Ana Sayfa / Saç Bakımı / Neva Premium Set Saç Boyası Gümüş Gri ve Gri Ombre Saç Modelleri

Neva Premium Set Saç Boyası Gümüş Gri ve Gri Ombre Saç Modelleri

Bu makalemizde de sizlerle yepyeni trend olan gri saçlar ve Neva Premium Set Saç Boyası Gümüş Gri saç boyası ile evde saç boyama deneyimi paylaşmak istedim.2017 yılında trend olan gri saçlar giderek ilgi odağı olmaya devam etti. Sarı ve küllü tonlardaki ombre ve balyajlı saçların yerini gri saçlara bırakmaya başladı. Şimdi birkaç modelle bakalım.

Gri Ombre Saç Modelleri

Gri saçlar ve siyah kombinler birbirini tamamlamaktadır.

Siyah tonların üzerine uygulanan füme gri tonları oldukça hoş durmakta.

Göz alıcı bir model daha

Burada da siyah tonun üzerine ombre yapılmış.

Işıltılı griler oldukça ilgi çekmekte

Sarı saçlara ziyade gri saçlar daha marjinal duruyor gibi gözüksede giderek marjinalliği bırakıp normal karşılanmaya başlamıştır. Daha çok yeni jenerasyonun tercih ettiği gri saçlar, sarı saçlarda olduğu gibi yüzü olgun göstermek, yaşı büyütmek gibi durum söz konusu değil. Ancak sarı ombre kadar kalıcı değil maalesef. Kuaförde yaptıran kişi yorumlarına bakıldığında çoğu kişi çabuk akma yaptığını, kalıcı olmadığını söylemektedir.

Bende Eveshop indirimlerinde denk gelmiş ve denemek istemiştim şimdi sizlerle o deneyimimi paylaşacağım.

Neva Premium Set Saç Boyası Gümüş Gri

Daha öncede belirttiğim gibi EVESHOP indirimlerinde aldım bu ürünü. Normal fiyatı 15 TL civarında olan ürün indirimde 5 TL gibi bir fiyatta görünce denemek istedim.

Öncelikle biliyoruz ki saç boyamadan önce önerilen renk skalasına dikkat etmek gerekmektedir. Ben tutmama ihtimalini bile bile boyadım en azından belki saçlarımda renk açılması olur diyerek. Benim saçlarım açık kahverengiydi her yerini değil de kendim ombre yapmayı denedim. Öncelikle uç kısımları ve ön kısımlardan birer tutam alarak denedim. Önerilen süre kadar bekledikten sonra yıkadım.

Sonuç tam bir hüsran oldu. Boya yıkarken saçımdan çıkmadı. Kireç gibi kaldı saçımda. Durulama konusunda çok sıkıntı yaşadım. Durum böyle olunca saçımada çok zarar verdi maalesef. Biraz daha beklesem saçlarım yanacaktı belki de.

Mutlaka Okumalısın!  Gümüş Gri Saç Rengini Seçmeniz İçin 6 Neden

Bu durumda saç rengimin koyu olmasının da etkisi olsa da boyanın saçta kireç gibi kalması boyanın en büyük eksisi.

Sonuç olarak saç rengimde açılma oldu evet ama saçlarımı çok yıprattı. Boyayı saçımdan durulamak için resmen kazıdım diyebilirim. Buda saçımı çok yıprattı. sonrasında ne kadar bakım yapsam da bir faydası olmadı maalesef. Açıcı kullanmadan ve bilgi sahibi olunmadan alınan boyanın sadece kötü bir deneyim olduğunu kolayca görebilmekteyiz. Neva Premium Set Saç Boyası Gümüş Gri yazımızı beğendiyseniz, yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sizde görüş ve deneyimlerinizi bizimle yorum yaparak paylaşabilirsiniz. Sağlıkla kalın.


Hakkında wellgroomedlady

Deneyimlerini kendince yorumlayan bir instablogger Her gün hayallere bir adım daha

Mutlaka Okumalısın

Seninde Parlak Saçların Olsun

Elbete yine doğadan mucizevi bir hediye. Bu  dogal mucize bal. Bal mucizevi bir doğal üründür. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir