Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Blake Lively’nin Sokak Stilini İnceledik

Güzelliği, oyunculuğu, kendine özgün tarzı ile dikkat çeken Blake Lively, gerek sokak stili, gerekse de galalara katıldığı stili ile göz dolduruyor. Beautyperry ekibi olarak, Blake Lively’nin sokak stili ni inceledik;

BLAKE LIVELY’NİN SOKAK STİLİ

Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Blake Lively’nin sokak stili ve galalardaki özel günlerindeki stilinde dikkat edilmesi gereken birşey var ki o da; Blake her daim renkli giyinmeyi çok seviyor. Hani bazı kadınlar renkli giyinmekten çok korkarlar, sadece siyah- gri gibi koyu renkler giyerler ya, Blake öyle kadınlardan değil. Her rengi kendisine oldukça yakıştırıyor.

Nar çiçeği rengi uzun elbisesi ile siyah zımbalı topuklu ayakkabı ve çantasını kombinlemiş. Böyle bir renk giydiği zaman, makyajını ve saçlarını oldukça sade tutmuş. Fazla abartıya kaçmadan, şık ve zarif bir görünüme ulaşmış.

Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Tabikide Blake Lively’de her kadın gibi siyahın gücünü sonuna kadar kullanan ünlülerden. Dediğimiz gibi, bazen rengarenk canlı renkler ile oynarken, bazen siyahın gücünü sonuna kadar kullanıyor. Bu sezon siyah deri eteğin modasını, üzerine giydiği kısa siyah renkli kazak ve gümüş topuklu ayakkabıları ile kombinlemiş. Açıkçası, Blake’i günlük hayatımızda çok fazla spor ayakkabı ile göremiyoruz.. Onun tarzı sonuna kadar topuklu ayakkabılar oluyor. Sade makyajı ve kısa omuz çantası ile kombinine uyum sağlıyor. Açıkçası Blake, günlük hayatında makyaj yapmayı sevmeyen ünlülerden.

Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Asker yeşili tulumunu ilk bakışta şort sandınız değil mi? Blake bir farklılık yaparak, asker yeşili tulumunun üzerine kısa ve örgülü bir bluz giyerek kombinini daha özgün bir hale getirmiş. Krem rengi örgülü bluzun renginde çanta ve ayakkabı alarak uyumu yakalamış.

Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Her kadın gibi Blake’de taytın rahatlığını kullanan ünlülerden.. Fakat bir fark ile, topuklu ayakkabılar! Blake, rahat bir kombin oluşturmak istediği zamanlar bile topuklu ayakkabılardan vazgeçemiyor. Uzun ve bol krem renkli kazağı ile tayt kombini yapan güzel oyuncu, şapkası ve güneş gözlükleri ile harika görünüyor.

Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Blake günlük hayatında renkli ve çiçekli pantolonları çok seviyor. Siyah kumaşın üzerinde çiçek deseni olan pantolonunun üzerine siyah bir t-shirt ve altına da siyah stiletto giyerek günlük kombinini tamamlamış.

Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Blake Lively deri etekleri ne kadar da çok seviyor, değil mi? Mavi deri eteğinin üzerine renkli bir bluz giyerek birbirine olan renk uyumlarını çok yakıştırmış. Bir farklılık yaparak, sarı renkli bir stiletto giyerek görünümünü tamamlamış. Adriana Lima;nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Blake Lively'nin Sokak Stilini İnceledik

Beyaz gömlek+ jean pantolon hangi kadının kurtarıcı kombini değildir ki? Jean pantolon ile beyaz gömleğinin uyumunu siyah topuklu ayakkabılar ile yakalamış. Ona kesinlikle topuklu ayakkabılar çok yakışıyor!

Blake Lively’nin sokak stili ni nasıl buldunuz? Ne giyerse giysin, ona çok yakışıyor.


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

2 yorumlar

  1. Blake Lively nim sokak stiline hayran kaldım açıkçası…

  2. Renkli giyinmeyi seviyorum ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir