Yılbaşı Saç Modelleri
Yılbaşı saç tokası

Yılbaşı Saç Modelleri

Yılbaşı, herkesin heyecanla beklediği ve bir o kadar da özenle hazırlandığı bir gecedir. Bu yüzden evde ya da dışarıda fark etmeksizin plan yapıldıysa sofra düzeninden giyilen kıyafete, yılbaşı makyajı ile yılbaşı saçı için modeline kadar titiz davranılır. İşte bu özel gecede abartı düşüncesine kapılmadan, ışıltılı saç aksesuarları ve modelleriyle hazırlık yapılabilecek seçimleri sizlerle paylaşıyoruz.

Yılbaşı Saç Modelleri
Yılbaşı İçin Öneriler

 

1) Yılbaşı İçin Parlak Saç Aksesuarları

Yılbaşı Saç Modelleri
Yılbaşı saç aksesuarları

Saça en hızlı yılbaşı ruhunu katmanın pratik yolu parlak taşı ya da taşlara, simli veya parlak taş ya da taşlara sahip bir saç tokası, taç gibi benzeri aksesuar kullanmaktır. Özellikle kısa saçlı olanlar için son derece pratik ama bir o kadar beğenilecek bir yılbaşı saçı çözümü olacaktır ve saça hareket kazandıracaktır.

 

2) Yılbaşı Saçı İçin Kıyafete Uygun Göz Alıcı Aksesuarlar

Yılbaşı Saç Modelleri
Yılbaşı saç tokası

Yılbaşı gecesi için giyilecek olan kıyafete uygun ama göz alıcı aksesuarlar oldukça etkili bir seçim olacaktır. Kırmızı, beyaz veya yeşil renklerden birisi seçilerek göz alıcılığı olan tek bir tane aksesuar dahi, yılbaşı saçı için ne kadar özenli davranılmaya çalışıldığını vurgulamaya yetecektir.

 

3) Klasik Tarza Sahip Olanlar İçin Yılbaşı Saçı

Yılbaşı Saç Modelleri
Yılbaşı topuzu

Benim klasik bir tarzım var, risk almak istemiyorum diyenlerdenseniz; gece boyunca kolay kolay formunu kaybetmeyecek bir yılbaşı saç modeli tercih edilebilir. Böylece kışın rüzgarlı ve yağışlı havasına meydan okumak daha kolay olacaktır. Kimbilir belki bu meydan okumada sıkı bir topuzu, minik incilerle ya da simli bir fiyonkla süsleyerek ışıltı vermek istersiniz.

 

4) Yılbaşı Saçı Makyajla Bütün Olarak Düşünülmeli

Yılbaşı Saç Modelleri
Yılbaşı saçı ve makyaj

Yılbaşı saç modeli için nasıl bir stil düşünüldüyse makyaj ve oje seçimi yle bütünlük sergilerse, kullanılan her detayın albenisi o kadar artacaktır. Böylelikle yılbaşı ruhu daha da yoğunlaştırılarak, şıklık daha da ön plana çıkartılacaktır.

 

Paylaştığımız yeni yıl saç modelleri karar aşamasında fikir verme konusunda faydalı olacaktır diye düşünüyoruz ve umarız ki öyle olur. Herkese şimdiden tüm dileklerin gerçekleştiği, sağlıklı ve huzurlu bir yeni yıl dileriz.

 


Hakkında Kalemin Dünyası

Kalemin Dünyası

2 yorumlar

  1. Cok guzel ve faydali bit yazi olmus tesekurler @instagram @dunyanin3te2si sevgiler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir