınızı gösteren uzun ağır vuruşlara sahip. Bu kesimde, gerekli dikey uzunluk sağlanmış.

 

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Kalp Yüz Şekline Yanlış Orta Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu görünüm, kalp yüz şekline uyması için çok kare ve yatay olarak kısa. Bu, kalp yüzü şekline denemeyeceğiniz kesimlerin iyi bir örneğidir. Kalp Yüz Şekline Göre Saç Modeli arıyorsanız bu modelden uzaklaşın!

 

 

 

 

 


Kalp Yüz Şekline Doğru Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu yumuşak öne düşen saç stilinin kalp yüz şekilleri için doğru nitelikleri vardır. Orta kısım yüzün dikey uzunluk yanılsamasını yaratan iki uzun biçime ayırmaya yardımcı olur. Yanlardaki katmanlar, çene alanını çerçeveye yerleştirir ve gereken uyum sağlanmış olur. Aynı şekle sahip dalgalar ve kıvrımlar çok iyi ve daha yumuşak görünürler.

 

 

 


Kalp Yüz Şekline Yanlış Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu dalgalı görünüm, kalp yüzü şekline sahipseniz neyi denemeyeceğinizi çok net gösteriyor değil mi?. Öncelikle, ağır vuruşlar yüzün uzunluğunu kısaltıyor ve daha geniş görünüyor. İkinci olarak, katmanlar ve dalgalar aracılığıyla elde edilen genişlik bir kez daha tüm görünüm için genişlik katıyor. Sonuç, kısa, geniş, boğulmuş bir görünüm, şimdi neden kaçınacağını biliyorsun!

 

 


Yuvarlak Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Yuvarlak Yüz Şekline Denenecek Saç Modelleri

 • Daha uzun saç stilleri veya genişlikleri olmayan kesimler daha iyi görünecektir.
 • Birçok yuvarlak yüzlü ünlüler saçlarını orta kısımdan iki yana ayırır, çünkü yüzünüzü uzatmaya yardımcı olur. Elmacık kemiklerinize vurgu yapmak için de deneyebilirsiniz.
 • Yüz şeklinizi daraltmak için saçlarınızı kulaklarınızın önünde tutun.
 • Saçlarınızı aşağı doğru ve kulaklarınıza önünde tutun, elmacık kemiklerinizi vurgulayın ve yüzünüzün genişliğini kesin.

Yuvarlak Yüz Şekli için Kaçınılması Gereken Saç Stilleri

 • Yuvarlak bir yüzünüz varsa dikkatli olmalısınız. Gevşek dalgalar sıkı buklelerden daha iyi çalışır. Büyük kıvrımlarınız varsa, yüzünüzü daha geniş ve yuvarlak görünür hale getirecektir.
 • Yüzünüze ağırlık katacak modellere dikkat edin. Kesim yüzünüzü çevrelemesin.
 • Kıvırcıklar, kıvrılma ne kadar sıkı olursa o kadar kötü.
 • Son olarak bob’ları da içeren orta boy stillere dikkat!

Yuvarlak Yüz Şekli için Doğru Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu saç şekli yükseklik kazandırır ve yuvarlak yüzünüzü gerçekte olduğundan daha uzun görünmesini sağlar. Yuvarlak yüzleri olan insanlar, yüz şeklinin aynısı olan genişlik değil de yükseklik eklemelidir.

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Yuvarlak Yüz şekli için Yanlış Kısa Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu saç şekli, yuvarlak yüz şeklinizin daha da yuvarlak ve daha geniş görünmesini sağlar. Patlamalar yüzü kısaltırken, yanlar taraflar bir kez daha genişliği artırıyor. Bu, yuvarlak yüz şekli için neyin yanlış olduğunu gösteren iyi bir örnek! Yüz Şekline Göre Saç Modeli arıyorsanız böyle bir kesimden uzak durun!

 

 

 

Yuvarlak Yüz Şekli için Doğru Orta Saç Stili

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu saç şekli yuvarlak yüzünüze oval bir şekil verir. Tan taraflar, yüzünün aşağıya inmesine yardımcı oluyor. Yüzü eşit olarak bölmeye yardımcı olur, bu da daha geniş yerine daha uzun görünmesini sağlar. Çok hoş bir görünüm!

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Yuvarlak Yüz Şekli için Yanlış Orta Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu örnek, yuvarlak yüz şekillerine uzunluk yerine genişlik eklemenin felaket olduğunu göstermektedir. Kulak hizasından fırlamış saçlar yüzü kısaltırken, sadece genişliği ve yuvarlaklığı vurgular. Bu güzel bir saç modelidir ancak yuvarlak yüz şekilleri için kesinlikle iyi değildir.

 

 

 


Yuvarlak Yüz Şekilleri İçin Doğru Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu yumuşak katmanlı görünüm,  yuvarlak yüz şekli için harika. Orta kısım, dikey uzunluğa zarar vermezken yüzünü iki uzun bölüme ayırmaya yardımcı olur. Bu örnek, saç stil tasarımında yuvarlak yüz şekline sahip uzun saçlı kadınlar için her şeyin nasıl olduğunu gösteren iyi bir gösterge.

 

 

 

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriYüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri


Yuvarlak Yüz Şekli İçin Yanlış Uzun Saç Stilleri

Yüz Şekline Göre Saç Modeli TavsiyeleriBu saç şekli, yuvarlak bir saç stilinin ve yuvarlak bir yüzün gerçekten birbirlerini tamamlamadığını gösterir. Tepede bu kadar hacim olmasına rağmen yuvarlak yüz için uygun değil. Bu tarz yüzü daha geniş ve inanılmaz derecede yuvarlak gösteriyor aynı zamanda genişlik kazandırıyor. Dalgalar hoş bir dokunuş ama yüzü çok fazla örtüyor. Güzel bir saç modelidir ancak yuvarlak yüz şekline uygun değildir.

 


Yüz Şekline Göre Saç Modeli Tavsiyeleri

Cilt Tonuna Göre Doğru Saç Rengi Nasıl Seçilir? Dev RehberHakkında BeautyPerry.com

1 Yorum

 1. Tavsiyeler tavsiyeler ilk defa bir safya bu kadar açıklayıcı ve doğru maddelemis süper ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir