Ombre Saç Modeli Doğal Ombre
Ombre saç

Ombre Saç Modeli Doğal Ombre

Ombre Saç Modeli

Ombre Saç Modeli Trend saç modellerinden, saçlarının doğal gözükmesini isteyen bayanların çok tercih ettiği bir modeldir.  Saçların dip kısımlarından başlayan koyuluğun uç kısımlarına doğru açığa dönüştüğü bu saçlar sanki doğal olarak saç rengi açılmış gibi bir izlenim yaratırlar.

Ombre saç, üst kısımları koyu, uçlara doğru daha açık (genellikle kontrast olacak kadar açık) saç rengidir. Saç renginin iki veya üç ton açık renginin saçlarımızın uç kısımlarına yapılan bir nevi gölge uygulamasıdır Özelikle sarı saç renkleri için oldukça sağlıklı ve saçların parlak bir görüntü vermesini sağlar. Daha da güzeli Ombre yapılan kadın yaşına göre daha genç gözükür.  Ombreyi deneyenler bunu daha iyi bilirler.

İşte Birkaç Ombre Modeli

Ombre Saç Modeli Doğal Ombre
Ombre saç

Yeni Trend Ombre

Eriyen Ombre

Eriyen ombre tekniği uygulamasında da klasik ombre yapıldığında olduğu gibi saçta yine koyu renkten açık renge doğru devam eder. Ancak farkı saç renginin eriyor gibi görünerek geçiş yapması. Yani daha doğal bir görüntü oluşturuyor olması. İşte eriyen ombre ile ilgili saç modeli görmek isteyenler için bir örnek, bu arada katlı saç kesimlerine ombre kesinlikle yakışıyor.

Ombre Saç Modeli Doğal Ombre
Ombre saç modelleri

Küllü Saç Rengi Ombre

Ombre renkleri arasında trend olan klasik gri ombre artık yerini küllü gri ombre saç rengine bırakmaya başladı. Bu ombre saç rengiyle önümüzdeki yıllarda da sık sık karşılaşılabilir. Yani farklı bir ombre rengi denemek isteyenler için yeni bir fırsat denilebilir. Eğer ki küllü gri ombre saç rengini ilk defa deneyecekseniz ve daha belirgin olsun istiyorsanız, fön çektirerek düz saçlarla kullanabilirsiniz.

Ombre Saç Modeli Doğal Ombre
Küllü gri ombre

Fire Ombre 

İşte alev alev yanıyor tanımlaması tam da bu ombre saç rengi için söylenmiş denilebilir. Kızıl saç rengi turuncu saç rengine geçiş yaptıktan sonra sarı saç rengiyle bitirişi yaptığı için ortaya gerçekten çok çekici bir görüntü çıkıyor! Çekici olmayı seven kadınların önümüzdeki yıllarda da vazgeçmeyeceğini düşündüğümüz bir ombre saç modeli.

Ombre Saç Modeli Doğal Ombre
Fire ombre

Ombre saç rengini korumak için biraz zaman ayırmak gerekebilir, ancak elde edilen görüntü buna değecektir. Bu arada unutmadan, ombre saç modelleri katlı saçlarda çok hoş duruyor denmişti ya. En çok yakıştığı ombre saç renkleri arasında fire ilk sırayı alıyor. Bizden söylemesi!


Hakkında BeautyPerry.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir