Siyah Pantolon Kombinleri

Siyah Pantolon Kombinleri

Dünyanın en kurtarıcı rengi sizce de siyah değil mi? Bunun nedenlerinden biri de siyah rengin her renk ile yakışmasıdır. Öyle ki, siyah renk her renk ile rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Yaz-kış demeden bıkmadan giydiğimiz siyah pantolon kombinleri;

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki; siyah pantolonlar sizi her daim ince gösterir. Açık renkli pantolonlardan veya kot rengi jean pantolonlardan çok daha zayıf gösterecektir siyah pantolonlar .

Siyah Pantolon Kombinleri

Evet, siyah pantolonlar her renk ile çok uyumlu oluyor ancak beyaz ile bir başka uyum sağlıyor. Siyah ve beyazın yakışmayacağı hiçbir kadın yoktur. Ofiste veya toplantılarda oldukça şık ve feminen bir görüntü için siyah kumaş pantolonun üzerine beyaz renk bir bluz giyebilirsiniz. Bu tarz bir stili tamamlamanın en güzel yolu topuklu ayakkabılar ve siyah el çantasıdır. Çok şık görüneceksiniz!

Siyah Pantolon Kombinleri

Renkler ile oynamaktan çekinmeyin. Bırakın deri ceketiniz veya kabanınız ile topuklu ayakkabınız aynı renk olsun.. Zaten siyah pantolon ve üzerinize giyeceğiniz basic bir bluz bu durumu dengeleyecektir.

Siyah Pantolon Kombinleri

Fakat siz yine de siyah renk için ısrarcıysanız, siyah pantolon ve siyah topuklu ayakkabının uyumu dünyadaki en kurtarıcı stilidir. Siyah pantolonlarınızın altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılar, bacaklarınızın çok daha ince ve uzun görünmesini sağlayacaktır.

Siyah Pantolon Kombinleri

Klasik görünümün dışına çıkmak isteyenler için dizleri yırtık siyah pantolonlar da çok güzel duracaktır. Nasıl olsa, üzerinize istediğiniz renk kaban giyme özgürlüğüne sahipsiniz. Tadını çıkarın..

Siyah Pantolon Kombinleri

Bahar ve yaz aylarının en kurtarıcı stili ne dersiniz? Kesinlikle beyaz t-shirt ve siyah pantolon ikilisi. Eğer daha fazlasından hoşlanıyorsanız; takılar ve renkli çanta ayakkabılar ile renklendirebilirsiniz.

Siyah Pantolon Kombinleri

Her zaman jean veya kumaş siyah pantolon giymek zorunda değiliz. Siyah deri pantolonlar da bu aralar oldukça revaçta. Üzerinize kısa bir crop-top ile en şık kesinlikle siz olacaksınız!

Siyah Pantolon Kombinleri

Pantolonunuzun içerisinde sokacağınız bir beyaz gömlek ve ister topuklu ayakkabı, isterseniz de babetler ile oldukça şık olacaksınız. Aklınıza lise günleri gelmesin, siyah pantolon+beyaz gömlek çok revaçta.

Siyah Pantolon Kombinleri

Fazla düşünmeden, 5 dakika giy-çık kombini yaratarak bile çok şık görüneceksiniz. Siyah jean pantolon ile siyah kazak uyumuna siz bile şaşıracaksınız. Üstelik, çok daha zayıf görüneceksiniz.

Siyah Pantolon Kombinleri

Son olarak siyah pantolonlarınızı soğuk kış günlerinde istediğiniz renk kazaklar ile kombinleyebilirsiniz.

Siyah pantolon kombinleri rahat olduğu kadar oldukça şık görünmenizi sağlayacaktır.

Beyaz Gömlek Kombinleri


Hakkında Yağmur Oluç

Ben Yağmur. 23 yaşında, makyajı ve bakımı çok seven, deneyimlere açık biriyim.

2 yorumlar

  1. Kısa bir deri ceketle muhteşem oluyor çok hoş duruyor ?

  2. Siyah kumaş vazgeçilmezim ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir