Gelin Örgü Saç Modelleri

Gelin Örgü Saç Modelleri

Örgülü saç modası, zaman zaman tekrar canlanan akımlar arasında yer alır. Aynı zamanda günlük hayattan düğün günlerine, gece hayatına kadar pek çok zaman diliminde de rahatlıkla kullanılabilen bir modeldir. Fakat şimdi gelinlerin düğünlerinde kullanabileceği örgülü gelin saç modelleri ile ilgili bazı modellerden örnekler vereceğiz. Böylelikle düğün hazırlığında olanlar için de fikir edinmeleri sağlanmış olunur. O zaman başlıyoruz, hazır mısınız?

Örgülü Gelin Saç Modelleri

Gelin Örgü Saç Modelleri

Romantik Gelinlerin Kesinlikle Hoşuna Gidecek

Abartıdan hoşlanmayan ve klasikleşen örgülü gelin saç modelleri arasından seçim yapmak isteyen gelin adayları varsa, bu saç modeli tam istenilene göre demektir. Saçların açık bırakılıp uçlarının hafif bukleleştirildiği örgülü saç modeli, yarım taç şeklindeki örgüyle tamamlanır. Gelinliğin modeli romantik modeller arasında yer alıyorsa, saç örgüsünün çiçeklerle süslenmesi uyumu pekiştirecektir.

Gelin Örgü Saç Modelleri

Bohem Tarzı Seven Gelinlerin Tercihi

Eğer ki hippi, etnik, vintaj öğelerinin birleşimiyle oluşan bir tarzdan hoşlanıyorsanız, bu gelin saç modeli kesinlikle size göre. Saçların açık bırakılmasıyla birlikte bir kısmının arkadan kılçık saç örgüsü modeliyle örülmesi, istediğiniz rahatlığı yaşamanızı sağlayacaktır. Düz saçı olanlar ise, saçlarını dalgalandırarak saçı daha da havalı gösterebilirler. İşte hepsi bu!

Gelin Örgü Saç Modelleri

Salon Düğünü Zarafeti

Salon düğünü yapmayı düşünen gelin adayları için de tavsiye edilebilecek bir örgülü gelin saç modeli var elbette. Salon davetleri demek, zarafet demektir. Bu yüzden örgüyle çevrelenen topuz modelleri, gecenin parlayan yıldızı olarak görünülmesini destekleyecektir. Örgülü saç modeli olarak bu saç şeklinde karar verildiyse, saç spreyi kullanılması gerektiği unutulmamalıdır. Çünkü bu saç modeli bütün gece geline eşlik edecektir.

Gelin Örgü Saç Modelleri

Sahil Kasabasının Salaşlığına Yakışan Örgülü Gelin Saç Modeli

Düğününü sahil şeridindeki bölgelerden birinde ya da bir sahil kasabasında yapmayı düşünenler varsa, salaş saç örgüsü modeli kesinlikle doğru bir tercih olacaktır. İri örgü modelleri, bu özel günde de iddiasını sürdürecektir.

Gelin Örgü Saç Modelleri

Sadeliği Seven Gelinler Bu Saç Modeline Bayılacak!

Sadeliği seven gelin adaylarına güzel bir haberimiz var. Gelin saçı modeli olarak, son derece sade bir at kuyruğu saç örgüsü modeli mükemmel olacaktır. Elbette gelin saçı için sadece saç örgüsü örülen bir model olarak bırakılmamalıdır. Saçların ya da örgülerin arasında ara ara yerleştirilen minik çiçekler, gece boyunca gelinin zarafetinden söz ettirecektir.

Düğün günü yaklaşan ve o muhteşem günde hem rahat hem de zarif görünmek isteyen gelinler! Bu örgülü gelin saç modelleri arasından bir tanesi mutlaka size de hitap edcektir.

Mutluluğunuz daim olsun.


Hakkında Kalemin Dünyası

Kalemin Dünyası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir