btx Plus Hair Care Set Saç Bakım Kürü - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

btx Plus Hair Care Set Saç Bakım Kürü – İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Hepinize yeni yazımla merhaba. Bugün sizlerle btx Plus markasına ait saç bakım kürünü inceleyeceğiz. Btx plus saç botoksu alışık olduklarımızdan biraz farklı çünkü içerisindeki saçı onaran ve besleyen moleküller ısıyla aktive oluyor. Sizde ürünü ve etkilerini merak ettiyseniz okumaya devam edebilirsiniz.

btx Plus Saç Bakım Kürü

Bu ürünün vaadleri şöyle;

Saçlarınızın işlem görmemiş haline dönmesi için hazırlanmış yoğun saç kürüdür. Isıya ve kimyasal işlemlere maruz kalmış saçları onarır. Parlak, canlı, elektriklenmeyen, bakımlı saçlara kavuşmayı sağlar. Bunu da içeriğinde bulunan ısıyla aktifleşen moleküller sayesinde yapar. Bu etki 2 hafta kadar sürer.btx Plus Hair Care Set Saç Bakım Kürü - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

btx Plus Saç Botoksu vaadlerini yerine getiriyor mu?

Kür tek bir vaadi hariç hepsini yerine getiriyor. Yerine getirmediği vaadi ise etkisinin 2 haftaya kadar sürmesi.

btx plus‘ı uyguladıktan sonra(uygulanışında da dikkat edilmesi gereken noktalara yazının devamında değineceğim) saç anında yumuşayıp, parlak ve hacimli bir görüntüye sahip oluyor. Saç telleri her zamankinden daha kalın ve sağlıklı görünüyor. Saçınızı ellediğinizde sanki dünyanın en kaliteli ürününü kullanmışcasına bir yumuşaklık hissediyorsunuz.

Peki bu hacim, yumuşaklık, sağlıklı görüntü ne kadar sürüyor?

Saçtan saça farklılık gösteriyor mudur bilmem ama benim saçımda bu etkileri 3 gün gözlemleyebildim sadece. Birinci haftanın sonuna doğru tüm etkileri kaybolmuştu. Tek eksisi bu oldu.

Etkisi bu kadar güzel etki süresi bu kadar kısa olduğu için aklıma sadece özel günlerde kullanmak geldi. Davetlerde, düğünlerde saçımızı yaptırmadan uygularsak saçımız daha güzel, bakımlı, sağlıklı duracaktır.

btx Plus Uygulaması

İçerisinde ısıyla aktive olan moleküller içeriyor dedik peki bu btx Plus nasıl uygulanıyor? Bu moleküller ne sayesinde aktive oluyor?

  •  Öncelikle kutu içerisinde iki adet ürün bulunuyor.Birincisi sprey şişe içerisinde bulunan 40 ml onarıcı baz, diğeri ise 6 ml olan şeffaf aktivatör. Öncelikle  aktivatörü baz içerisine dikkatlice döküyoruz. Ve iyice çalkalıyoruz.
  • Aktivatör kokusuz, baz ise rahatsız etmeyen,çok ağır olmayan hafif baharatlı-çiçeksi bir kokuya sahip.
  • Bu karışımı öncesinde yıkadığımız ve suyunu havluyla aldığımız hafif nemli ve taranmış saçlarımıza güzelce uyguluyoruz.
  • Bu aşamada saçın her kısmına ürün uyguladığımızdan emin olmak için saçları tutam tutam ayırmada fayda var. Spreyli şişe yardımıyla tutamların dibinden ucuna doğru olacak şekilde uyguluyoruz.
  • Tüm saça uyguladıktan emin olduktan ve elimizde karışımı tamamen bitirdikten sonra çünkü bu kür tek kullanımlık,saçımıza fön makinesi ile tam 10 dakika boyunca ısı uyguluyoruz.
  • İlk ısı uygulaması bittikten sonra saçımızı tekrar duruluyoruz. Yalnız bu aşamada sadece su kullanıyoruz asla şampuan kullanılmaması gerekli.
  • Durulamadan sonra saçımızı tekrar kurutuyoruz.
  • Ardından son ve en önemli aşama olan düzleştirici kısmına geçiyoruz.
  • Kür içerisinde moleküller ısı ile aktive olduğundan burada mutlaka düzleştirici kullanılmalıdır. Saçımızı düzleştirici ile düzleştirdikten sonra saçımızda ki hacmi, parlaklığı fark edebilirsiniz.

btx Plus Hair Care Set Saç Bakım Kürü - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

.btx Plus Hair Care Set Saç Bakım Kürü - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları            btx Plus Hair Care Set Saç Bakım Kürü - İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Saç Botoksu Uygulama Videosu

Benim btx plus hakkında görüşlerim bunlardı. Aranızda bu ürünü deneyen var mı?

btx Plus Satın Al

Ürünü temin etmek isterseniz instagramdan @saciksiri_  ve www.saciksiri.com sayfasından alabilirsiniz.

Yorumlarınızı, görüşlerinizi ve sorularınızı bizimle paylaşmayı unutmayınız. Ayrıca beni sitemiz ve instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Sevgiyle kalın..

Hakkında Buse Albayrak

1 Yorum

  1. Saçlarımdaki yıpranmalardan kesmeden kurtulmak için doğal keratin kullanıyorum. Saçlarımdaki yıpranma kalmıyor doğal keratin sayesinde bunun yanı sıra uzama da oluyor evde keratin botoksu yapmak için patentli keratin vazgeçilmezim oldu. Saçlarım ilk defa bu kadar sağlıklı, bakımlı ve uzunlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir