Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem ile Tanışın!

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem ile Tanışın!

Tüm dünyada popülerliği ile fırtınalar estiren Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem artık Türkiye’de satışa başladı. Dünyada şimdiden 25 milyon kadının saçlarında mucizeler yaratmış.

Saçlarınız kuru mu? Yıpranmış mı? Eskisi gibi parlak değil mi? Uçları çatallaşmış ve kırılmış mı? Saçlarınızı kırıklar yüzünden sürekli kestirmekten bıktınız mı? Ne yaparsanız yapın hacim veremiyor musunuz? İşte bu ürün tam size göre!

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem

Pantene’in diğer saç bakım ürünlerine göre 3 kat daha fazla bakım bileşeni içeriyor. İçerdiği bakım bileşenleri sayesinde saçları anında onararak, pürüzsüz göstermeyi ve bakım yapmayı vaat ediyor. Saçlara parlaklık katmayı sağlıyor ve elektriklenmeyi önlüyor.

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem ile Tanışın!

Normalde saç bakımı yapıldığında, saçlarımız ne kadar da ağırlaşıyor ve sönüyor değil mi? Bu seri, saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapıyor. Saç lifine nüfuz ediyor ve saçın içten dışa daha sağlıklı, bakımlı, ışıltılı görünmesini sağlıyor.Saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor. Ne yaparsanız yapın, saçlarınıza istediğiniz şekli veremiyor musunuz? Saçlarınızı istediğiniz şekle sokmanızda size yardımcı olur. Zayıf saç tellerinin beslenerek doğal formuna ulaşmasına yardımcı olur. Ayrıca Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem mis gibi kokuyor.

Saçlarınız boyalı mı? Boya saçlarınızı kuruttu ve yıpranmasına sebep mi oldu? Bu seri boyanın saçlara verdiği zararı en aza indirmeye amaçlıyor. Kolayca durulanıp, saçta kalıntı bırakmıyor.

Markanın ve serinin yüzü olan Selena GomezPantene 3 Dakikada Mucize Kreme bayılıyorum. Yıpranmış ve kurumuş saçlarıma çok iyi geliyor. Üstelik her gün kullanabileceğimi ve saçlarımı sadece 3 dakikada onarabileceğini bilmek çok güzel. Setten önce uyguluyorum. Üstelik kolayca durulandığı için saç uçlarımda kalıntı yapmıyor. Derinlemesine bakım yapması çok hoş. Muhteşem kokuyor. O benim yeni mucizem.” Dedi.

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem’in farklı saç tiplerine hitap eden 4 farklı çeşidi var: Onarıcı ve Koruyucu Bakım, Saç Dökülmelerine Karşı Koruma, Doğal Sentez Güç ve Parlaklık ve Nem Terapisi.

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem ile Tanışın!

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem Nerede Satılıyor?

İnternet, kozmetik ve büyük marketler satışa sunulan Pantene 3 Dakikada Mucize Krem, yıpranmış, kurumuş ve çatallaşmış, eski formunu kaybetmiş saçlarınız için çok iyi gelecek. Özellikle de yaz aylarından çıktığımız için ve yeni bir mevsime geçtiğimiz için havuzun, klorun, güneşin ve denizin saçlarımızda yarattığı yıpranmayı gayet iyi bir şekilde tedavi edebilir.  Mis gibi kokusuyla ve nemlendirme özelliği ile bir şans verebilirsiniz.

Pantene 3 Dakikada Etkili Mucizevi Krem Nasıl Kullanılır?

Ekstra kuru saçlar için mükemmel olan bu krem, her bir saç telini saf ipeğe dönüştürmeyi vaat ediyor. Haftada bir kez bakım yapmanız yeterlidir.  Ama saçlarınızın bakım ihtiyacına göre, her gün kullanabilirsiniz. Avucunuza aldığınız bir miktar kremi iki elinizle sıvazlayıp, kökten uca doğru tüm saçınıza uygulayın. 3 dakika bekletin. Duralamanıza gerek yok.

Pantene 3 dakikada mucize krem 200 ml fiyatı: 9.90 – 16.50 tl gibi bir rakamdan satılmaktadır.

Pantene 3 Dakikada Mucize Krem kullananlar, ürün hakkındaki deneyimlerinizi yorum kısmından bizimle paylaşmayı unutmayınız.

Pantene.com‘da ki Değerlendirmeler : 4.39 / 5 ( 171 )


İlginizi Çekebilir;


Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem ile Tanışın!

Pantene Pro-V 3 Dakikada Mucize Krem ile Tanışın!

Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

1 Yorum

  1. Mükemmel bi ürün saçlarım yumuşacık ve gözle görülür şekilde dökülmeyi önledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir