Kombin Önerileri

Taylor Swift’in Sokak Stilini İnceledik

  

Dünyaca ünlü şarkıcı Taylor Swift şarkıları ile olduğu kadar tarzı ile de oldukça çok konuşuluyor. Taylor Swift’in sokak stili denildiğinde akla ilk gelen; sevimli ve cici tarzı oluyor. Güzel şarkıcının, sokak stilini kadraja aldık ve sahnede olduğu kadar sokakta bile şık olduğunu gözlemledik.

Taylor Swift’in Sokak Stili

Aslında Taylor Swift’in sokak stili ni tek bir kelime ile açıklamak istesek “Sevimli” kelimesi ona kesinlikle çok yakışacaktır. Taylor günlük hayatında genellikle pastel tonlarında kıyafetler giymekten hoşlanıyor. Genellikle, kısa etekler, babetler ve şortlar giyiyor.

Etek kombinlerinde genellikle eteklerinin rengine uyumlu olan bluz veya tişörtlerden yardım alıyor. Genelde siyah rengi tercih ediyor kombinini tamamlamak için.

Taylor Swift’in sokak stili

Bayılıyoruz Taylor’ın bu cici tarzına! Ona kesinlikle çok yakışıyor, o da bunu biliyor olmalı. Eteklerini genellikle basic bluzler ile ve babetler ile tamamlamayı çok seviyor.

Kış aylarında Taylor’u kabanlar ile sık görüyoruz. Bir röportajında “Kış mevsiminde çok üşüyorum, bu nedenle sayısını bilmediğim kadar kaban ve montlarım var.” diyor.

Taylor’un sokak stilinde dikkat ettiğimiz noktalardan birisi de, Taylor bordo pantolonları çok seviyor. Birçok kombininde onu bordo pantolon ile görüyoruz. Bordo pantolon ile yaptığı kombinlerinde, kimi zaman krem rengi kaban ile, kimi zaman da lacivert kabanı ve yeşil botları ile karşılıyor bizi. Bazende oldukça sade bir şekilde siyah kazağı ve babetleri ile karşılıyor.

Kimi zaman da simsiyah çıkıyor karşımıza. Genelde pastel tonlarında giyinmeyi seven Taylor’a kesinlikle siyah renkte çok yakışıyor. Siz de baştan aşağı siyah görünümünü günlük hayatınızda deneyebilirsiniz, kurtarıcı oluyor.

Siyah mini bir elbise ile şık görünemeyeceğiniz bir davet, etkinlik kesinlikle yoktur. Siyah mini elbisenize renk katmak için renkli kabanlardan, renkli takılardan, çantalardan veya çoraplardan bile yardım alabilirsiniz.

Genel olarak günlük sade tercihlerde bulunan Taylor, beyaz gömleği günlük hayatında sık sık kullanıyor. Renkli çantalara çok önem veren güzel şarkıcı, stilini renkli çantalar ile tamamlıyor.

Biz onun yaz aylarında giydiği çeşit çeşit elbiselere kesinlikle bayılıyoruz! Çiçek desenli elbiseler ile belkide yüzlerce kombin yapmıştır güzel şarkıcı. Kesinlikle ona çok yakışıyor.

Fotoğraftaki gibi, çiçek desenli elbisesinin içerisindeki yeşil rengi ayakkabısında ve çantasında da kullanan Taylor, uyumu yakalamayı kesinlikle çok iyi biliyor diyebiliriz.

Günlük hayatında topuklu ayakkabılardan vazgeçemeyen şarkıcı, elbisesinin renk tonlarına uyumlu ayakkabılar ile karşımıza çıkıyor.

Siz de Taylor gibi yazlık çiçekli elbisenizin üzerine bol dökümlü bir kazak ile şahane görünebilirsiniz. Bu sene oldukça moda olan bu görünüm, ne giyeceğinizi bilemediğiniz zamanlarda sizin için kurtarıcı olabilir.

Günlük hayatında sık sık elbise giymeyi tercih ediyor güzel sanatçı.

Onu her daim RayBan gözlükleri ile görüyoruz. Güzel şarkıcı Taylor Swift, sokak stilinde nude tonlarından vazgeçemiyor ve renkleri birbiri ile çok iyi bir şekilde harmanlamayı başarıyor.

Her kadın gibi siyah pantolondan da vazgeçemeyen Taylor, siyah pantolonları kısa ve bol kazaklar ile kombinliyor.

Güzel sanatçı, hepimiz gibi jean pantolonlar ile renkli ve desenli kazakları kombinlemeyi çok seviyor.

Siz güzel sanatçı Taylor Swift’in sokak stili ni nasıl buldunuz? Daha çok cici ve sevimli aynı şekilde de şık bir tarzı olan Taylor’un tarzını çok beğeniyoruz.Diğer ünlülerin sokak stillerini incelediğimiz yazıları okudunuz mu?

Gigi Hadid;in Sokak Stilini İnceledik | Ünlülerin Sokak Stilleri

Kendall Jenner;ın Sokak Stilini İnceledik

Adriana Lima;nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Rihanna;nın Sokak Stilini İnceledik

Ben Yağmur. 20 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir