Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Adriana Lima’nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Adriana Lima’nın Sokak Stili ile sizinle birlikteyiz. Dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak kabul ediliyor, dünyanın en ünlü mankenlerinden biri Adriana Lima. Çok başarılı olmasından tutun, bütün medya onu takip ediyor. Defilelerde ve sahnede şaşalı ve ışıltılı stilinin ardından, sokak stilinde de bir o kadar sade giyinmesiyle dikkat çekiyor. Günlük hayatında kot pantolonlardan, basic tshirlerden ve taytlardan vazgeçemiyor.

Adriana Lima’nın Sokak Stili

Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Öncelikle şunda anlaşalım; Siyah Adriana için vazgeçilmez renk. Her kombininde muhakkak rahatlıkla bulacaksınız siyah rengi.

Siyah taytıyla düzgün bacaklarını öne çıkarıyor. Üzerine de uzun bir triko giyerek stilini siyah botlarıyla tamamlıyor. Tamamen siyah giyinerek, hem daha cool hem de daha uzun ve zayıf görünmeyi başarıyor.

Her zaman tamamen simsiyah giyinilmez değil mi? Adriana  siyah renk beyaz desen detaylı elbisesini giymiş. Çapraz detaylı siyah renk topuklu ayakkabıyla ve şık bir çantayla tarzını tamamlamış.

Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Beyaz yırtık detayları olan bir pantolon ve açık renk trikosuyla karşımıza çıkıyor güzel model. Tarzını tamamlamak için gri metal renk babet giyiyor. Sizde beyaz pantolonlarınızı her renkle tamamlayabilirsiniz. Şunu da söylemek gerek ki; metal renk ayakkabılar bu sene çok moda.

Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Adriana bu sefer karşımıza klasik renk dar kot pantolonuyla, ince kahverengi ceketle ve ceketine uygun mantar topuk ayakkabısıyla  çıkıyor. Tarzını ise atkıyla tamamlıyor.  Siz de kombininize canlılık katmak için fular ve atkılardan yardım alabilirsiniz. Kışın üşümemekte cabası 🙂

Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Tabiki de Adriana gece stilinde gündüzden çok daha cesur. Bacaklarını öne çıkaran simsiyah bir kombin tercih etmiş. Dar mini ve siyah renk elbisesini, siyah altın desenli topuklu ayakkabılarla ve siyah deri ceketle kombin etmiş. Siz de bahar aylarında gece dışarı çıkarken elbisenizi deri ceketlerle kombin edebilirsiniz.

Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Gri basic tshirt ve gri pantolonunu siyah deri ceket ve siyah babetleriyle kombinlemiş. Adriana Lima, gündelik hayatında asla makyaj yapmadığını, makyajsız dolaştığını her röportajında söylüyor. Onun yerine güneş gözlükleriyle yüzünü korumaya çalıştığını ve güneş gözlüğünün en büyük makyaj olduğunu söylüyor 🙂 Çokta doğru söylüyor, onu neredeyse her fotoğrafında güneş gözlüğüyle görebiliyoruz. Siz de gündelik hayatınızda makyajınızı minimal tutup, güneş gözlüklerinizden yardım alabilirsiniz.


Adriana Lima’nın Güzellik Sırları


Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!Adriana gece dışarı çıkarken yine mini dar eteklerden vazgeçememiş. Leopar desenli mini dar elbisenin üzerine, siyah ve beyaz çiçek detaylı bluz giyerek siyah topuklu ayakkabılarıyla kombinini tamamlamış. Adriana, gece kombinlerinde genellikle bacaklarını öne çıkaran kıyafetler giymeyi tercih ediyor.

Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Yaz geldiğine göre şortları dolabımızda öne çıkarma vakti geldi! Adriana’yı  mini kot şortunun üzerine V yaka siyah basic tshirtü ve parmak arası terlikleriyle görüyoruz. Şıklığını güneş gözlükleriyle ve düz saçlarıyla tamamlıyor.

 

Adriana Lima'nın Sokak Stili Ondan İlham Alın!

Adriana gündelik hayatında kot şortu çok sevdiğini artık hepimiz biliyoruz. Kot şortuna şık bir kemer takarak ve gömlek giyerek şıklığını tamamlamış. Uzun kolyesiyle ve güneş gözlükleriyle yine harika görünüyor. Siz de kot şortlarınızın üzerine herhangi bir renk gömlek giyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir;


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 24 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir